RTM Forum - Upomoc!!! Pomozite mi molim Vas!!! (original)

Upomoc!!! Pomozite mi molim Vas!!!
IrinaIrina - 8-2-2008 u 17:49

Ne znam kome vishe da se obratim, mozhda mi neko od vas mozhe pomoci.

Poslednjih nedelju dana rachunar me zeza sa konekcijama, jako jako sporo mi otvara internet stranice, neke nece odmah da otvori a ima i nekih koje ne mozhe pa me izveshtava sledecom porukom:

Server (page) could not be found

pa sa strane pishe: DSN ERROR ili chak 404 ERROR.

Imam krekovanu verziju nod-a 32, i trebalo bi lepo da mi radi, medjutim kako je prsao umesto da ga update-uje Nod mi javlja:
Do not have connection.
I tako ni njega ne mogu da updateujem. (Na kraju sam ga uninstalirala, pa ponovo instalirala.

Trazhila sam po forumima, ali nigde ne nadjoh reshenje. Skinula sam Spyboot Search&Destroy i on mi nalazi razne tritove u kolachima, vrednosnim registrima i nekim datotekama. kada ih uklonim, chini mi se da se nishta bitno ne menja.

Zna li neko gde lezhi reshenje??????:( :(:(

na internet se kachim preko kablovske (sbb-a).
ako su je josh neke informacije potrebne, pitajte pazhljivo i precizno, jer sam ipak zhena, pa mi je motorika za ove stvari ne dovoljno dobra (kao shto vidite). :)

***Da li cu morati da formatiram hard disk na kraju??? Ako je tako, da li je moguce da to uradim sa nekim preko telefona???
(zna li neko dobar i lak program za pravljenje particija???)

Joooooooooooooooooj, Upomoc :(

I HVALA Vam.

i da. windows installer nece da mi updateuje...atachovacu sliku kad ponovo budem pokushala da updateujem (jer je i tu krajnje poludeo)

Belovanovic - 8-2-2008 u 17:54

E ja sam imao slichan problem. Oborio sam sistem i ponovo ga podigao. sad je sve ok. Najbolje ti je da komp odnesesh u jedan od kvalifikovanih servisa i da ti oni reshe sve. Pozz :)

Doktor - 8-2-2008 u 18:45

Mislim da je problem provajdera preko koga se kacis na internet ili nesto slicno,ako ides preko kablovse...mozda je tu neka kvaka.....

.....evo jedan savet.....

.....probaj da se konektujes preko obicne dial-up linije,pa vidis ta se desava,ako je ista stvar problem je znaci na kompijuter,ako ide ok obrati se provajderu tj. SBB-u....

I naravno nam javi da vidimo !!!

nacional - 9-2-2008 u 23:12

Ju,ju,ju,,ju šta ljudi rade.

Prvo baci NOD i instaliraj AVAST garantovano je najbolji i ne pravi nikad probleme. Drugo lako se rukuje s njim a treće ne radi ništa jer se vidi da nisi dovoljno upoznata s tim samo ćeš pokvariti. Nema nikakve potrebe za ponovnom instalacijom jer nije tu problem, problem je, da ,verovatno provajder kako reče Doc.
Sistem ne diraj!!!!!

DA i Avast je besplatan i ne treba krek. Ima ga svuda.

XoNNiX - 10-2-2008 u 00:43

Dobra stvar koja mozda moze pomoci:

www.openDNS.com

Pozdrav.

Doktor - 11-2-2008 u 09:02

A kako ce joj to pomoci......????

Doktor - 12-2-2008 u 14:30

Citat:
Originalno postavio/la nacional
DA i Avast je besplatan i ne treba krek. Ima ga svuda.

Avast HOME nema,ali Avast PRO...ima

nacional - 13-2-2008 u 00:43

Neće biti da je tako.

Doktor - 13-2-2008 u 08:10

Daj mi link gde moze da se skine full verzija Avast PRO, a da ne treba nista da se placa...????

nacional - 13-2-2008 u 12:12

Izgleda da se nismo razumeli, pomislio sam da hoćeš da kažeš da Avast Home ne može da se nađe. A Pro verzija ima na torentima - to se ne plaća ;), mada nema potrebe i home je dovoljno dobra.

jovalija - 6-3-2009 u 03:52

AVAST HOME 4.8-REŠENJE
:funny: