RTM Forum - Da li se Majdanpecani kupaju? (original)

Da li se Majdanpecani kupaju?
Sneza - 10-7-2009 u 20:57

Sta je bre ovo, Majdanpecani moji dragi!? Ajde nek` mi neko kaze, ali iskreno, kad se i kako se kupate?
Pre 3 dana sam stigla sa dugackog puta i pravo u kupatilo. Skinuh se gola golcijata i uleteh u kadu. Uhvatim tus i odvrnem slavinu - kad CVRC. NEMA VODE!
Nista. Obucem neke dronjke, ukljucim komp, da mi prodje vreme, na svakih pola sata proveravam jel stigla voda - kad oces djavola - nema ni kapi.
Pala noc, spava mi se, jedva gledam na oci. Sta cu - onako znojava i smrdljiva padnem u krevet i ujutru se probudim jos znojavija. Mamurna sednem na wc solju da piskim, pustim vodu kad nesto samo brboce.
Odvrnem slavinu nad kadom - jedva curka. Malo se zaperem sa nekoliko kapljica, onako iz slavine, jer preko tusa nema sanse - pritisak ocajno slab.
Skuvam kafu od onih nekoliko kapi sto curi iz cevi - taman za jednu soljicu. Lepsu u zivotu nisam popila!
Osecam svoj sopstveni znoj, muve mi slecu na ramena, a vode jos nema.
Gladna sam k`o vuk! Pojela bih nesto corbasto i vruce, ali vode nema ni za pola lonca. Calabrcnem neki sendvic, tek da creva ne krce. Gledam punu vanglu garderobe, koja ceka pranje - nemam sta vise ni po kuci da nosim. Opet pade noc, ja legnem onako znojava u krevet, probudim se jutros, pa trk u kupatilo - kad - VODE NEMA!
Evo sad je 22 sata i pitam se kada ce ta uvazena gospodja Voda stici i u nase malo mesto?

Jeca - 10-7-2009 u 23:56

Auuuuu, ne mogu da verujem da se tako jos zivi u Majdanpeku....strasno!!!!!

Sneza - 11-7-2009 u 02:56

Da mi neko ovo prica, ne bih verovala.
Ziva istina! Volim moj grad, i neopisiva radost me obuzme kad dodjem, ali ovde nema zivota!

Bodin - 11-7-2009 u 21:08

Kad poprave cev mozda...
Jeco ti neverujes da kad pukne cev za vodu oni zatvore vodu?

Jeca - 12-7-2009 u 03:48

Bodin, verujes li ti da ja ne znam nista o tome zasto Mpek nema vode?
Mislim da se iz Snezinog posta jasno vidi da se ne pominje puknuta cev, vec ''nema vode''.
Zelim da vam sto pre poprave puknutu cev ako do sada nisu vec!
pozz

DANICA - 13-7-2009 u 22:06

:jao:

E pa do sad su imali godine i godine da se u majdanpeku problem sa vodom sredi ali jeco svi su zaboravili na majdanpek a i ljudi čini mi se rade na nekim drugim stvarima u majdanpeku mnogo više nego na glavnim problemima. mislim park nam je predvan u odnosu na to kakav je bio ali šta sad kad nema vode da svi sedimo u parku. ma ne znam...znam samo da su svi zaboravili na majdanpek pa i naša ''draga'' poslanica!

libi - 14-7-2009 u 00:29

Sto te to cudi Danice...?

I njeni predhodnici su isto tako dobijali amneziju cim su osetili poslanicki mandat, poslanicku platu, poslanicku dnevnicu, poslanicki imunitet, privilegije...O-o

Kako brate da se setis Majdanpeka i majdanpecana kad ti mnogo dobro?
Imas i gde da se kupas...:whistle:

DANICA - 14-7-2009 u 23:51

Jbg...

Sneza - 15-7-2009 u 20:28

Dajte mi po drsku za moju harizmu! Sad ima vode, evo i bazen radi! Samo da ne izbaksuziram :thx:

Sneza - 15-7-2009 u 20:52

Sto se cudis Bodin!?
Tamo gde Jeca stanuje, ova pojava je nezamisliva. Kad tamo ne bi bilo vode 2 dana, to bi bio potpuni kolaps - vanredno stanje!
Ljudi moji!, u Arizoni (pustinji) od kad je sproveden vodovod, nikad nije pukla vodovodna cev, niti nestala voda, a u ovom famoznom Majdanpeku kad pukne cev 3 dana ne moze da se zakrpi! :puzzled:

libi - 16-7-2009 u 00:04

eeee...mi smo van serije....O-o

Mila - 16-7-2009 u 19:54

pa dobro sta se bunite jezero vam ocistili mozete u njemu da se okupate bas kad pukne cev :)))

Bodin - 17-7-2009 u 11:46

Citat:
Originalno postavio/la Mila
pa dobro sta se bunite jezero vam ocistili mozete u njemu da se okupate bas kad pukne cev :)))

dobra ti ova :)

DANICA - 17-7-2009 u 14:27

Baš vala posle jezera svi su gore u bolnici zbog nekih bakterija!