RTM Forum - VODA-ima li je u Majdanpeku? (original)

VODA-ima li je u Majdanpeku?
filipenko - 6-11-2009 u 19:09

Ovaj topik otvaram zbog potrebe obaveštavanja gradjana o trenutnoj situaciji u vodosnabdevanju.

Pošto RTM ne može da objavljuje vesti dovoljno ažurno iz sata u sat povodom nestanka i dolaska vode, a kod vode je svaki sat bitan(a generalno u poslednje vreme retko objavljuju vesti),ovaj topik sam zamislio kao mesto gde ćemo sami pisati informacije o vodi i svoja saznanja o snabdevenosti vodom,kvarovima,popravkama,dolascima i nestancima vode.Kao i voditi diskusiju o tome.

Za početak želeo bi da iskritikujem Komunalac što nije postavio cisternu sa pijaćom vodom u gornjem delu grada,a siguran sam da je imao obavezu jer vode nema već 33 sata,
i na najboljem su putu podstaknu epidemiju svinjskog gripa i ko zna još čega.

A što se tiče ove vesti koja je objavljena na sajtu RTM-a da će voda doći u popdnevnim časovima,moram da kažem da gradom kruži trač da intervencija nije uspela i vode neće biti do ponedeljka.Nadam se da je to samo buva i ništa više jer nema šanse da preživim bez vode do ponedeljka.

Čak su i u prodavnicama počele nestašice kupovne vode što govori koliko je situacija loša.

filipenko - 7-11-2009 u 15:22

Voda je kod mene došla konačno posle "samo" 52 sata od nestanka.