RTM Forum - E,Rudnoglavci... (original)

E,Rudnoglavci...
majdanpektom - 24-2-2007 u 23:38

Šta vam je trebalo da na prethodnim izborima ne glasate za stranku koja je na vlasti u opštini!?Nezvanično sam čuo da od vodovoda nema ništa...:jao:

Doktor - 12-3-2007 u 23:09

Hahahaha....a da su glasli dobili bi ga,pa ni obdaniste ne mogu da pokriju.......:jao:

stela - 13-3-2007 u 08:33

Dajte bre ljudi ... i da je neka druga stranka dobila uvek nesto ne bi valjalo, to je uvek tako bilo i uvek ce tako biti!!!

majdanpektom - 30-3-2007 u 14:11

Malo je ružno da, okolo-naokolo, iz opštine procure priče da se PREDSEDNIK naljutio na meštane gde nije dobio većinu glasova.

freakch - 8-4-2007 u 19:39

to je stari recept . na primer dva predajnika za sest sela pa se menja lokacija od izbora do izbora .....

modseti - 9-4-2007 u 14:28

:hahaha:

dakle, kao sto vidis freakch, sve je isto.....kao kad si bio tu.....

freakch - 10-4-2007 u 17:54

:flaming: nema nista dok neko ne uzme Milinu :nunu: pa ........

St.Rudnoglavski - 5-12-2007 u 13:48

Zaista, šta ima novoga u Rudnoj Glavi? Prema vestima RTM-a, vodovod se ipak radi, uskoro će i apoteka. Verovatno se neće niko javiti, jer je fakat da se stanovnici sela u opštini retko pojavljuju na forumu. Ili se i oni bave samo "majdanpečkim" pitanjima? Možda još nije stigao "ADSL" u R. Glavi (ili je već stigao!?)?

U svakom slučaju, od srca, pozdravljam sve iz zavičaja.

St.Rudnoglavski

St.Rudnoglavski - 24-12-2007 u 08:20

Evo programa povodom 140 godina od osnivanja osnovne škole u Rudnoj Glavi:

Oсновна школа „Бранко Перић“
Рудна Глава
27.12.2007. год.
Програм прославе:
16,00 часова – свечана академија у дому културе
17,30 часова – свечана седница школског одбора
18,00 часова – промоција монографије 140. година школе у Рудној Глави
19,00 часова – пригодна закуска

kokolo - 3-1-2008 u 00:17

Pozdravljam rudnoglavce a posebno one koji me se sećaju iz vremena kada sam radio u FBC.

dracul - 2-2-2008 u 09:03

Ništa neobično o izbornim rezultatima u Rudnoj Glavi. Niko ne pamti da je od devedesetih pa naovamo, otkada postoje izbori u Srbiji, pobedila neka politička partija a da nije SPS ili Srpska radikalna stranka...

majdanpektom - 18-2-2008 u 20:01

Možda malo sa zakašnjenjem ali je i na poslednjim izborima za predsednika Srbije u R.Glavi većinu glasova dobio kandidat SRS-a a to nam kazuje da problem postoji u ljudima koji vode mesni odbor DS-a. Pre njihovog postavljenja DS je postizao dobre rezultate a čak je i Pop, od R.Glave pa prema D.Milanovcu ,dobio bezrezervnu podršku na izborima za predsednika opštine. Šta se to toliko promenilo? Moje je mišljenje da su nezasiti i pogrešni ljudi postavljeni da vode Mesnu zajednicu (isti ti ljudi vode i Mesni odbor DS-a) !:argue: