RTM Forum - Grad (original)

Grad
KETRIN - 4-2-2006 u 02:59

Alo ljudi,na sta vam liči ovaj grad!Sta rade ljudi iz komunalca?Po celom gradu samo rizla,imaju li oni so ,za posipanje?Ljudi će se polomiti od toliko leda.Neka posipaju so od Centroproma do Tome levaka.Unapred zahvalni!!!!!!

kikiriki - 4-2-2006 u 23:25

Pošto je tema premeštena ovde od strane urednika da iskoristim to i ja za komentar. Ja mislim da nam ništa nebi predstavljalo toliki problem da je rasveta (uopste u gradu)malo "SVETLIJA", valjda bi u takvim uslovima primetili tu rizlu pored tolike soli..(hehehe) i izbegli vratolomije i .....dalje troskove koje idu u prilog medicinskom centru.:o

kikiriki - 4-2-2006 u 23:31

Sto se tiče PREDUZEĆA ZA PUTEVE ja znam da postoji PREDUZEĆE..., ali za puteve nisam siguran?...trotoare i da ne pominjem, a tek biciklističke staze...ma dajjj ..mi pešaci smo pravi zombii............s'brda s' dola i nazad

sailor - 5-2-2006 u 03:18

Stvarno, bacio si me u razmišljanje sa tim ''za puteve''. A ima neki dugačak naziv, ni sam nisam siguran kako se tačno zove... Nešto kao Preduzeće za lokalne i nekategorisane puteve i gradjevinsko zemljište... A šta da ti kažem...? Pitaćemo za tu rizlu, pa sad... Možda i posole, a...?

kikiriki - 6-2-2006 u 01:44

Upravo sam to hteo da kazem...preduzeće za puteve može samo da se zove PREDUZEĆE, jer o putevima uopste ne vode računa...

Aleksandar - 9-2-2006 u 00:33

Citat:
Originalno postavio/la kikiriki
I čija je sada SO????

Ja cu da vam kupim SO jel dosta 10 kila? a vi se organizujte ko ce da baca :P

kikiriki - 9-2-2006 u 00:56

ajd donesi ispred zgrade jedno 15 džaka...ok

CuBio - 19-2-2006 u 00:38

Citat:
Originalno postavio/la KETRIN
Alo ljudi,na sta vam liči ovaj grad!Sta rade ljudi iz komunalca?Po celom gradu samo rizla,imaju li oni so ,za posipanje?Ljudi će se polomiti od toliko leda.Neka posipaju so od Centroproma do Tome levaka.Unapred zahvalni!!!!!!

kad se ide ulicom pored kasine i pored parka i osnovne skole (prve) pa vise je soli i rizle na autima nego na putu ko ne vjeruje nek se raspita ali ja sam se uvjerio kada sam vidio a meni nako neko da baci so po autu ja bi ga ubio mada vozam Golfa II ali je najbolje sto ja mogu i ne treba niko da unistava ono sto je moje

Mila - 19-2-2006 u 04:34

Citat:
Originalno postavio/la CuBio
Citat:
Originalno postavio/la KETRIN

kad se ide ulicom pored kasine i pored parka i osnovne skole (prve) pa vise je soli i rizle na autima nego na putu ko ne vjeruje nek se raspita ali ja sam se uvjerio kada sam vidio a meni nako neko da baci so po autu ja bi ga ubio mada vozam Golfa II ali je najbolje sto ja mogu i ne treba niko da unistava ono sto je moje

Xaxaxaxa, ja mislim da bi trebao da dodjes u michigen i da vidis kako nesnosno bacaju so, i to pocnu pre nego sto pocne sneg da pada, a kad pocne da pada od soli nemoze da se zivi, da poludis, ja mislim da bi ti definitivno nekog ubio da si ovde Cubio hehehehe.....Kad dodje prolece, rupa do rupe na putu i onda pocinju radovi koji traju do pocetka zime i onda ajde jovo na novo, luda kuca.........

kikiriki - 19-2-2006 u 07:41

Ne mogu da verujem da jedna takva svetska sila bude tako neodgovorna,mogli ba skupite tu rizlu sto je pored puta pa na proleće njom da krpite puteve.Em je iskoristiš ,em uštediš.To ti mila dajem primer, jer ovi naši ovde tako rade...hahahaha:)

Mila - 19-2-2006 u 16:53

Citat:
Ne mogu da verujem da jedna takva svetska sila bude tako neodgovorna,mogli ba skupite tu rizlu sto je pored puta pa na proleće njom da krpite puteve.Em je iskoristiš ,em uštediš.To ti mila dajem primer, jer ovi naši ovde tako rade...hahahaha:)

E steta sto ovde nema rizle, nego je samo so, ali da je ima verujem da bi i oni isto to radili, samo da otmu sto vise para,
neboj se kiki svetska sila ili ne lopovluk potice odavde, a ovi nasi polako sve sto nevalja skidaju xexexexexe....;)

CuBio - 21-2-2006 u 00:42

Citat:
Originalno postavio/la Mila
Citat:

E steta sto ovde nema rizle, nego je samo so, ali da je ima verujem da bi i oni isto to radili, samo da otmu sto vise para,
neboj se kiki svetska sila ili ne lopovluk potice odavde, a ovi nasi polako sve sto nevalja skidaju xexexexexe....;)

pa sve je dobro dok nema rizle a kad ona pocne onda su problemi zato sto nekad zna da pukne Sofersajba od nje ili far, a hauba bude sva sarena kao zvizdenjak stvarno su glupi kad posipaju rizlu zasto sluzi asvalt mozemo mi voziti i po makadamu ali kreten ostaje kreten

kikiriki - 21-2-2006 u 01:27

ma da .....

dedinlukac - 27-3-2006 u 00:26

e, shta mislite? proshla zima, a doshlo prolece, a kad ce da se ochisti sva ona rizla shto je bacana?
Sada kad duva vetar, toliko ima prashine u ovom Majdanpeku da to nije normalno!!!
tratoari su puni rizle!!!:(

kikiriki - 27-3-2006 u 23:45

Pa vi manje arčite rizlu...ok...herhehehe

dedinlukac - 28-3-2006 u 01:14

ma, mi sada u Majdanpeku ne mora da brinemo. Ima rizle po putevima i tratoarima i za sledecu zimu:P
ma cuti, to je dobro, poshto nashe putare chesto zna da iznenadi sneg zimi:D

jeca226 - 7-4-2007 u 15:19

u bpravu si vrlo su iznenadjeni otkud zima u Majdanpeku a tek sneg mozda ljudi misle da ovde vlada tropska klima.

stela - 22-8-2007 u 23:55

i sta ima novo u gradu, osim lisice u kontejneru?

kety - 22-8-2007 u 23:59

E pa Stela novo je to da su izvadili lisicu iz kontejnera...hahahaha

Mila - 23-8-2007 u 02:36

ma lija bil ana sigurnom u kontejneru i mangupi je izvadili hehehehehe......

Renata - 24-8-2007 u 12:15

:jao::jao::jao:
Hajde dajte nam novosti iz naseg malog grada...neki trac i tako to

Rokerka - 24-8-2007 u 19:43

nema nista Reno....zivi smor u gradu......strasno!

dedinlukac - 24-8-2007 u 19:57

roki,nemo lazesh. u parku uvek ima ljudi od ujutru do uveche :D

Rokerka - 24-8-2007 u 20:16

ma bas ih ima.....

Renata - 25-8-2007 u 21:26

...hihihihi....i kome sada da verujem ja koja nisam krocila u Mpek 4 godine???

dedinlukac - 26-8-2007 u 11:59

pa meni. ova roki nema pojma...
kako mozesh da kazesh da nikog nema kad ljudi od ujutru do uveche rade i sredjuju park?:bandit:

stela - 26-8-2007 u 12:28

pa gde su slike da vidimo kako to izgleda...da vidimo radnicima misice...hehehehe

Mila - 26-8-2007 u 16:49

ma gde mozes sa njih dvoje da izadjes na kraj crna renata hehehehehehe.......

Rokerka - 26-8-2007 u 19:24

pa ne znam....