RTM Forum - ...Kad Manijaci pisu... (original)

...Kad Manijaci pisu...
stela - 17-11-2006 u 10:48

...roman...citaoci ostaju bez teksta...

uverite se i sami

E to mu bas i nije trebalo...ono vece na ulici kad ga je....ZAUSTAVIO KOLA,MISLILA SAM DA ĆE DA...da mu najzad neko razbije nos, ali...na njegovu sreću to je bio njegov kum...tako su se ispozdravljali kao da se nisu videli...pa otisli onda na po jedno pivo gde...su se uz pivo tako raspricali da...nisu ni primetili ko im stoji iza ledja...a ono panduri naisli i zatrazili isprave koje smo mi naravno imali...nekada davno, pre nego sto su nam ih oduzeli...zeleni marsovci sa Babelije. Naravno to nije bilo dovoljno...nego su trazili i pasose...zamisli...koje mi naravno nismo imali, pa su zato...preduzeli strozije mere i...strpali nas u maricu gde...su nam pokazali da zvezda ima i u zatvorenom...objektu,gde ti ni rodjena majka nemoze pomoci...nego, sreca, da kod nas josh uvek postoji mito i korupcija pa...smo se na taj nacin nekako jedva...izvukli ali su nam džepovi ostali prazni jer smo...morali debelo da platimo...ali mito i korupcija do sada nije izdala ni jednog kriminalca...tako da smo se mi izvukli zahvaljujuci nasoj drzavi koja toliko vodi racuna o nama da nam niko nista nemoze...I dalje verujemo da smo neko i nesto...a u stvari..??? nismo niko i nista...samo obicni gradjani koji patimo i pratimo ceo tok zbivanja koji nam kako kome ide u prilog...i zato mislim...da bi trebali da pazimo sta radimo jer je zivot kratak...i moze maksimalno da se iskoristi dok su jos uslovi kod nas... poprilichno zaguljeni i teshki, ali josh uvek ima nade za...one koji jos imaju volje za zivot...nas zivot koji opstaje od danas do...pitaj boga kad...samo da se docepamo slobode ,milu cemo da tuzimo zato sto je dovela do ovog privodjenja koji uopste nije morao da ispadne tako kako je ispao...i zato ćemo ubuduće...da budemo pametni i da pazimo sta pisemo na forumu...jer forum je ozbiljna stvar...jer ako se ne povede rachuna...opet ce mila da napravi red...bice belaja...mada su svi mislili da su se strasti smirile i niko nije verovao da će....."ON" napraviti opet...nered, al` kakav nered?! pa takav da jednostavno ni...on nije bio svestan...ali, shta cesh. takav je zivot nas umetnika, pa prema tome....idemo dalje...pa da vidimo shta ce da bude...kad nas bude bilo vise...i kad se ukljuche i oni u...koje verujemo da su dosledni ovom forumu...i da ce se i oni potruditi da ova... prica dostigne do...nivo neke dobre knjige kao shto...su kriminalitcke Agate Kristi... ili, mozda kao...NEKE DRUGE KNJIGE KAO NPR...Gorski Vijenac...LUCA MIKROKOZMA...i tako ja vama pricham, a de mi ono beshe stali? kod...tome levaka i tamo se...napili samo tako, da niko od nas...odredili prema ćevapima i salati kao prma najrodjenijima...NIJE IMAO POJIMA GDE SE ...tacno nalazi pa je lupao kojekakve gluposti koje su mu sutradan dosle glave. Bez obzira na sve cevapcici su bili izvrsni a tek...punjena veshalica, pa josh...i kajmak i salata...iii PIVO ili VINO...i jos mnogo toga se toga dana...pojelo i popilo...i izdesavalo da kada sam se probudio...bilo mi je zao, shto... sam imao strašan san i sto moram u prvu smenu ...a, nas ostale, apsolutno bash...i nije toliko odusevila ta priča...ali sta da se radi. Zapocecemo novu, mozda...kad stignem u redakciju...bude i objavljena...ali kako san da pretvorim u javu...i docekam Pamelu na mojim vratima...bicu najsrecniji covek na svetu ali to ipak ostaje samo san...jer, zaguljeno je vreme i..Pamela voli samo rockere, a ja sam samo nastavnik,(hihihi)...leleeeeeeee.....ali nije bitno...imam njene video snimke...i svi smo ih prouchili i zakljuchili...Da je riba na svom mesu jer je ona to...odradila, maximalno, profesionalno, ali ipak mislim...da bi trebalo da svoju intimu...podeli i sa ostalim obozavaocima, ali naravno ne i....sa mnom, jel milu njene grudi ne zanimaju, a ni njen privatni zivot i one stvari, tako da mislim da bi to trebalo da pokaze samo muskom rodu...a kad smo vec kod muskog roda bilo bi par eksemplara koji bi i nas zanimali ali...o tome necemo sada, jer ipak je ovo...zajednicka prica...i prema tome, dabome, da treba svi da...ucestvuju i pisu sta hoce i ako to nema nikakvog smisla jer i besmislice mogu nekada biti veoma zanimljive...a, pogotovu kad je neko losheg raspolozenja, onda...to najbolje ide...pa se chak onda i oraspoloze, a osale josh vishe i zato zakljuchujemo da...prica ide dalje i ako nema smisla...ali dosta reci...obogacuju nashu divno-razbacano-chudnu prichu, ali shta ko ima protiv neka...pukne, mi nastavljamo dalje. Gde smo ono stali? Da, onaj rostilj mi ne izlazi iz glave...uh sto je bio dobar a tek konobar, bombona...a na kraju palacinke sa svim i svacim...ma milina, toliko smo se najeli da smo morali...da prekinemo malo i olabavimo kajseve jer bi inace pukli. A tek sto su muziku dobru imali "live" sa finim curama koje su u pozadini vrckale kukovima...a muski zinuli u njih mi zene smo komotno mogle da...ne bi ni primetili...katastrofa...ama bas...a tek kad je pocelo izvlacenje na tombuli pa kad iznesose glavnu nagradua, ono, noc sa mis SCG!!! mislim shta reci?! ove devojke oko nas umalo nas nisu podavile, ali shta da se radi. zensko kad je ljubomorno to je mnogo opasno, pa smo mi morali...da...posvetimo malo vishe paznju njima, i pravo da vam kazem, nismo se pokajali shto smo uradili jel` ipak su nashe zenske...bolje od svih filmskih, estradnih, kafanskih i stranih zvezda i zvezdica...tako da nam niko nishta ne moze reci, jer ovaj potez shto smo uradili za nase zenske je ipak najbolji u nashem zivotu! isto tako se nadam da i one bar malo...znaju to da cene i da nas vole i paze kao mi njih...i niko nas ne moze rastaviti...jer smo ja i moja mala stvoreni jedno za drugo...i mogu samo da nas mrze, oni shto nas ne vole...bez obzira sta ce reci...njen matori...uh to je mrga neki. A tek pogled...da se odsechesh!
pa sad, treba dobro razmisliti...ne praviti greske, biti fin prema njoj...maziti, paziti....i zvati Djole .....eh, osta ja bez texta sad...al`drugi ce sigurno nastaviti....sa mazenjem, pazenjem i zvanjem Djole i tada ce mrga videti da nisu bas svi tako losi za njegovu dragu kci......hihihi ...dok ne vidi flasu....a kad se uhvati za nju tesko svima oko njega...tad mu cak ni mrga ne moze nista....a jos kad pocne i da peva, onda bude veselje do zore...lelee...onda zaboravim sve...Ajd...živeli..!!!!Pa da vidimo kad će više i ta svadba da...popijete i pojedete neshto i vi na moj rachun....a bice i onaj sira sto sam obecao pojedinim posetiocima na ovom forumu...ako ga jos ima..ili su ga...pojeli misevi...ali na srecu, sira ima i nisu ga mishevi ni probali, a verujem da bi i oni voleli to. u svakom sluchaju, meni nije jasno samo protiv koje ce da zenite Djoleta...e, ovu pricu pricas ti...koji nema protiv koje da se zeni, pa tako vi nastavljate,a ja cu samo da gledam...i treba da gledas i nista da ne pricas jer...odma napravis neku glupost, bre...hihihihi...a zbog gluposti se ponekad nadrlja...ali ponekad to mozda i nije glupost vec...neznanje?...ili?...mozda, ta glupost preraste u neshto lepo, pa posle...nemozes da se otkacis od...te lepote, koja...uglavnom, moze da zaslepi...ali i da nas ucini najsrecnijim na svetu...jer jednom se zivi i...treba zivot da se prozivi kao da je svaki dan...poslednji.....iz tog razloga udri brigu na veselje...noge gore, glava dole ili kako vec...u takvoj situaciji ide najbolje...i ne gubi vreme...jel` svaki trenutak....je dragocen. . . . kao poslednji kap vode ...zato cemo nasu pricu nastaviti sa nekim malo veselijem dogadjajem . . . koji tje biti poput bajki...koje se ovih dana prodaju na pijaci...pored onog sira od...krave sto je pobedila ove godine na izlozbi...pasa...gde je rasterala sve rotvajlere kada je...pochela da muuuuuuuuumuuuuuuuuuuuche...sto su osetili bikovi u blizini i krenuli ka...toj ludoj kravici, pa kerovi, jadni shta da rade, nego da se sklone, jer postaje... bas nezgodno za sve prisutne,sem krave koja sva sretna i nasmejana...ne znajuci za koga da se odluci...te vidi jednog u tom stampedu...pa na njega...juris...medjutim kad je on vide kako trci prema njemu,uplasi se pa...pobeze glavom bez obzira...a ona sta ce pa krenu da je pomuzu ...jer od mleka se ipak pravi sir, kajmak, chokolade i mnoge druge stvari, prema tome...morali su zato da je oboje u ljubicasto jer.. dedinlukac ode da muze kravu da napravi sira za kikirikija...onda lichi na milku chokoladu, koju i deca i stariji mnogo vole da jedu...ali je mrzi jadni meda,koga milion puta mucaju na vrbi da bi ta deca...bila nekako zadovoljna...i oni mrmoti sto je cokolada ispala kako treba,mada su...mehurici bili retki, pa je opet...trebalo sve ispocetka,tako bi i bilo da je...jadna krava sve to mogla da izdrzi. Al`tako razocarana i nezadovoljena...ona reshi da prestane ...i tako ostadosmo i bez sira i bez cokolade, sto...nikako nije dobro, pa zato cekamo sledeci vasar, da nadjemo novu kravu...hahahaha ...hahaha .... i neku kvalitetniju, ali joj moramo naci i dobrog bika...ako nam budu stigle pare. S obzirom da smo se kladili na nase, ko zna...mozda i dobijemo pa kupimo 50 krava i 25 bika...nikad se ne zna, nije jos sve izgubljeno...pa prema tome, nema stajanja.. vetj se spremimo da pokosimo i skupimo seno ..a seno tako lepo mirisalo.. da, nam nije bilo zao shto se pechemo na suncu skupljajutji ga ...pogotovu kad se setim obliznje sumice gde smo pravili pauze...i ispijali hladno pivce u ladovini...lepa su to vremena bila...bili smo tako mladi i sanjalia ...sve je ostalo samo na snovima...ali lako je ipak snove realizovati,ako nishta bar po neki, zato nema odustajanja jer...zivot je kratak i ne treba gubiti vreme...zato jutros kada sam se ustao i popio kafu,odlucih da....se ipak vratim u krevet...te se vratih u sobu,kad tamo otvoren prozor,sve rastureno i gle,nema kreveta!!! Pogledah kroz prozor kad njih trolica... beze preko livade noseci moj dragi krevet, uspomenu na ...dve veceri pre,kda ga je posetila jedna lepa,zanosna .....crnka......jos uvek osecam.... njenu toplinu i neki cudan ..miris u vazduhu...koji se u stvari sirio iz obliznje...radnje u kojoj ima...Peciva....osetih glad... ,ali se brzo razbrknu i seti se kreveta....te uze pusku koja je bila napunjena soli i...Renata ,tu ispod ti nesto pucketa......poceh da jurim kroz sumu uz pucketanje (hehehehe) grancica ispod mojih cipela.... kad tamo....videh da to nisu bili ljudi ,vec tri medveda kojima je krevet ...bio potreban za...trampolin...da bi dohvatili kosnicu,koja...je bila na nekom brdascu...puna meda,ali puna i...opasnih pcela...te se seti da pozove orla u pomoc...koji se bio sakrio od...kise....tamo ispod kosnice...hihihihihihihihih...te odbi medu,jer su mu pcele...ponudile skloniste....mede neznajuci vise sta ce i kako ce,a ovaj sa puskom vec blizu,uzese krevet i trk prema....sumi, jer suma je ipak....tu gde su sad,ali se setise da ce uskoro zima i da ce im krevet biti...potrebniji od svega, te...ga odlozise, za ne daj Boze,.... u pecinu,za zimu. Pa odlucise.....da se prosetaju do oblizne...prodavnice meda,jer im nije...meda nabavio med, koji je neophodan za....sverc,tj prodaju ga babama koje ujutro..,posle BURNE noci, vole da obraduju svog dragog dekicu, jer...nemaju puno para za vijagru, a kad zavrse..onda puste masti i medu na volju...jer je zivot kratak i...vreme brzo prolazi...a voda nadolazi....a nemamo gumene...cizme jer su nam ih izgrickali misevi....ma jedan par su zaobisli,ali nas je...vise pa bi zato bilo dobro da nabavimo camac...koji je i bio malo dalje,pa je trebao neko da...otpliva do njega i...i odveze se daleko ka pucini mora...kad tamo...duva neki vetar.....te on skinu gace i napravi od njih...maramicu jer cureo im je noc, kad pomisli on....sto ih nebi upotrebio i za...jedro...posto je nos ucinio svoje, tako...tako da moze mirno da se plovi, ali more je nemirno, pa...je trebao i kormilo da...zakrpi zbog rupa koje nisu male, a glava ga boli...kao nikada pre, kad pomisli ...na ostrvo na kome sam...provela nezaboravne noci pune...insekata koji su svud po meni...i koji se me sprecili dase moja zelja ispuni... i usred misli neko rece...jeste surovo, ali iskreno i zato...zbog radi insekta cu vam reci jos i ovo...da nije bilo njih, mozda bi sve bilo u redu, ali ipak...insekti pokvarili sve i zato...i samo zato...necu vise da idem tamo, niti da pricam vise o njima...jer se još uvek lečim od malarije....Ali zato se secam onog lepog momka pored koga sam lezala na predivnoj pescanoj plazi i sa kim sam...i sa kim sam provela nezaboravne noci pune...emocija, cari, secanja, jer ipak bese on...pravi vlauca...sa njim je sve bilo.....belo a i crno...al`ipak vise belo nego crno jer vlauca...je bio mnogo dobar lik...znate li sta je on umeo da uradi narode?...neznate!, e pa evo da vam kazem....stajao je satima i cekao ispred moje zgrade...pa jos i kamencicima gadjao u prozor...pa bezao iza coska da ga tata ne pogodi necim...jer tata ga nikako nije voleo,zato sto je on tati jednom...davno izbusio gume i...greskom mu ostavio ljubavnu poruku koja je.... bila namenjena mojoj sestri ...a u njoj je bilo...puno pustih zelja, koje...se tati uopste nisu dopale... pa ga je tako nagazio jednog dana ispred zgrade...da ga sutradan nismo prepoznali u skoli....pricalo se o tom dogadjaju mesecima i jednog dana...dok tata nije bio kod kuce...on naidje, kao slucajno i upita me...jesi li sama, a ja zbunjena......ne znam sta da mu odgovorim plaseci se da ce tata da mi dodje...medjutim kazem ja njemu...dodji veceras, tata ide u trecu pa...mozemo eto da se dogovorimo kako cemo da...resimo ovaj problem pa da se najzad...spakijemo i odemo...negde gde bi mogli na miru...da se dogovorimo kako cemo da...zeznemo moju sestru...da joj vratimo za.....to sto mi je pokidala ruke na mojoj dragoj barbiki...koja je bila polu obuchena zato shto..joj je bilo veoma toplo...jer je Ken bio u blizini a svi mi znamo kako se barbi palila na njega...dok nije nasla novog momka koji...je bio veoma dobar u...pranju sudova, ali ipak...nije znao da pegla....ali to mu nije trebalo ni zameriti jel je bio dobar u onim drugim stvarima sto su ...njoj bile potrebnije, a ken impotentan.....pa je stalno sa sobom nosio...jednu obicnu grafitnu olovku i komad stare hartije koji mu je sluzio za...uvek istu i pomalo cudnu naviku...i ne, nije pisanje poruke njoj, vec...grickanje i lickanje jako gadna navika bese hihihihi...sto je barbiku izbacivalo iz tangica od besa...tako da ona vishe nije mogla...najradije bi ga dohvatila i... sa njim se malo...povaljala po krevetu sve dok ...ima snage ona ce...ga daviti svojim velikim...grudima tako da...mu nema spasa...zato sto je barbika...bila jako zeljna sexa zbog cega je i ostala vecito mlada i u dobroj...kondiciji i psihichkoj spremi ... mada je sex uticao na njenu pozituvnu stranu koja je volila da ...kad,kad malo i pretera pa se....po nekad zalila na bol....koji je znao da je presece u predelu...izmedju kolena i pupka...sto je moglo biti veoma neprijatno i...isto toliko prijatno za nekog kao...recimo jedna Mila...ali neznate je...evo sad cu vam reci ko je ona.... (hahahahaha) ....to je ona sto ne voli barbi lutkice a jos manje kena, znate vec o cemu ...govorim......ali, ko te pita .....kad nema Milinog muzica dobar joj je i Kenn......hihihihi....jer....sve je to plastika........koja moze da posluzi na milion.....hehehehehe... nachina i vishe svrhe....koje su uvek od pomoci kada...se nema mnogo izbora...ali ako se pretera...moze doci i do...velikih...izliva tekucina svih boja i vrsta...hahaha....ali, ajde tekucine,nego shto ostaju fleke,pa se onda josh vishe...poznaje da...se tu svashta odvijalo pa onda postoji mogucnost...da su joj sive celije...poprilichno otanjile...popucale i jedva da su ...uspeli...da spoje i sastave...sto se jos moglo sastaviti...i prilepiti..da ne bi posle bilo...neshto loshe...da fali neki vazan deo...ili ne daj Boze da ima viska...indijance mlade ...pionire malene i...crvene...zdrave i rumene...debele i glupe ...ali dobrog i velikog srca..i chiste dushe...ali prljavog nosa ...koji je bio poprilicno dug i ..sve u svemu slatkisi Titovi...pioniri i pionirke ...drugovi i drugarice...dajem chasnu rech da cu chokoladu deliti na ravne delove...kako uzduz tako i popreko i da ...svi lepo uzivamo u ...napadu na bespomocnu cokoladu koja...je bogatog sadrzaja i veoma slatkog ukusa da prosto...covek zaboravi na sve ..i da se opusti konachno kao....one veceri kad je...celo drustvo bilo tako opusteno da...

nastavak sledi...

meda - 17-11-2006 u 10:50

Vidim Stelka, tebi bas dosadno...

stela - 17-11-2006 u 10:53

Pa ako je vec meni da ne bude i drugima...;)

meda - 17-11-2006 u 10:57

Aj* kad insistiras...

dedinlukac - 17-11-2006 u 15:20

e, ovako sam chitao kad kad i uglavnom se nadovezivao samo,ali sad kad vidim sve to na jednoj stranici shta smo pisali... ju ju ju, pa nismo bwej normalni :D bash smo manijaci

sailor - 17-11-2006 u 20:11

E pa vreme je da i ja iskoristim cikicu....
:jao:

stela - 17-11-2006 u 20:37

a jel' cikica za mene ili za ove divne, pesnicke misli...?

Mila - 18-11-2006 u 06:31

Jednostavno sam ostala bez teksta hehehehehehe, ja mislim da bi nam trebala pomoc.....:jao:

Jeca - 18-11-2006 u 06:32

pazi ja sam citala par puta vec i svaki mi nekako lici na drugu pricu ali ima delova gde smo se gubili i daaaaakleeeee....pod sto!Najjaci smo!

Mila - 18-11-2006 u 06:34

Pazi ovo "ima delova gde smo se gubili", :jao:.....Cela prica bre izgubljen slusaj hihihihihihi.........Majko moja hehehe..

Jeca - 18-11-2006 u 06:39

htedoh reci bre gde smo sa insekta skrenuli u vec sledecoj recenici na barbi, pa na cokoladu i tako...ajd' sad...evo guza i tuci...ali ''kuca kao pas''...e to idem sad da pisem

Mila - 18-11-2006 u 07:03

:jao:, pa to pricam, svecano se slazemo da za nama place psihijatrija.......

stela - 18-11-2006 u 08:49

neko mora i tamo...i to je za ljude....hihihihi

pan - 18-11-2006 u 10:00

Pa sve u svemu,kako da kazem,to jest,ovaj mislim...

dedinlukac - 18-11-2006 u 15:30

a jel` da vas ja pitam onako neshto.a da drugi ne chuju.
zar ne mislite vi ipak da bi bilo koji psihijatar pored nas postao manijak? mislim da ni on sam ne bi mogao da se pokupi sa nama:whistle:

stela - 27-11-2006 u 02:28

...niko nije primetio njeno ..pravo znachenje i...lozinke za pogresno tumacenje...koje su bile...jako dobro cuvane i...skrivane dugo, dugo..sve dok nije naisao... freakch i obelodanio nam...Da smo se prevarili...i da smo se nalozili skroz...ali nista od toga....hladan tus...i to kakav...pet meseci je bilo ...bas juce od kad nisam...nista slatko liznuo i...gricnuo, tako da....sam morao da predjem...na kidanje istih....i slicnih...a i razlichitih...sto je dovelo do jakog....smanjenja nivoa vode..pa su onda prestali chak i brodovi da plove...a zbog tih brodova stao sverc na...dunavu tako da ce uskoro nestashica nafte i cigareta.....kao u doba sankcija kada...smo pusili kukuruznu svilu ...od koje nam je bilo muka...ali nismo imali druge osima, da jedino...pocnemo svi da varimo avganistanca,sto i nije tako lose...jer posle varenja ide...ludilo...a posle ludila ide...idu one sramote shto se radi iza zakljuchanih vrata,a zatim ide...kolektivno ludilo...a tu ucestvuju svi koji...su od rodjenja ludi a i oni koji su kasnije poludeli jer.... su napaceni od samog rodjenja i veoma im je tesko da...shvate da to nece proci tek tako...kako su mislili vec...mnogo, mnogo komplikovanije i sa mnogo,mnogo...kosmara i neprospavanih noci...shto dovodi do povishenog krvnog pritiska i proshirivanja krvnih sudova po nogama...bolova u glavi i vrtoglavice...medj zenskim nogama...zato trebas da pazis gde zavlacis glavu...hahahahahaha....a, pogotovu da pazish kako je zavlachish i da je na vreme izvuchesh inache...moze doci do velikih....problema shto se tiche neplaniranog zaprashivanja pupoljka...i ostalih biljcica koje se trebaju zaprasiti da ne bi...doshlo do ...nekih vecih zaraza i nedaj Boze nestanka vrste...pa prema tome, potrudimo se svi da pazimo kako i gde guramo glavu...da ne bude belaja...iz koga nas nece izvuci Raja, Gaja i Vlaja all together...smo jaci i od...bilo koga ko ima bilo kakvu funkciju...zato sto..nas ima ovde raznih i proshli smo razlichita iskustva pa kad se sve to sabere, pomnozi, podeli i oduzme, dobijemo zakljuchak da smo mi ovde svi...aterirali u pravo vreme bas kada je na ulicama pochinjalo...polako da se rashchishcava saobracaj...pa smo praznim ulicama mogli da..skachemo,vichemo, looodojemo i ... ipak svratismo u tu kafanu,gde je...osoblje bilo vrlo ljubazno...dok nije uleteo onaj...nadrkani skinheads..i narucio tulmbe u lepini sa kajmakom ...senfom i onim smrdljivim francuskim sirom, kiselim krastavcicima i sve to...zamislite preliveno cokoladom...a sta bi drugo kad mu je iz dzepa virila kesa sa lepkom...koji mu je trebao za parket sto je bio sav... unisten vucaranjem namijestaja tamo amo koji je sam od sebe se raspadao...tako da su zadnji put komsije ponele stolice sa sobom kad su dosle na kafu... koja je bila tako lose napravljena da nisu mogli ni ...da sednu kao ljudi...jer su posle prvog gutljaja potrcali u WC koji...je bio zauzet pa je njih josh vishe pritislo...ali dzabe dva geja su se tovarila u wc-u pa nikako nisu mogli da udju od odvratnih i smrdljivih p*** bre!!...pa su muski preplaseni da i sami ne dodju na red izleteli brzinom svetlosti iz stana jer...jer nisu hteli da dobiju neku od onih groznih polnih bolesti...koje se kako znamo veoma tesko...podnose a i leche bo'me...zato CUVAJTE SVOJE GUZE...jer kako god da se okrenete dupence je otpozadi..pa stoga...

nastavice se...

Jeca - 27-11-2006 u 21:13

dakleeeeeeeee.....bravo manijaci....najjaci smo!!!!! idemo dalje....

dedinlukac - 28-11-2006 u 01:41

hihihi:whistle:

FoxStar - 29-11-2006 u 01:34

Ova bre bolja od cika Ive Andrica!!!

freakch - 1-12-2006 u 00:47

:jao:

stela - 26-1-2007 u 00:20

...gooozu u neko chose ili zid i pazi da nema neke rupe u zidu....pa da iznenada zagolica...neki pauk ili neka druga buba zato shto takodje moze biti i to opasno po guzici...al nista opasnije nego kad uleti cela cheta...u kafani i svi se oni ufate za jedan goooz jedne konobarice koja jadna...nesto se necka, ali reklo bi se da bi...ali nije sigurna u svoje mogucnosti...kad punim plucima, ona se razdere....kaze ona sledece dakle...ako hocete da pijete i da jedete, samo izvolte, za ostale stvari posle radnog vremena...i na tom ostade, kad ulece baja Bosanac a u ruci nosi...najnovi broj PLAY BOY-a...seo covek, lista polako kad prilazi...tip i kaze mu,'znas bre ti brate kolko ste vi bosanci glupi'?...a bosanac mirno pogleda u svoj PLAYBOY i kaze mu...''cuj ba...ja samo dosao po...''..po cigarete a prodavac mi uvalio i playboy...pa tako da...ba...sta'b ti reko,a da jel's ti bio ono juce...kad se play boy delio dzabe i to svi brojevi...pa sam uzeo da pokazem cerki sta ne treba da radi pre udaje...a ona kaze "kasno je sad, ja sam sve to vec radila"...i ovo pored mene je moja beba a ne lutka na baterije kao sto sam ti rekla...a takodje, ne znam ko je pravio, zato shto je to bila velika i luda zurka...nije se znalo ko sta radi, ko kome...koktele mucka a kamoli ko koga...i zamislite ba, tako ona meni kaze, a ja onda...osta bez texta...pogledom je presecem progutam knedlu i...nekako uspem da joj saopshtim...da nije to bas tako kako je na trenutak izgledalo...i da za sve postoji reshenje...ma da kako stvari stoje... bice to tako i ako je u stvari trebalo...malo drugacije da bude ali...je bio problem u tome sto je juce na pijaci...bilo vrlo malo onih koji su bili spremni da...se cenkaju,pa su se babe razbile od...dosade i brojanja....jer nisu ni pola prodale a tako su lepo planirale da odu u sex shop pa da dedice iznenade necim...shto podize pritisak i vraca ih ponovo u zivot...ali bese nesto malo para te babe otisle...na divno putovanje ...koje ukljuchuje setnju kroz divlju amazoniju.... sto one naravno nisu znale pa...su se prijatno odusevile kada su videle pitona....kako je debeo i kako se izvija...i ta slika ih je na trenutak vratila u mladost....sto je u njima budilo...zelju za svojim tinejdzerskim danima...i svim onim ludorijama koje ...su ih iz nekog nepoznatog razloga, podsetile na bika komsije Save...koji se zvao Pedro. E to je bio bik...taj je tamanijo i komsijske krave i nije gledao na to dal je praznik ili nije...hehehehheehe...a najpraznik mu je bio bozic,jer je bas tada...mogao da radi sta hoce jel su ukucani bili zauzeti...i niko nije obracao paznju na...to shto je bash on trebao da zavrshi na raznju...pa je zato pripremao plan da... nekako izbegne...to bolno iskustvo...jer je gledao jednom na TV-u kako....njegovog kolegu iz koride...posle strasne i neravnopravne borbe odvode u klanicu...i prave od njega mesni narezak,tako da on znajuci sve to...gleda da ostane zdrav da bi mi ljudi uzivali u njegovom mesu i da se svi zdravo hrane jer ce jedino tako ostati pamcen po nechemu...sto je bilo jakoo..tesko,stoga odluci da pobegne sa ...prvom dobrom prilikom koja naidje...i koja se srecom uspostavi kao...jedno veoma izdrzljivo bice koje...uporno pokusava da... obori svetski rekord u...izdrzljivosti...i onda kada se najmanje nadao...da ce da mu se ukaze prilika da...se pokaze i dokaze, desilo se nesto neverovatno...iznenada se niotkuda pojavio...Rodrigez legenda koride i...osvajatelj zenskih srca...cela korida je uzvikivala njegovo ime ...Rodrigez, Rodrigez, Rodrigez...a on je ponosno stajao i gledao ..kako se zenske iskrivishe na tribinama i kako su pochele da skidaju svoju garderobu...i bacaju svoje grudnjake kao na nekom rok koncertu ....

stela - 2-2-2007 u 11:55

...70-80....a bacale su se i zenske gace tako da si imao utisak da se spustaju padobrani u raznim formama i bojama...tako da vishe ni biku nije bilo nishta jasno...te pozove u pomoc...bika koji je odavno u penziju ali je josh uvek bio medju zivima i nije zavrshio u kobasicama..te mu objasni njegov slucaj...pa su onda zajedno pocheli da se chude...jer ovako nesto do sad jos nisu ni videli...a onda se tek desilo zlo...u publici je bila jedna zgodna krava koja je drzala transparent sa natpisom "Pedro ako pobedish Rodrigeza bicu celu noc tvoja" i tu bik poche da srlja i da se koncentrishe na dvoboj...sto je krave jos vise palilo tako da su pocele da...skachu po masi...i na smrt izgazile dve babe koje su se bavile vudu magijom i htele da biku oduzmu moc plodnosti ...mada bese tu i treca baba, koja je prezivela nekako, te resila...te reshila da kupi vijagru i ode kod bika da ga na smrt izgazi,i ode ona put starog shamana koji ziveshe u zemlji seljaka na brdovitom balkanu....medj' gore i sume, gde koje kakva stoka i zivina jos prezivljava, kad ugleda...jednog zgodnog deku...i tada stade, sagnu se, i zacu pesmu "Brala baba jagode - nesto je ups! ubode"...kad ono, to nije upsss! to je vec... ma ne cuje baba, sine...al zato baba zna da plete lepe carape...ali deki nije bilo do carapa,vec do...kuvanog vina koje je samo baba umela da skuva po njegovom ukusu pa je on odlucio da...ne gubi vreme ,nego uhvati babu pa je jednom dobro...isprasi,jer je bila puna...picajzli i sandzama raznih....e a onda ju je poshteno.,.ali stvarno poshteno, bez nagovaranja drugih...naterao da prizna...i da prestane da okolisa, jer....deda je vec poceo...polako da sprema...i oshtri....ehehehe.....noz za...za..klanje,a usput je potpalio vatru ...da provri voda....te se okrenu,a baba..vec uveliko mesha kachamak...sa nekom drvenom...varjachom ili shta je vec, a unuci ...su sa prackama... pokushavali da smaknu ponekog vrapca... i babi da skinu maramu,koja joj... i ovako stoji chisto iz navike...pa su je kamenom srednje velicine ...umesto u maramo pogodili...glavu...te ona kako je padala...pravo dedi u krilo...pade i tu oseti baba nesto... kako boli...ali ajd` shto boli,nego neshto i bode...bilo je to seno koje je virilo iz dedinih... rakija.....hehe...i njegovih dzepova,pa je ona lagano ustala...i otisla....da ubere neki prut, poznat pod imenom "mirko"... da bi posle...pojurila svoje unuke koji su je pogodili kamenom u glavu...i iskoristila malog "mirka" za...malo udaranja po gooozici...i guzice bi...malo pocrvenele,a unuci bi...plakali zbog malog "mirka" i....posle bi neko vreme bili mirni kao bubice dok...ih ne uhvati opet(ludilo)......hehehehe...i onda opet sve ispochetka i tako sve dok unuci ne porastu malo i...krenu u zivot,sto bi mnogi rekli...u lumperaj,a vremenom i oni postanu ozbiljniji...i pocnu nesto korisno da rade...onda ce "mirko" ostati samo u secanju... i to kad su bili mali i nemirni...a usput ce vec razmishljati kako ce oni i shta preduzeti kad oni budu postali roditelji...a tu ce naravno biti mali "mirko",koji ce...da posluzi kao i ranije...i sve isto...i tako ce ko zna do kada biti... i njihova deca,pa unuci,pa...tako dok ne dodje generacija koja ce nauchiti da reshava probleme razgovorima...a ne batinama,jer...one mogu samo da povrede decu...

modseti - 3-2-2007 u 01:19

dakle odavno se nisam ovako smejala

mi definitivno nismo normalni :1drink::a084::pinkieone::4::funny::anim-jjd::roll::jao:

Jeca - 3-2-2007 u 08:51

:hahaha:...ismeja se slatko u 2am....:hahaha:

stela - 24-3-2007 u 12:42

...a i to ce onda opet i oni raditi svojoj deci...zato sve to lepo mirnim razgovorima jer lepa rech i gvozdena vrata otvara...ali na zalost lepe reci...nisu bas uvek uspesne tako da svremena na vreme mora i motka da dodje...i zato smo pozvali milu da nam pomogne jer ona ima tu magicnu motku...kojom smara vec godinu dana,ali izgleda motka nije dovoljno duga pa ce morati da pochne da koristi...nesto mnogo duze i vece jer Manijacima motka ne moze nista...a to bi bilo nesto...sto videsmo kod "zelenih marsovaca sa Babelije" jer...sada stvarno nikome vishe nije jasno o chemu se pricha pa prema tome...to vise i nije toliko vazno...zato shto ce opet...da se pricaju neke stare price koje nas vracaju u...ludachke i zaebate dane...kao kod deda Pere,sto zmaja jos...uvek lovi i ako jedva na noge stoji...jer deda Pera je i juce...prichao o chuvenom zmaju...koji se ne da uhvatiti sto je veoma... teshko i neizvodljivo...jer ipak zmajevi...su nevidljivi i....veoma opasni...al zato kad ufate...mlado meso, ne puscaju tako lako...nego sreca pa ne znaju de mlado meso traziti pa se uglavnom spucaju... tako da..krecu na drugo mesto,a gde to...verovatno na jug ili u inostranstvo gde im deda Pera ne moze nista...pa se tamo razbacali na sve strane...pa pale sve zivo da ni vatrogasci ne mogu...da ugase i kad bi se popisali...ijao...gle ti njega pali dvoriste ..misliceci da ce tako postati plodnije...ali ipak nece jer...nisu dovoljno nadjubrili...a to je kao sto znamo veoma bitno za dobru... godinu sa veoma velikim prihodima zitarica...mada nakon svega, imao je samo jedan cilj..a to je....da ufati bar jednu zensku..kao sto bi Lukac Mary....i poceo je vec da crveni polako,zato sto...mu je mnogo vruce...a klima uredja se pokvario ...ali sreca, pa napolju ima snega...koji ce dobro da 'ladi i da...samo zmaj ako dune fatru moze da ugreje ...i lukca i mary-zajedno,pa ce...ovaj,znate...hahaha....i lukac se zbunio jer...pa, ovaj...da da...i dalje je zbunjen,a sto...to niko ne zna ali prica se ipak nastavlja...s`pokushajem da je okrene od prethodno navedenog...i uspece u to sam ubedjena, jer...Jecka nastavlja pricu o deda Perinom melemu, koji znate on pravi sam, a sastoji se od sledeceg...zmajeve krvi, levog jajca jednog komarca, ...i jedne glavice belog luka iz bashte kod Paracina...ostali sastojci su strogo cuvana tajna ...i zashticeni su od strane tajlandske drzave...sto znaci da...bi mogli malo o sexu da pisemo jer se to uvek dobro prodaje i uvek rado cita...pa chak i dedice kupuju chasopise.. .koje i babe rado listaju...u nadi da ce moci bar josh jednom da se...rasture od sex-a kao nekad u one mladje dane ....kada su imali dvadesetak godina i nisu marili za mesto i vreme...

stela - 31-5-2007 u 07:05

i ja ne znam sta da kazem u vezi ove teme.... jer ce tvoje vreme tek doci... deda nije morao da koristi vijagru a ni baba da podmazuje .... jer kao sto znamo "na mladjima svet ostaje"...i zato rokeri pamet u glavu... da ne bi bilo svasta,jer.... od ovi narodnjaci nema leba sve zivo upropastise ... kakvu muziku prave,sacuvaj me boze...
nije ni cudo sto se desava ovo globalno zagrejavanje planete…od koje cemo svi da lipsnemo ako... smesta ne prekinemo razvoj grand produkcije .... sto ce mnoge ljude ostaviti bez hleba i krova nad glavom ali to je njihov... izbor bio pri prodaji duse DJAVOLU... jer oni stavrno ne znaju.... koju su pometnju na ovoj zemlji napravili i da ce... zbog toga da polude,jer im stvarno ne treba tako nesto sto ce da ih.... do kraja unisti a i nas bogami. Zato mislim da je vreme da promenimo temu i ispricamo ljudima onu nasu staru dobru pricu sa... kako ono bese... valjda nisu opet zmajevi u pitanju,jer stvarno bre... cekaj malo bio je i neki pedro bik koliko se ja secam ... ali ja se toga ne secam,cak i mislim da nisam bila tu kad se pricalo o tome.Ali ajde mi lepo da pocnemo nesto o... ljubavi mislim da smo to moze da nas izvuce iz ovog sranja koje nam se desava i .... tema je skroz ok,tako da ce i ostali manijaci hteti da... da pricaju ovu nasu interesantnu ljubavnu pricu iz koje se moze i nesto nauciti, samo treba... neko da pocne,a ko li ce biti.... to moze da se posumnja vec, znate da nije Jecko, jer ona.... ocigledno ne voli te ljubavne price ili jednostavno nema sada volje za to ali Djole mislim da... je pravi momak za to, s`obzirom da u zadnje vreme ... juri cice po gradu,i samo o tome prica,mislim da ce... da proba da izbegne ovu temu jer... se opet zbunio,ali mislim da ce ipak.... poceti ovako.Bilo jednom u jednom gradu rudara na brdovitom balkanu gde ljubav bas.... bila u punom cvatu. Bese prolece i drvece je taman olistalo. Toplo prolecno sunce je mamilo zaljubljene da izadju u prirodu i uzivaju u mirisu prvih ljubicica, tako da... ja stvarno ne znam sta ce Lukac da radi,jer.... mi ne znamo sta se u njegovoj glavi desava tako da cemo nastaviti sa nasom pricom. dakle bio je to jako lep dan kad je komsinica Zvonka krenula na pijacu da prodaje jaja u nadi da ce tamo sresti lepog Radojicu te se doterala i sminku nabacila... tako je bila lepa,da su je svi gledali i okretali se za njom.Ali ona je je razmisljala samo o tome kako bi da vidi Radojicu,jer.... on joj je prosli put na pijaci rekao da je ona najlepsa na svetu i usput je i poljubio jednom sto je Zvonku sad nateralo da opet ode na pijacu iako je morala od matorog komsije Stojana da krade jaja... ali ipak je u pitanju Radiojica i zato mislim da ce da joj oprosti ako sazna,jer... je Zvonka bila jako omiljena u tom mestu zbog cega su ostale devojke bile jako ljubomorne na nju. I tako je Zvonka krenula tog jutra ne sluteci da ce se jako razocarati kad... bude videla Radojicu sa drugom,i bice mnogo tuzna,ali zivot ide dalje.....Zato se sledeceg dana sredila jos vise,i zamisli.... on sam tamo i prilazi joj polako a ona zgrabi jednog momka koji se slucajno nasao pored nje i poce da ga ljubi... i Radojici je bilo mnogo krivo jer mu se Zvonka ipak svidjala,ali sta sad.... Zvonka naravno nije znala da je ta devojka od prethodnog dana bila samo dobra drugarica pa je nastavila da ljubi onog momka koji se od iznenadjenja nije ni branio vec je zagrlio Zvonku i stezao je cvrsto dok je radojica samo gledao i cekao da prestanu da bi joj objasnio o cemu se radi posto se setio da je jucerasnja devojka razlog za ovu scenu... ali sa druge strane ta devojka ili drugarica kako hocete, bila je godinama, tajno zaljubljena u Radojicu, i cela scena na pijaci joj je bas odgovarala i zato je odlucila... sto bi se reklo, da iskoristi priliku.Cvrto je zagrlila Radojicu, privila se uz njega , bey obzira sto je Zvonka sve to namrsteno gledala, i .... Radojici iako zaljubljen u Zvonku postade nekako cudno vruce, ali se nije otimao vec.. nastavi strasni pozdrav... medjutim.. zamisljena i povredjena Zvonka, vrisnu na sav glas.... Radojica prestade sa stiskanjem drugarice i pogleda u pravcu Zvonke kao i ostali na pijaci koji su vrisak culi. Kad ono... prebledela Zvonka ne vrisnu od muke njihovog zagrljaja vec ... sto joj je nespretni prodavac prosuo korpu sa jajima po novim cipelama. U tom trenutku... naidje neki ker i poce da joj lize cipele... te predje sa cipela na.... na njene noge sto je tako zagolica te... poce da se smeje,a ker ... je dalje lizao dok su se ljudi okretali da vide sta se dogadja. Zvonkin smeh je privukao i Radojicinu paznju i on je gledao u njenom pravcu i... pozeleo da bude na njegovom mestu , te se.... (heheheheh idi bre doc)... lagano priblizi sa ledja i... i baci se na kolena, zatim rece ono sto nije nije ocekivao... "mogu li ja umesto kuce dalje da lizem?".. medjutim ona nije stigla da odgovori, jer na zaprepascenje svih, kuca poce... da ujeda Radojicu koji je... zbunjen i dalje cucao tako da je njegov... trud bio bolan i koban ... ali sta da se radi,ipak... je Radoica nekako uspeo... da obavi svoj posao i otera kera, dok ga je preplasena Zvoncica suznim ocima gledala... U tom trenutku prodavac jaja poce da zapomaze i ... dok je pomagao, zagledao se i on u njene noge... koje su bile prelepe tako... da nijedan muskarac nije mogao da prodje a da ne pogleda u njene noge... sto je druge cure dovodilo do ludila te se dogovorise da joj se osvete... ali ne znaju kako,ipak je zvonka mnogo lepa i zgodna tako da... dzabe su sve pokushavale... jer sta god da su radile i dalje su svi muskarci gledali zvonkine noge,ali radojici je to vec...

stela - 20-6-2007 u 08:01

...pocelo da smeta pa je razmisljao da zaprosi Zvonku... sa druge strane Zvonki je vec dosadilo da ceka Radojicu, koji je sa tom prosidbom bas odugovlacio, pa je odlucila da ... da ga otkaci i nadje sebi drugog... jer misli da ce tako lakse i brze da ga zaboravi,ali Zvonka je ipak.. primetila da joj on puno nedostaje i da je pogresila, te resi da ga nazove i... da ga pita za oproshtaj... Nazove ga ona ali niko se nije javljao pa reso da ode do njega posto je znala gde stanuje. Sredi se lepo i krene, kad.. na vratima pishe "na odmoru sam u shpaniji"... ali nije na odmoru,nego je otisao u kafanu da se napije zbog zvonke,medjutim.... ona se seti i angazuje ekipu sa PINK-a koja radi emisije "sve za ljubav" ... i oni ga naravno nasli...Radojica nije prvo znao o cemu se radi,ali kad je cuo.... Kupio je prsten sa dijamantom i najveci buket crvenih ruza i krenuo kod Zvonke. Pozvonio je na vrata i zauzeo onaj cuveni stav za prosidbu ocekujuci da se Zvonka pojavi na vrata. Vrata se otvorise i Radojica rece: "Najlepsa moja ljubavi, volim te vise od svega na ovom svetu, hoces li da se udas za mene?" Od radosti i uzbudjenja Zvonka... je pala u nesvest i.... glavom udarila o zid... i morala je hitno u bolnicu,ali Radojica je,naravno bio sa njom dok se nije osvestila,a posle toga.... zamalo nije i sam pao u nesvest, Zvonka je od udarca izgubila pamcenje, nije vise znala ni sta se desilo ni ko je on... ali kad ga je ugledala zaljubila se na prvi pogled,iako ge ne zna posle tog pada....ali Radojica je poceo da joj prica,sta je,ko je....itd.Ona je bila malo zbunjena,ali... je na kraju ipak pristala da se uda za njega ali pod jednim uslovom... a uslov je bio da se sva imovina.... prenese na njega, pa cak i Pedro, znate, onaj bik, koji je njoj na kraju pripao. Medjutim... on se zgrozio njenim uslovima i reshio da zaprosi prvu medicinsku sestru na koju naleti u bolnici... a djole je spomenu medicinsku sestru zato sto.... je imao jako lose iskustvo sa Pedrom, ali to nije razlog da Radojici uskrati osecaj ljubavi.Stoga je ipak na kraju.. sacekao da se na vratima pojavi medecinska sestra. Kad se vrata otvorise on ugleda jednu ogromnu osobu sa... velikim dudama....hehe...i nije mogao da skloni pogled,kad je Zvonka to videla.... shvatila je shta je izgubila jer je medicinska sestra 1 234 432 puta lepsha od nje.... zato je odlucila... da se povuce iako joj je bilo mnogo tesko da se odvoji od Radojice....ali Radojica je ipak shvatio da je Zvonka njegova prva i jedina ljubav,i ne moze cak ni medicinska sestra da se poredi sa njom,i Zvonka sad ne zna sta treba da uradi,da li da mu veruje ili ne,jer ipak..... je ona udarila glavom o zid i izgubila pamcenje i sada vise ne zna sta je stvarno bilo i zato odluci da nazove najbolju drugaricu i raspita se da li je ona ikada volela Radojicu i ... kakav je on ustvari,jer je Zvonka ipak izgubila pamcenje i ne seca se bas dobro nekih stvari,i drugariva joj je rekla da... u ovom slucaju Radojica govori istinu ali da je inace veliki lazov koji... samo gleda kako da prevari curu,i tako te stvari.....medjutim Radojica se iskreno zaljubio u Zvonku i ako mu niko ne veruje,zato sad.... on nazove svoju babu da kao starija i ozbiljna osoba pokusa da ubedi Zvonku da je on u sustini dobar decko i da je stvarno voli... i Zvonka sta ce,bez veze da odbije staru zenu,i pomiri se sa Radojicom,ali ona zena sa pijace sto je Radojica bio sa njom je pocela..... da pljuje i vredja Zvonku posto se slucajno u bolnici nasla i celu situaciju pratila iz ho´dnika a Radojicu je kisobranom po glavi udarala sve dok je baba nije zaustavila a Radojicina baba je bila krupna i jaka zena. Tako ona uspe da je savlada i izbaci iz sobe... a ostali su svi ostali zachudjeni... jer nije smela da je izbaci iz sobe,ipak je u bolnici i mora da lezi zbog glave,zato su babu.... lepo spakovali, da krene na put. Medjutim, kofer koji je baba trebalo da ponese... neko je ukrao...zato ce sad baba opet praviti probleme Zvonki,ali... Zvonka razmisli i dodje do zakljucka da joj je baba postala prilicno simpaticna pa… odluci da joj... isplete jedan sal...hehehehehe ali baba to ne zna da uradi....pa je Zvonka razmisljala sta moze baba sad da joj uradi,pa je zamolila da... joj masira malo noge koje su... joj malo umorne....hehe....ali baba sad razmislja da li je pametno to da uradi ili.... da ipak to prepusti Radojici. Tako baba odluci da ... je Radojica stvoren za masiranje noga.....ali zato Zvonka sad razmislja sta bibaba mogla da uradi za to vreme i ... seti se da bi baba mogla da ode po vruc burek i po koji jogurt... ipak ce ogladneti posle masaze,a i jogurt jedan bas dobar da se osveze,medjutim baba opet digla neku frku,ali.... ne zbog bureka i jogurta vec je ugledala nekog dedu na hodniku i u trenutku kad je htela da krene prema njemu, odnekud se pojavi neka babuskera od pola tone i pokvari babi plan...

stela - 25-6-2007 u 21:37

ali baba sad smislja kako da smuva dedu,sta da mu kaze......a ne zna kako da ga skloni od one babuskere,ali baba je ipak.... smislila plan koji ce sigurno da uspe... a to je,da,posto su u bolnici,kad babuskera ode na pregled,odma iscima dedu da idu na kaficu,i to je i ardila ali sta je deda odgovorio... ''nemam si pare za kaficu... aj' deda Milutin tebe da si odvede u ...''u obliznju sumicu da ti pokaze kako.... sumske lepote i zivotinjice... setaju i zabavljaju se na svoj nacin.....i tu su bili neki kuchici koji su se igrali,ali baba nije znala da se tako igraju i vrisnula je jer se uplasila,a deda..... koji nije uopste voleo pse odmah uzeo jednu motku i krenuo u napad... medjutim,psi su stali i cudno posmatrali dedu.....deda nije znao o cemu se radi,zasto ga tako gledaju,i kad su krenuli odjednom na njega,baba je... samo uspela da vidi kako deda pada na ledja, kerovi su se bacili na dedu i ... ajoj... baba je pocela da se dere i zove u pomoc a dedi se samo kad-kad videla po jedna noga ili ruka... jer su psi bili bas ljuti sto je deda uzeo motku i krenuo na njih....baba.... je kukala i plakala misleci da ce njen dragi dedica da nastrada. Ljudi su dotrcali u pomoc i spasili dedu koji vise nije licio na coveka vec na nekog monstruma. Stigla je i hitna pomoc i... bas u tom trenutku deda vise nije mogao da izdrzi i umro je.......Baba nije znala sta da kaze njegovoj zeni,sta je radila sa njim,i tako to.....pa je.... odlucila da napusti grad i ode negde daleko gde je niko ne zna. Tako je odmah otrcala kuci i pocela da pakuje kofere…u tom trenutku je Radojica upao sa Zvonkom,jer je bio dogovor da tu zive pre nego sto nadju stan.Kad su videli babu kako pakuje kofere i zuri negde,odma im je postalo cudno,ali baba nije htela da kaze zasto ide.Za to vreme je milicija zakucala na vrata,jer je baba jedini svedok onoga sto se desilo,pa je.... pocela da ispituje babu a ona je samo plakala i mucala tako da oni nista razumeli... nisu,ali baba je svejedno morala da ode izjavu da da.Ali sad je saznala i ona druga baba-dedina zena,napala je babu i.... baba ne znajuci kako da se odbrani od one druge babe a da je ubije sto joj se u poslednje vreme dogadja ona pridje babi i poljubi je jednom onako strasno i pocne da se izvinjava. Baba tako zbunjena nije znala sta da kaze samo je... precutala i uzvratila zagljaj.....medjutim.... desilo se nesto o cemu baba nikad nije ni sanjala, te odluci da ipak ostane u gradu i isprica se ljudski sa drugom babom... a cemu li se radi... to cete drugi put da saznate jer ima i drugih zanimljivijih prica koje Roki do sad nikome nije pricala... sto naravno moze i sada da nam isprica, sem ako je resila da nastavi pricu o nasem biku Pedru i njegovoj nesudjenoj kravi Jelici... ali Roki nije upucena u tu temu i zato ce da joj pomogne.... i ako Roki ne pomogne tako neupućena,mislim da joj više niko ne može pomoći.Ona će ostati tako..... fina i vesela i nastavice dalje da slusa Rock i da brani svoju crnu boju... a Pedra i jelicu nek pominje tamo neka starija generacija manijacke cyber druzine....dakle Pedro, znate onaj bik pomenuti vec, nije njemu lako jer on pati za Jelicom, koju je komsija Borivoje.... juče vez`o za tarabu.Ali to i nije toliko strašno da upravo ta taraba... koju je pokojni deda Stoja napravio propala i krava Jelica nestala bez traga... što je mnogo više potreslo Živku,ženu Borivoja nego Pedra.Jer je Pedro znao da će..... krava Jelica da pobegne,jer je pocela cudno da se ponasa,pa je.... Pedro ne sluteci da ga prate krenuo na tajno mesto gde su .... se krile sve krave.i tamo je.... dovatio prvu na koju je naisao pa je posteno... izveo na pasu... naravno,posle je uz veoma misteriozan osmeh, planirao da je.... zakolje....i da je pojede,zato sto.... je bio gladan od vezivanja krave za ogradu. Naostrio je noz i prisao kravi, ali... cinilo mu se da je to njegova... prava ljubav... onu koju je tako dugo ocekivao, a sada je dosla da bi... usrecila nekog koji je mislio da nikad nece naci pravu ljubav... i pozvati ga da podje sa njom u... na medeni mesec... koji je daleko, ali srecom... ima dosta love pa mogu da lete i uzivaju...

stela - 26-7-2007 u 14:27

... avionom, mada brodom ici na takvo ostrvo uopste nije tako lose kako... neki pricaju ali poznato je da ljudi svasta pricaju... posebno ako su izabrali losu agenciju, sto nije bio slucaj sada jer su... stvarno super agenciju nasli i sad jedva cekaju da... se otisnu na veliko, plavo more i uzivaju u... svojoj cudnoj ljubavi ne misleci na sutra... Ali vrag nikada ne spava, pa je onaj lik iz agencije, što ima žute brkove i riđu bradu.... je nesto usrao i kad su stigli do hotela nije ih bilo na listi a ni praznih soba vise nije bilo pa su ne znajuci sta da rade... hteli su da kampuju,ali gde da nadju shator,pa su.... tako razmisljali i setili da... mogu da spavaju i na klupi u parku.Tako oni otisli lepo u park,smestili se,ali.... oni nisu znali da u parku nocu dolaze vampiri koji napadaju zaljubljene i ... zaspali oni,i kad su odjednom vampiri dosli....oni su se uplasili i nisu znali sta da rade od straha,ali to.... nije bilo bitno jer je jedan vampir bio stari prijatelj... pa je onda odjednom pocelo ljubakanje i grljenje kako se to obicno radi kad se prijatelji posle duzeg vremena ponovo vide i... uobicajeni poziv zaljubljenom paru da provedu noc u ukletom dvorcu iz 13. veka koji je... idealan za medeni mesec... Pešačili su oni tako do dvorca,nju su nažuljili papci,znate već žene,obično nose lepu, a neudobnu obuću.... iako su svesne da ce put biti dug, a pogotovo ako... te cipele ne znaju da beze same u slucaju da ljuti zmaU izadje iz Perine Pecine i pojuri ih....jer proculo se u kraju da... su zmajevi nocu veoma aktivni i da napadaju zaljubljene tj. devojke i zene, muskima zmaj obicno pojede glavu... a sto se tice ostatka tog para, tj. zene... pa zmajevi su u narodu cuveni ljubavnici i... to ih i odrzava u zivotu jer... kada nadju zenu, oni dobijaju novu energiju i jos tri zivota tako da je ovaj zmaj vec nakupio 777 zivota... Ali njen dragi je odjednom postao jako ljubomoran!I svadja je pocela…bila je tako zestoka da se mogla cuti cak u... u Srbiji i sire... pa i u razvalinama Beograda opustelog posle poslednje atomske eksplozije gde su samo 3 mutanta…i tri slepa misha prezivela i sad jure kao ludi,jure kao ludi... od jedne razrusene zgrade do druge, ali vratimo se na zmaja... kome nije bilo dovoljno sto je zmaj nego je imao i cudan obicaj ... da napada zene,ali .... ali samo mlade i zaljubljene... jer nije hteo da neka zena ima decka ili muza....zato su zene razmisljale sta da urade da ne bude vise tako,pa su... organizovale jedan veliki sastanak na kojem su odlucile... da moraju na neki nacin da se otkace od zmaja,ali nisu mogle da se sete,pa jedna od njih... predlozila da podju u lokalnu kafanu i obezbede dovoljno pica da ga napiju... i dok mu daju alkohol,da jedna od njih igra,a druga peva,da bi bilo kao zanimljivije....pa su... se dogovorile oko svih detalja, a posebno oko... tog igranja i pevanja,jer mora da bude sve pod konac.....i tako je.... dosla dugo ocekivana i planirana noc u kojoj su se cuda desavala, a zmaj je bio domamljen u kafanu kod Micka... gde je sve bilo spremno. Posle sat vremena se dogodilo nesto veoma cudno... zmaj se napio,nije mogao da gleda vise na oci,pa su zene iskoristile priliku da pobegnu,ali zmaj se pretvarao i uhvati ih.One nisu znale sta da rade,jer su mislile da se zmaj napio ali nije,tako da..... vise nisu imale kuda on ih je drzao cvrsto i kad se nago da poljubi jednu od njih odjednom se zmaj pretvorio u lepog momka. One nisu mogle da veruju svojim ocima...istog trenutka su prestale da se otimaju i prepustile njemu... sto je u stvari bila velika greska. Jer svaka koju je poljubio poce da se pretvara u ... omaju, sto je po starom slovenskom verovanju nesto sto nije covek, vec ulazi mace i kuce i zbunjuje ljude koji hoce da uhvate zmaja. One su postajale njegove sluge i... i tako se pretvarale dok su mogle...sve dok... im deda pera nije usao u trag i hteo opet da pravi onaj njegov protiv zmajski otrov ali mu je jos jedan sastojak trebao koji nikako nije mogao da nadje. Nije bas ni tako lako naci levo jajce od komarca pa je pozvao svog prijatelja Simu da mu pomogne... jer Sima zivi u mocvari a tamo ima puno komaraca i to velikih... pa je mislio da Sima moze da mu pomogne,ali Sima je trazio mnogo novca,a.....

Sofija - 27-7-2007 u 16:00

:P:P:P
eeeeeeeeeeeee

stela - 28-7-2007 u 17:14

...deda Pera nije imao toliko pa odluci da... hm... zamoli Roki da radi malo u njenom kaficu da bi zaradio koju kintu... da bi mogla da potrosi kintu na... farbu za kosu... jer mora obavezno da se ofarba,da promeni svoju boju kose jer joj je dosadila vishe... a ide na letovanje a tamo se ne ide sa dosadnom bojom kose jer tako nece nista da upeca... pa baci pred deda Peru kljuceve od kafica sto on shvati kao pristanak i naredi mu da odmah... sve pocisti i sve stolove prebrise i da se malo prikladnije obuce. Cak je i kod kety zakazala termin za novi friz jer deda Perina frizura nije uopste u trendu... i tako mi dedu sredimo i... deda na putu od frizera sretne zgodnu babu-udovicu i vise ga nismo videli. End…hahahahaha….Prosle nedelje su na radiu javili da ... je neko zapazio jednu cudnu priliku kako isprobava sesire po Parizu gde je... bio toliko veliki izbor sesira... da je kupila 100 sesira koje je posle... toga nosila,dok ih nije bas iznosila,jer su poceli ljudi da je zezaju zato sto su sesiri bili izasli iz mode...ali.... se onda setila kety koja obozava sesire i sve joj poklonila. Kety sva srecna sesire oberucke prihvatila pa sad... ih sad nosi svaki dan i menja ih nekoliko puta dvevno,jer... cesto ide na konjske trke... i tako uvek dobija na opkladama,ali... nikako sebi modernije sesire da kupi vec sve pare obico na opklade opet potrosi i na razne gluposti koje ja ne bi ni kao poklon uzela...strasno... se iznervirala i prestala da se kladi i pocela da... trenira jahanje kako bi najzad mogla i sama da ucestvuje na trkama ali su joj dali konja koji je bio mnoooooogo veliki tako da je morala da kupi merdevine da bi ga uzjahala... ali je onda imala drugi problem, kad god bi se popela na merdevine pala bi sa druge strane konja i nikako nije uspela da ga lepo uzjashe pa je... odlucila da sebo kupi jednog magarca i da s njim krene na put oko sveta... sto je u isto vreme palo na pamet i princu Charlesu jer mu je Camilla vec toliko dosadila da.... je morao potraziti drugo drustvo,ali... kad je video kety uvideo je da je on suvise star za kety pa odlucio da posalje svog sina Vilijema sto se kety naravno jos vise svidelo... i rado pristala da ide s njim,ludo se provede,sve dok... ih magarac moze na ledjima nositi... a posle... ce valjda princ dalje na ledjima da je nosi jer kety uvek nosi cipele na stiklu i ... ne moze puno da peseci,a i po prirodi je malo smotana,ali njemu to nece tesko da padne... jer ima jako dobru dusu a i vaspitan je kraljevski... a mora se uzeti u obzir i da je trenirao noseci razne teske stvari godinama, tako da ce mu kety biti lagana... pa iako malo tuzan sto ce propustiti Wimbledon.... a ne mareci za svoje prijatelje Rashu, Mareta i Peru... oticice na putovanji gde ga ceka... veliko iznenadjenje koje mu sprema... kety uz pomoc magarca Carlija... i nada se da ce mu se svideti,jer ako ne... postace neugodno za princa jer je kety dugo godina trenirala karate i ima obicaj da tu vestinu i primeni na osobu koja je na neki nacin razocara ili naljuti... pa ce onda propasti putovanje,sto ne zele ni on ni ona,zato bolje... da nastave putovanje ne misleci na moguce nezgode i svadje jer... vreme leti,vreme se blizi,a jos nisu ni... krenuli jer magarac nije hteo da krene s mesta. Oni su ga vukli i molili ali on je stajao ko ukopan...ali ne bez razloga. Na semaforu je bilo crveno a oni to nisu videli. I da neko kaze da je magarac glup... gresi,ona ume cak i da... svira na usnoj harmonici...samo kad hoce normalno ali... magarac je tvrdoglava zivotinja,ali voli i da se mazi,a najvise voli...

stela - 30-7-2007 u 12:03

…kad mu kety ceslja grivu i miluje usi... on pocne tako da njace da... vrti repom i zato je magarac i postao njeno najbolje i najpouzdanije prevozno sredstvo i drug koji... je verno prati u svim pustolovinama kao sto to inace biva u... poznatim bajkama ali ovo je realno i kety stvarno ide na put oko sveta, samo sto nije krenula... pakuje se,ali ne moze da nadje dovoljno veliki kofer da spakuje sve sesire koje ima,pa ce onda... morati neke od njih da ostavi...mozda neki pokloni Rokerki.... jer Rokerka obozava da svira gitaru sa sesirom na glavi,a poklonice neki i Steli,a ona najvise voli sesire sa…sirokim obodom i perjem tako da ce se kety vec nekako resiti sesira ali ima jos jedan problem... gde ce da spakuje sesirice koje je kupila za svoje magarence,zato ona... rece mgarencetu da sebi odabere tri sesira a da ostale ostavi kod Djoleta , posto on vise mesta ima u novom stanu... i rado ce ih pricuvati,a i Djole planira da kupi magare,pa da.. se malo pripremi za novo magarence...al' ce lepo da se druzi sa Carlijem, pravice lude zurke... a inace Djoletovo magare zvace se Toma,ali ne znamo da li ce da peva lepse od Carlija,jer.. Carli je bio na akademiji a Tomu ne znam da li je Djole vec muzicki obrazovao... ako se ne racuna onaj master kurs na moskovskom konzervatorijumu.... sve u svemu Djoletu nece biti dosadno na raspustu a bogami ni kety jer... ce uzivati u divnim pesmama Carlija i Tome,a i divnom putovanju na kome ce... se od posla lepo odmoriti ... nakupovati poklone za svoje prijatelje,lepo se provesti,i zalice zbog povratka kuci zato sto... bi htela da ostane jos,jer kad se bude vratila morace da pocne i da radi opet,zato..... je krajnje vreme da vec jednom krene na put... pogotovo sto je Wimbledon vec poceo a Williem se malo vise nego sto je uobicajeno zainteresovao za Ivanovicevu i Jankovicevu a nije htela bas da ispusti ovako lepog i plavog princa..... koji uz sve to ima i krila i moze da poleti ako zatreba jer... kakav je to princ ako ne moze da leti, zato ga je kety i odabrala... sto je navikla da putuje avionom ili na metli, sto je cesci slucaj, a posebno ako je vedro... onda joj je metla glavno prevozno sredstvo... ali zaboravila je svoju fluoroscentno roze metlu u samoposluzi i sad ce morati da racuna samo na.... magarca i princa koji je malo zrikav ali ... vremenom ce prolepsati,a magarac ce i dalje da bude.... sa dugim usima. Sa druge strane na putovanje moze da krene i ... Stela koja jos uvek nema ni metlu ni magare ali... zato nesto drugo, mnogo vrednije od magarenceta i zrikavog princa a to je... leteci cilim koji je Steli baka napravila specijalno za tu priku od…svile i paunovog perja tako da kad leti na njemu... oseca se tako lepo i moze da masta o svom princu koji je... trenutno na kursu japanskog jezika…posto hoce da vodi stelu u japan ali ona bi vise volela... da ode u dzunglu i vidi majmune i zmije ... a stela voli da gleda majmuncice kako se ceskaju po glavi i.. pleze jedni drugima a najvise voli daih gleda dok skakucu sa drveta na drvo i pevaju... pesmu od Scorpions - Still Loving You a posle te pesme obavezno pevaju... Ide Mile lajkovackom prugom, to je vec hit postao u dzungli... i svi to pevaju,ali uskoro ce jedno majmunce da izbaci novi singl pod nazivom "Dva su losa ubila Milosa" i onda ce na lokalnom radiju samo ta pesma samo da se slusa ali... sta vredi kad stela tu pesmu u Japanu nece moci da slusa ali tu je najbolji radio na svetu RTM koji ce rado tu pesmu da pusti jer je svi vole... i svi zaigraju kad je cuju ali stelinog princa ta pesma uvek rastuzi... zato on verovatno i hoce da idu tako daleko ... i zaboravi sve ruzno i upepsa putovanje sa... po par cokoladnih bonbona i flasom ... soka domaceg od zove i par uskrsnjih jaja ali to sve ne bi bilo kako treba da on nije poneo i ...

Sofija - 1-8-2007 u 12:18

I?:bouncing:

stela - 1-8-2007 u 12:47

…ljute bonbone i kockice za yamb jer... stela obozava da igra yamb i voli uvek da se kladi ko ce da pobedi... i tesko protivniku ako stela izgubi... jer nije u redu da se tako zavrsi,jer je ipak Stela... dugo trenirala bacanje kockica a najveci joj je bi uspeh.. 3. maja 1988. godine kada je 25 puta za redom pobedila... Dzordza Busa i Josipa Broza Tita pa su joj u tu cast... poklonili jedan helihopter i kucu na Floridi... ali ako su joj vec poklonili zasto sad nije tamo,sta li je radila sa tom kucom... poklonila Roki ali je Roki prodala i pare potrosila na kojekakve gluposti... i sad Roki nema pare ni magare da kupi a kamoli... farbu za kosu... ali rekla je da ce sad nauciti da stedi pare i ustedece za... par godinica valjda a do tad ce nositi sesire koje joj je kety dala... i vozice se na metli dok ne kupi magare... na onoj roza koju je kety u prodavnici zaboravila... i sad joj je jako krivo ali kupila je posle crvenu... koja svetli nocu, mnogo je lepa... a ima i retrovizore i zmigavce tako da... je za noc super a brzine sto ima tek samo joj kocnice nisu bas dobre pa je sletanje malo otezano ali... roki je to mnogo smesno.... ali kety ne mari zbog toga, kupila je sebi sad i jednu kacigu isto tako roza... boje i sad je sva roza.....hehehehehe.....i cak je i odlucila da se ofarba u roze,ali njena baba joj je rekla da.... je bolje da se ofarba u narandzasto i ona sad razmislja o tome... mada bi ja na njenom mestu poslusala babu...ipak je ona starija i iskusnija... ali ipak nece u narandzasto, pa sta bude, jer roza se bas lepo slaze sa nebom kad je vedro a prvi utisak je najvazniji poshto planira da preleti preko.... Bermudskog trougla jer nasa kety je veoma hrabra i ne boji se nicega osim... kad radi,jer mora da pazi da nekome ne isecka uvce.... jer usi uvek nekako smetaju, stalno mora da ih makazama zaobilazi a to oduzima mnogo vremena…ali ona je jako vesta tako da jos nije nikome uvce odsekla i nece sve dok... ne dodje neko sa preterano velikim usima koje se jednostavno ne mogu zaobici ali zato je kety bila na kurs prve pomoci i zna sta treba da radi kad dodje do toga a... i pokusavace da zaobilazi te sa preterano velikim usima i trudice se uvek... da sisa ljude samo ako to oni stvarno zele a ne svakoga na silu sa motkom u ruci jer... ona retko mase motkom to obicno Mila radi a ona je... motku izgubila leteci tako na metli... nije ni razmisljala da ce tako izgubiti motkicu,ali... na svu srecu ovde ima dosta motkica pa cemo jednu da damo kety... da konacno krene na put jer leto vec pomalo prolazi…a ona se ne mice s mesta... malo jos to tesko pada zbog... ovog loseg vremena jer po kisi ne pali metla... a i nema gromobran u slucaju da sevaju munje i gromovi... a ni magarac nece po kisi da ide... a ona je kupila samo suncobran ali posto nema sunca morace da... ode do perinog marketa i tamo potrazi koji kisobran..... a mogla bi i koju pljeskavicu onako u vrucu lepinju sa kajmakom da... pojede pa mozda i kisa prestane da pada..... a magare ce za to vreme da pricuva Roki jer... joj magare uvek pobegne dok ona ode a povodac izgricka zubima pa je zato bolje da ga Roki pricuva jer ga ona uvek dobro cuva dok mu peva... na uvce onu...

Jeca - 2-8-2007 u 00:00

:lol2:

stela - 2-8-2007 u 09:57

…koju on najvise voli... Od izvora dva putica. A tek glas sto ima Roki, ona cesto peva i kad je kuci pa ako je otvoren prozor ljudi zastaju na ulici i slusaju Roki kako peva a ona... tek onda pocne da peva iz svog glasa a meni je jednom cak i puko' prozor zbog toga ali ona ne mari i i dalje peva... i sanja o tome da izda album i bude Jeleni Karleusi koleginica jer to je njen idol i... po ceo dan slusa i peva njene pesme i trudi se da "skine" njen glas a voli i ... Baju i sanja o tome da peva s njim u duetu... pesmu "mini,mini suknja..." ali prvo mora da nadje menadzera da joj to sredi... zato obicno oblaci i sama mini suknjice i gleda da uvek bude nasminkana i onda se popne na stolicu pred prozorom kako bi se sa ulice nogice lepo videla i zapeva onako iz sveg glasa..."mini,mini suknj lepo mi stoji nosim je stalno" i zato ja stalno drzim spustenu roletnu i zatvoren prozor u nadi da se jednog dana dobiti malo sluha i promeniti pesmu ali sta ako onda... stvarno izda album pa to postane hit? Valjda ce se i ovo vreme poboljsati da odem na put oko sveta i spasim se katastrofe... ali sta ako i tamo negde cujemo te njene hitove valjda nam nece propasti putovanje i ... nadam se da ce ipak odustati od pevanja pa da svi mirno spavamo... ili cemo joj morati pronaci neki dobro izolovani podrum da peva od jutra do sutra ako zeli jer... cemo inace izludeti s njom... a o cemu se tu radi.... e Roki duga je to prica nego nema nam kety, mora da je krenula na put oko sveta sa... makzama u cheshljicem u ruci... a Dexi trci za njom sa viklerima i ostalim priborom... da je vrati na posao,jer se gazdarica naljutila na nju,jer ona nema pravo da tek tako krene sa makazama i cesljicem na put oko sveta,pa je zato..... dexi pokusavao da je odvrati od putovanja inace ce izgubiti posao ali kety... kad nesto odluci,mora tako da bude,jer ako nije uradila kako je htela propada joj sve.....ali ipak je odlucila... da se vrati i ponese i jednu haubu za susenje kose jer bez toga nema nista... i tako su se Kety i Dexy vratili posle 2 dana......Gazdarica se odusevila jer je stvarno puno zavolela Kety i bilo bi joj bas tesko da je izgubi,pa je.... u njenu cast sto se vratila organizovala veliku zurku i pozvala sve njene drugare kao i ... jednog decka,jer je htela da je iznenadi.... jer se kety taj decko mnogo svidjao, medjutim... Kety se malo naljutila,jer nije htela da sve to tako ispadne,zato sto.... nije imala vremena da se malo udesi vec tako kako se vratila s puta... ali Kety uvek izgleda lepo i samo je nanela malo... rumenila na obrazice, skinula jaknu i jos malo podigla suknjicu i... naprskala tri kapi svog omiljenog parfena i spremna posla... ali joj se na trecem stepeniku slomi stikla…ali sreca pa je za njom isao jedan decko koji je bio ocaran njenim mirisom parfema i... spasio je pada koji bi sigurno bio jako bolan jer sa desne strane stepenista je bilo neko trnje i koprive neke tako da... i ona mu je bila jako zahvalna i pozvala ga na... zurku koja je vec bila u punom jeku kad je glavna gosca usla unutra. Kad su je videli na vratima svi su poceli da tapsaju, prozori su se tresli i odjednom se zacula himna "Boze pravde". Roki je zapevala iz sveg glasa a... Kety nije mogla da veruje sta se desava i da je Roki opet zapevala tim njenim glasom koji je Kety... vec zaboravila. Suze joj krenuse niz obraze od radosti i miline jer Roki se u medjuvremenu tako uvezbala da sad ima bolji glas od Lepe Lukic... i snimi ce duet sa Sabanom Saulovicem i obecala je Kety da se sledeci put... i njega dovesti na zurku jer ipak je on Legenda. Kety je jedva cekala jer je htela bakicu za rodjendan da iznenadi jednim autogramom od Sabana... ali bakica je vise volela Sabana sa perikom ali rado se zatraziti i ovako autogram i... mozda Saban i pokloni bakici svoju periku koju ne nosi vise...ako je nisu moljci izgrickali jer je Sabanova zena zaboravila da u kutiju u kojoj cuvaju periku ubaci malo naftalina... ali bakica toliko voli Sabana da ce rado prihvatiti i takvu periku i cuvace je... a kety ce je s vremena na vreme frizirati kako se ne bi upropastila... i ofarbace je u plavo jer baba voli plavu kosu a baba ce onda pozeleti cak i da pocne da je nosi stalno i na ulici a ne samo po kuci... i svi ce joj zavideti zbog toga a Roki ce je povesti sa sobom kad krene na turneju. Kety ce morati da ostane jer... je upoznala decka koji joj se mnogi svidja a on ne bi mogao da podje sa njom i onda ce oni... ostati tu i uzivati bez Roki i babe... i taman ce se odmoriti malo od... cele te guzve i Roki na koju je kety postala jako ljubomorna. Vi ne znate a kety i sama peva kad god je sama jer hoce i ona da postane poznata i ide na turneje...

stela - 5-8-2007 u 08:02

…ali zna da nema sanse pored Roki i zato tu njenu zelju cuva potajno samo za sebe i pevusi samo u kupatilu i ... eventualno u WC jer je ubedjena da je niko ne cuje, sto nije tacno. Njen decko je jednom cuo kako peva i to sto je cuo mu se nikako nije svidelo ali nece da joj kaze da se ne bi uvredila jer je voli najvise na svetu... i obecala je da nece vise da peva i pokusace da nadje neki drugi hobi kao sto je... prepariranje vrabaca...obicno stoji sa prackom na prozoru i gadja vrapce ili strikanje carapa...za pana je vec napravila 5 pari, razlicitih boja... mada je ipek bolje prepariranje vrabaca,nekako je lakse,jer mora nesto da radi dok se Roki i bakica ne vrate... ali se Kety ipak opredelila za strikanje carapa jer vise to voli i uziva u tome a najvise ima inspiraciju za raznim dezenim kad strika Panu carape... pitanje je samo da li ce se carape svideti Panu jer on je jako nezgodan covek sto se carapa tice on samo od najpoznatijih modnih kreatora carape nosi... tako da ce Kety morati nesto podhitno da uradi,pa je odlucila da... potrazi pomoc od Gianni Versace kako bi napravila nesto originalno.... medjutim nije mogla tako lako da dobije posao,pa je razmisljala sta bi mogla da uradi da bi Pan nosio carape,zamolila je...... stelu da ga ubedi da je to od jednog jako dobrog novog modnog kreatora od koga trenutno sve poznate licnosti kupuju stvari i da ce ako obuje te carape biti u svakom klubu i lokalu prava atrakcija... i on joj je naravno poverovao,i uzeo je carape,obuo ih je i izasao u neki lokal.Odjednom su svi poceli da mu se smeju,on nije znao o cemu se radi i zbog cega se uopste smeju,i provali da mu svi gledaju u noge,poludeo je i otisao je kuci,ali je zato sad Kety..... ostala bez igla za strikanje jer pan ih je sve slomio i zabranio joj da strika vise. Sva nesrecna lupala je glavu kojim bi hobi jos mogla da isproba i onda joj je palo na pamet da... se zaposli kod Roki u kafic.Ipak joj je ona drugarica i pomagace joj stalno kad zatreba,tako da nema frke uopste,pa je onda.... lepo krenula kod Roki da se dogovore oko toga ali... Roki je bankrotirala i nece moci da je placa pa je zamolila Kety,ako moze da radi mesec dana bez plate,ali naravno,nadoknadice se to,pa je Kety razmisljala i razmisljala i odlucila da... ipak prihvati ponudu jer... odavno se znaju, a i duguje Roki uslugu zabog... onog magarenceta Carlija koje je Roki trebala da cuva a ono se izgubilo, kety jos uvek place za njim... i malo pre je isto plakal kad je Roki bila kod nje,ali uspela je da .... je nekako smiri i ubedi da ce vec posle par meseci rada kod Roki u kaficu imati para za drugo magarence... ali ona ipak nekad nece moci da preboli Carlija sem ako ... naidje Carli od nekuda, mozda ga neko nadje i dovede opet kety jer ona je u svim okolnim gradovima nalepila plakate sa njegovom slikom ... sa natpisom "trazi se najlepse magarence Carli" i ona se nada da ce ga neko naci... jer je sigurna da takvo magare kao sto je Carli bio nece vise naci da kupi. Carli je ako niste znali znao da svira usnu harmoniku i da ... da igra,mnogo je bilo pametan,zato je Kety mnogo tuzna zbog njega,ali.... od kako je svaki dan sa Roki u kaficu vraca joj se polako raspolozenje i osmeh na licu jer u kaficu uvek dolaze lepi momcici pa ... pa nju neki od njih podseti na njeno magare a neki je cak podsecaju na.. one male majmuncice sto se samo keze ali ima jedan koji je ipak nesto posebno a on je podseca na... na njenu cupavu kucu sa velikim brkovima koju je isto mnogo volela ali volela bi da sretne nekog muskarca... koji nece odmah da je podseca na kojekakve zivotinje vec na princa nekog... jer je ona oduvek mastala o princu koji ce imati... tako loknice i par pegica na nosu, lepe zube i crne okice... ali Roki se zabrinula zbog toga zato sto i ona voli muskarce sa loknicama pa se ... sve vreme plasi da ce doci do neke svadje oko momcica jer ipak im je ukus isti a decko samo jedan. Sinoc je upao jedan tip u kafic koji je na prvi pogled izgledao kao onaj princ iz snova ali kad se priblizila stolu za kojim je sedeo videla je da mu je kosa bila jako masna i da ima mladez na levoj slepoocnici a svi znamo sta to znaci... i onda su resile da odustanu i jedna i druga od njega ali posle toga desilo se nesto neverovatno,nesto nisu mogle ni da sanjaju da ce se ikada desiti,dosao je... sin od onog znate vec sto prodaje onaj beli prasak koji kad... popijete vidite bele miseve i ko zna sta sve jos i pokusao je i njima da proda i one zamalo da nasednu ali... je u zadnjem trenutku naisao Djole i spasio ih nesrece... tako sto je... onog jadnika tako izlemao da covek nije znao vise gde se nalazi jer prodaja takvog praska je zabranjena. Zato je Djole zbog toga dobio priznanje i putovanje neko zato ga sad nema... i obecao je da ce nam poslati razglednicu,a Roki i Kety su mu u znak zahvalnosti poklonile... litar Sljivovice i par sarenih carapa, ketynih ruku delo... i sad su njih dve otisle da skupljaju sljive da bi napravile Djoletu sljivovicu,a i Kety se dvoumi dal' da pokloni Djoletu carape u kombinaciji zuto i zeleno ili zuto,zeleno i crveno... mada ona misli da Djole najvise voli kombinaciju zuto -plavo sa pink tackicama, videce opet nije jos nista sigurno jer kety u poslednje vreme zabusava i samo skita a Roki mora sve sama da radi pa jos i na poklon za Djoleta da misli... a za sve to vreme nema pojma da na nju mnogo misli i velike planove kuje onaj .... sto stanuje tu odmah do njenog kafica sa onim super autom... a ima i dugacku kosu i loknice bas kako ona voli... jedina mana je sto ne voli rock muziku on slusa samo turbo folk ali kad je ljubav u pitanju nije ni to nikakav problem... i ovako Roki voli da slusa Baju i Jelenu Karleusu tako da ce sad imati sa kim da peva u duetu...

stela - 12-8-2007 u 12:03

...uskoro cemo autograme od Roki da trazimo... i za njom ce se okretati svi momci pa cak i... ovi poznati kad bude otisla na gitarijadu.... ali samo da ne pocne i tamo da peva pesme Jelene Karseuse jer ipak gitarijada nije mesto za takve pesme i da ne bude posle... gadjanje jajima i paradajzom....ali ipak nije,jer ne voli da peva pred drugima,ipak to cuva za sebe....pa je onda odlucila da..... pokusa sa manekenstvom... zato sto misli da je kao stvorena za to i najvise bi volela da nosi kreacije... najpoznatijih.....cak se i prijavila za mis Srbije,i sad samo ostaje da vidi da li je prosla......ali, Kety i Stela su... tako jako drzale palceve da je prosto nemoguce da ne prodje... ali prc milojka,z*ebala je tamo neka ciganka i kety i stela su se bas bile iznervirale,pa su... se posle u kafic kod Roki napile posteno da malo zaborave ceo taj dogadjaj a Roki je od besa... pustila najori neki metal,da bi se istresla skroz.....ali to je trajalo 10-ak minuta....posle toga se smirila i nastavila da se provodi sa kety stelom,pa.... su onda tako pijane napadale ljude na ulici sve dok nije dosao... gospodin Pan,da nas malo smiri...hehehehehe…medjutim on to nije uspeo vec im se i on pridruzio i onda je nastala opsta guzva i galama na ulici... ali niko nije smeo da pozove miliciju,jer znaju zasto smo takvi.....ali neko se ipak usudio,i to je bio/la... jedna baba koja nas nikako nije volela ali... ali Roki je sve to sredila sa milicijom,zato sto je to vece radio njen drug,tako da nije bilo nista strasno... pa je ludovanje trajalo do zore... na kraju smo zavrsili u fontani,kupali smo se da bi se malo otreznili i rashladili... a onda smo svako svojoj kucici...neki puzeci, kako je ko mogao ali stigli smo nekako. A sutradan smo bili u novinama i to ne u lokalnim vec ... ajoooooj.....Roki je vec zabolela glava,bolje da ni ne gleda sta je sve radila.... ali su im se zato ljudi klanjali na ulici i trazili autograme... i tako su se Sela i Kety proslavile pored Roki... koja je i bez Manekenstva postala poznata... zahvaljujuci toj noci.....I tako su njih tri sa panom putovale i uzivale.... dok su se ostali przili na suncu i molili boga za kisu... i tako se zavrsilo sve......E sad,poceli su ljudi da pricaju kako veverice svake noci izlaze i trckaraju po gradu.... pa su ljudi ustajali nocu ne bi li koju uhvatili... da bi je ubili i pijeli,ali bilo je i nekih ljudi koji su htei da uhvate i da ih cuvaju kao kucne ljubimce,jer su veverice.... jako lepe i umiljate zivotinje i imaju dobar rep koji se moze koristiti za ciscenje prasine... i tako su pocele i zene svaku noc krisom da izlaze iz kuce kako bi hvatale veverice i samo je jedna uspela da uhvati,pa su posle sve zene pocele.... da je prate kako bi joj ukrale vevericu ali je ona bila jako vesta i opasna zena tako da... da,kad god bi joj prisla neka zena,ona bi je samo pogledala i toliko od nje,tako da su zene sad smisljale kako da ukradu vevericu i jedna je predlozila da.... je pozove na kafu a da se druge sakriju i onda s ledja napadnu... zenu,ali ta zena je imala neku moc,tako da su opet one stradale... jednoj zeni su ispali zubi a jednoj izrasli rogovi tako da su morale da prestanu da je jure vec su naterale muzeve da nocu izadju i uhvate vevericu... ali opet niko nije mogao da je uhvati,zato sto su veverice prestale da izlaze,a ta zena je jedina imala srecu,ili je cak i moc svoju upotrbila da bi je uhvatila.I tako su zene postale..... jako tuzne i ujedno ljubomorne na tu zenu koja je svoju vevericu jako dobro cuvala i svuda je hvalila. Cak je i na TV bila s njom i u raznim novinama. Tako je ona postala slavna dok su ostale zene padale u sve dublju depresiju sto je njihove muzeve podstaklo da se malo vise brinu o njima. Postali su pazljiviji prema njima, kupovali im razne poklone, donosili cvece ... ali im to nije bilo dovoljno,ipak su one veverice volele vise od svega,pa su odlicili muzevi da ih vode.... u sumu sa celom opremom da tamo malo zive kako bi se nagledale veverica a mozda neku i uhvate... i tako su dani prolazili i prolazili,a veverice ni da se pojave.....Tako su zene odlucile da prestanu sa hvatanjem veverica i odlucile su isto da prestanu da se kace sa onom zenom sto je jedina uhvatila.....Pa su zato sve one odlucile da se zaposle i .... i otvore fabriku za proizvodnju plisanih veverica... i tako su svi bili srecni do kraja zivota.... 13. juna pre jedno par godina se desilo nesto neverovatno... ali bas,ljudi nisu mogli da veruju da se to desilo,to je bilo.... jedino resenje i nije se desilo slucajno...vec eto....zene su morale da prouzrukuju to zlo...eh, kad se samo setim...13. juni...Juca, Ranka, Zlata, Milojka i onaj deda Hrvoje, o kome cemo kasnije...su pocinili tesko zlo interesa svoga, ne razmisljajuci da ce to biti za covecanstvo.... jako opasno jer od tada na Zemlji nema vise... vode,pa ljudi moraju da piju vodu iz reka i jezera.... sto kod vecine izaziva mucninu i bolove u stomaku i zato...

Jeca - 12-12-2007 u 21:03

haaaaaaaaaaaaaahahahaha...procitah sve u cugu. Pljujem po ekranu, u trenutcima se histericno smejem...boli me stomaaaaaaaaaaaaaak hahahahaha ...straaaaaasno!:jao:

stela - 23-1-2008 u 15:08

...moraju sad svaki mesec da dolaze doktori iz inostranstva da bi im pomogli....a u vezi vode... mada, ljudi polako prelaze sa vode na pivo sto je i bolje jer pivo je dobro za bubrege i jos neke organe a od piva i deca bolje uce u skoli... pa da,kao Rokini drugovi iz razreda....oni tako neki put malo popiju pre skole i posle sve znaju...zato ce uskoro u svim skolskim kantinama moci deca da kupuju pivo i piju do mile volje... da bi mogli da uce i dobijaju dobre ocene.... pa ce na sledecoj piza studiji biti najbolji... I tako je vreme letele,i letelo.....deca su porasla,a porasli im i stomacici od piva,jer su u skoli stlno pili..... svi su bili debeli i rumeni ali svi vukovci... su bili jos gori od njih,jer su oni morali vise da popiju piva pre nego sto odu na cas,da bi dobijali dobre ocene i zato su sad svi ruzni i debeli...stomaci su im bili tako veliki da im nije trebao sto, oni su pisali na stomaku a i tanjir prilikom jela je bio na stomaku... i svi su im se smejali,jer su bili bubalice.... ...ali je njih bas bilo briga, i dalje su pili pivo, jeli i imali dobre ocene a pivare su cvetale a i prodavci se radovali....kada ih ugledaju i redovno su im se klanjali po ulici kad ih sretnu... a u novinama su redovno na naslovnoj strani... pisali o njima,pa su oni onda resili...da odu za Finsku jer su tamo... odavo mastali da idu i da kupe... par toplih mekih rukavica...i kape sa natpisom....pametni stomacici... i time budu prepoznatljivi gde god da odu...ali su izgubili sve pare... jel su ih potrosili na pivo,pa ce sad morti da smisle neki nacin kako da i da zarade... zato su nazvali onog poznatog... tekstopisca da im napise jednu pesmu o pivu i da se bace na pevanje... ...ali su se dok su tako pevali na ulici zaneli i zaboravili na kapice. Tako su danima pevali a pare trosili na pivo i pljeskavice... tako da im ani pevanje nije mnogo pomoglo i onda su cvrsto resili da... da se vrate kuci i pocnu da se bave sportom...ali bi onda morali i pivo da piju,a to njima jako tesko pada,ali resi ce oni i taj problem tako sto... ce jedan dan u nedelji da se bave sportom a 6 dana ce pivo da piju... i sve tako dok ne nadju neko pametno resenje... prolazile su tako godine sve dok nije u grad dosla jedna jako lepa devojka sa crvenim... rukavicama i crvenim sesirom i onda su se oni... zaljubili u nju i udvarali joj se na sve moguce nacine sve... dok ona nije odabrala sam jednog od njih,pa su se oni onda... naljutili na tog jednog i resili da ga jednom napadnu i razbiju mu nos... i to su i uradili,pa je posle toga...Roki morala da ide da svedoci jer je sve to videla. Ona je slucajno naisla i kad je videla sta se dogadja sakrila se iza jedne bandere, znate vec one plave... plave kao serpa. Ali se Roki uplasila i resila da nastavi da se krije... te je potrcala i svesno se bacila u sahtu.... no medjutim, sahta je vec bila zauzeta pa je morala da potrazi neko drugo mesto za skrivanje, te je resila da ode za zajechar.....a tamo, cudo nevidjeno... u Zajecharu, niko drugi do Zajecharci... svi od reda sto je Rokerki bilo malo cudno ali... nije bio nikakav problem,jos i gitarijada pocela,tako da je bilo sve super,i .... onda je videla njega... reinkarnacija Jim Morrison-a je stajala ispred nje...pocela je sebi samare da lupa u neverici, becila je oci malo uplasivsi ga a onda je njemu naredila da
... da izvede tu pred njom i svim ortacima "light my fire", sto lik nikako nije mogao, a drugari su pokusavali da joj objasne da to zapravo nije Morison, nego neki hipik iz Leskovca.... ali to nije tacno,on je ustvari iz Jagodine,i pevao joj je bio 3 pesme na uvce,ali nije mogao nista da izvodi,pa...... se Rokerki smucilo vise i svojim drugarima rekla da ga izbace napolje... jer ne vredi nista.Ali posle toga se pokajala jer je ipak....

stela - 23-1-2008 u 16:18

...Ali su drugari bili isuvise pijani i stosta jos, tako da nisu mogli da intervenisu, i sve je izgledalo da ce princeza zavrsiti u Jagodini, ali se mali Vuki taman probudio i... poceo je da peva "Majdanpek ceo....." itd.......svi su poceli da se smeju,jer Vuki ipak...nije znao da peva ali s obzirom da je imao super menadzera... koji je ujedno bio i njegov licni diler i advokat, Vuki je ponudio Rokerki ponudu koju nije mogla da odbije... jer se radilo o dosta... zanimljivom poslu,tako da je Roki...bila van sebe od zelje da posao uspe i da se obogati...posebno zato sto ce upoznati mnoge vazne ljude iz ruske mafije...to joj je zivotni san, koji ce se mozda uskoro ostvariti... samo ce morati da potpise neki dokument koji. ...uopste ne razume... ali ona je hrabra devojka i voli da rizikuje, pa ce potpisati, makar to bila... i neka namestaljka...jer je krajnje vreme da nesto uradi... sa sobom,jer ovako vise ne moze.....Odlucila je da sa Stelom...ode negde daleko gde ima puno lepih momaka i otvore tamo lokal... koi ce da razdrma ceo grad.... i koji ce se zvati ''kod manijaka'' ali hey....koga bi mogle jos da povedu sa sobom...hmmmm? ... razmisljale su njih dve, i onda im je sinula ideja... da i Kety pomogne....sta posao nije tezak uopste,i njen posao bi jos bio da radi popis svaki dan...... .i da svakom gostu otpeva po jednu na uvce... i to "oj moravo...oj moravo.."ali to se njoj. ...ne svidja bas toliko tako da ce verovatno neku od Karleuse ili Dragane da peva.. ali ipak ce dobro da razmisli pre toga,jer.... ipak je karijera u pitanju ... ne bi trebalo da zablja nesto,pa ce dobro razmisliti o svemu,a sto se tice...Roki kao sefice...najmanji problem za kety vrti je vec sad oko malog prsta... tako da ipak nece biti nikakvog problema,ali Stela je tu malo..... nezgodnija tako da je svasta moguce... s obzirom da je iskusna u tim sferama....ma da....kad bolje razmislim..... iskusnija je Roki tako da ce ona ... ipak poceti da radi u drugu smenu,posto je njoj mnogo lakse,ali ce zato Kety.... morati da preuzme trecu smenu, sto joj uopste ne smeta jer je navikla na nocni rad... i tako su njih tri pocele da rade,i sve je bilo ok dok nije jedan.... jedan dan neko usao u celu pricu, potpuno neocekivano, a... da ne pricam o njihovom iznenadjenju koji im je priredio... bilo je bas bez veze sa njegove strane,jer i sam zna koliko smo se mucile da napravimo nesto od tog lokala,ta osoba je ustvari bila..... spijun neki iz Hong Konga... koji i nije bas normalan,i stalno mu padaju neke ideje u glavu da unistava nesto,kad njih tri to saznale... odmah su pocele da smisljaju plan kako da ga se otarase... ali postojao je samo jedan nacin da ga se otarase,i to je znala samo jedna osoba,njih tri su se …dogovorile da ga napadnu i da mu... ili jos bolje kad ga budu videle da spava,posto on inace nema kucu,vec spava na ulici sakriven da ga niko ne vidi,da se usunjaju i da mu vezu ruke i noge da bi.... mogli da ga najpre ispitaju za koga radi i da ga posle predaju policiji koja ga navodno vec duze vreme trazi jer je …on inace kriminalac,i to onaj najgori,nego stalno menja imena pa ne mogu da ga nadju,zato su njih tri..... dobro naoruzane i maskirane sa dobrim planom krenule... da ga uhvate i prijave.....medjutim...odmah iza prvog coska su naisle na jednu bakicu koja im je...
rekla da je ona njegova mama i da ga ne diraju.... inace ce ih omadjijati...

stela - 23-1-2008 u 16:19

…i onda nece moci nista da preduzmu....one su dobro razmislile i odlucile da.... nekako babu ubede da sina malo smiri jer je jako bezobrazan i da ga policija vec trazi... i da ga skloni negde,da ne pravi vise skanadale po gradu....ali... baba ko baba, malo zaboravna, umesto da potrazi sina ona pravo u kafanu da drmne jednu rakijicu... i popila 3-4 i krenula da trazi sina,a ne moze na noge da stoji....kada je sin vide kako se ponasa poceo je..... da je kritikuje ali ga baba nije slusala vec pevala i namigivala ljudima na ulici... jer je bila mnogo pijana,sin ju je odveo u stan gde se krije da odspava malo.Kada se ujutru baba probudila,sve joj je bilo cudno i sin je poceo da je.... kritikuje ali to vec druga prica. Gde smo ono stali... kod dva hrasta kad je ciga trazio tri lista da... obrise guzicu jer ga priteglo... pa je morao hitno....ali neko se sunjao i pratio ga je kad.... taman nasao jedno zgodno mesto i taman hteo da cucne, neko mu skoci na ledja i…zapreti mu ako ne bude hteo da mu da pare,ali on je krenuo bez icega,praznih dzepova,pa je...... pokusao da mu objasni da nema para ali ... ali njega to nije zanimalo uopste,rekao mu je da se nekako snadje ili ce pucati,pa je.... cigo od straha poceo da place i kuka... i da ga moli na kolenima da ga pusti i da stvarno nema...ali…kad mu je obecao da ce da ga vodi kuci na veceru (koju ce naravno njegova zena da spremi...ona je jako dobra kuvarica) pristade covek. Ciga dvostruko olaksan, i od straha i od trbusnih tegoba oseti neku toplinu u gacama i sav se... oslobodio straha,pao mu je kamen sa srca...hehehe
i tako je on odveo tog coveka na veceru,ali problem je u tome sto taj covek odvratno izgleda,ima neke oziljke po licu i cigina zena je svasta pomislila kad ga je videla i..... izletela iz kuce, bezeci glavom bez obzira, razmisljaci, kud ce, sta ce...odvratnog li stvora, kud ga dovede ovaj njen... i zaustavi se ispred... jedne kuce, gde je bila okacena tabla sa natpisom " Kuca za ruzne ljude " hehehehehe... i odmah je nagovorila cigu da ga odvede tamo,jer ne moze da ga gleda koliko je odvratan...Ciga nije znao sta da radi,jer mu ovaj sa jedne strane pretio,a zena sa druge strane bezi od kuce,i tako je on razmisljao i razmisljao.....i... iii setio se da mu je u dzepu nekad bio jedan... mali nozic koji... koji mu je sluzio za treske da zalozi vatru,i .... onda se seti da sa nozicem moze jednu frulicu da napravi i zasvira malo... kako bi vratio zenu,hoce da joj dokaze da nije hteo da uradi tako kako je ona mislila.I tako je isao kroz grad sa frulicom i dozivao svoju zenu,dok u jednom trenutku.... zanesen svirkom ne udari u jedan stub... ispusti frulicu i ona se polomi... sav izbedacen,ciga nije znao vise sta da radi da bi povratio svoju zenu....bas mu je bilo zao frulice,jer jo to ipak bila.... jedina njegova nada... ali sta da se radi...i tako je ciga tuzan krenuo u potragu za svojom zenom,a kako,ni sam nije znao,ali verovao je da ce je naci jer je ona.... jako smotana i sto je najgore i nepismena tako da sigurno nece stici daleko... medjutim,ciganka je bila mnogo gladna i zedna i odluci da se vrati kuci...pripremi nesto za jelo i leze da spava... to je naravno i uradila....posle nekog vremena se i ciga vratio kuci,tuzan sto nije nasao svoju ciganku,ali kako je usao,odmah je osetio miris hrane sto je ciganka spremila,i uputio se u sobu,kad je video...zenu u krevetu kako spava on se od srece..nasmeja tako glasnoda se zena probudi ... i iskoci iz kreveta njemu u zagrljaj...on je tako bio srecan da.... nije znao sta da kaze... vec se samo smejao i vikao "hvala ti Boze"....a onda oseti miris pecenja i ... brzo u kuhinju da vidi sta je to i video je... postavljen sto, seo i poceo da... je da vecera sa svojom dragom...i tako su oni ziveli srecno do kraja zivota....
Cica mica i gotova prica....hehehe…Pre par godina u septembru mesecu je Roki...hihihi…bila devojcica koja je... bila mnogo dobro dete i isla je u skolu svaki dan,a kad je vikend onda. ...e onda sve bude drugacije, sasvim drugo dete... bila je mnogo nemirna...tukla se sa decacima ispred zgrade i ako je znala da to nije dobro,stalno je...

stela - 23-1-2008 u 16:19

…dozivala mamu i ... pricala kako oni nju diraju....hihihihi....posle toga je upoznala Kety koja je.... porasla za 2cm nakon sto je jednog decka nokautirala hehehehe. Bezobrazan mali imao je ogledalce na cipeli pa gledao Roki pod suknju, mislim stvarno... nije fer,jer on ustvari bio Ketyna simpatija,tako da .... cekamo sad da nam kety isprica sve u detalje... jer roki ipak to nece moci da isprica,zato ce kety lepo sve da... nam isprica... ali... ona baš i nije.... raspolozena za pricu, jer je posle tog nokauta... bila malo osamucena i ... nije bila bas pri sebi i tako da nije ni mogla,ali tu je ipak bio.. jedan zgodan i lep ... decko koji je bio stalno uz nju i.... ispunjavao joj sve hirove i bio... je mnogo dobar prema njoj,dok jednog dana... nije sreo visoku debelu ... plavu,krezavu devojku! Od oka nije imala manje od 120 kg, kosa joj je bila uzasavajuce masna, a zubici kao da joj je neko petardu ubacio u usta. Haha....al' je zato imala jako lepe oci i rupice u obrazima i znala je mnogo lepo da peva... i to mu se svidelo kod nje,nije ni obracao paznju na dobacivanje drugih jer je... je to bila ljubav na prvi pogled. Sa druge, strane debecljuca nikako nije mogla... da shvati cime ga je opcinila?
Sta je to sto je kod njega izazvalo jake emocije koje se ne mogu porediti sa predhodnom ljubavnom vezom, za koju je mislio da je neraskidiva?
Iako mu je slepo verovala, ipak je u dubini njene duse postojao crv sumnje koji... je... naterao da ga prati kad sam izlazi u grad... i tako je jedne veceri videla... kako se muvao oko jedne,mnogooo zgodne devojke...Nije mogla da veruje,i odmah je otisla odatle i odlucila da mu se vise ne javlja kad je zove... ali na prvi njegov poziv... nije mogla da mu se ne javi i... kada je on poceo njoj da prica koliko je voli, ona... je samo spustila slusalicu i otisla u setnju kroz sumu....i tako je razmisljala i razmisljala... Najzad je shvatila da mora da poradi na svom izgledu. Devojka je odlucila da promeni svoj imidz. Bacila se na strogu dijetu, i svaki dan je radila vezbe za zatezanje misica.
I gle cuda! Za veoma kratko vreme postala je meta zavodljivih muskih pogleda.
Izabranik njenog srca je... niko drugi nego komsija sa sedmog sprata koji radi u obliznjoj pekari... za kog se nikad nije nadala da ce se bas u njega zaljubiti... jer je on bio najveca faca u to vreme...ali cudo se ipak desilo i... oni su bili tako srecni,dok se nije pojavio neko iz proslosti a to je... a to je njen drugar iz vrtica koji je bio jako zaljubljen u nju i ona sad ne moze da veruje da ga ponovo srela i da ce se... on potruditi i to bas dobro da je rastavi od ovog,jer joj je nagovestio vec...a ona nije znala sta da radi i zasto joj je takva sudbina,da je samo neko zeza i povredjuje,odlucila je da.... zaboravi obojicu i ...spakuje stvari i ode na selo kod babe i dede... tamo je ipak najbolje... medjutim, ne lezi vraze. Tamo je posle toliko godina ponovo srela..... tog lika koji joj je... nekada bio drag, ali... zbog jedne njegove jako lose navike prestala da se vidja vise s njim... jer to nije bilo dobro za nju... i tako je ona odlučila da ode u manastir... ali sa tim se nije slozio... mada ko njega pita ... jer je ona cvrsto resila...

stela - 23-1-2008 u 16:30

…i bez razmisljanja krenula... mada nije bas sigurna kako ce sve to podneti... jer joj je vec muka od svega ali je za svaki slucaj ponela kesu za povracanje ako slucajno dodje do toga...a nije iskljuceno s obzirom kakav je autobus kojim ce putovati ali mora jer je najeftiniji... a nema para za bolju klasu jer... je sebi kupila mnogo erotskih casopisa kako bi u manastiru imala bar nesto pametno za citanje...hehehehe…...i razmislja kako ce to da sakrije da ostali to ne vide u manastiru... ali nije to najveci problem vec... kako sakrtiki zelje koje joj izazivaju ti casopisi... jer ipak u manastiru ne moze tako da se ponasa,to je ipak.. mesto gde mora da se ponaša u skladu sa ... pravilim ai propisima....a ne sa slusalicama na usima i tim casopisima pod miskom...... medjutim veoma se iznenadila kada je tamo upoznala ... jednu mnogo vaznu osobu koja je... imala vremena i razumevanja za ... nju kad god joj je trebala i tad je... odlucila da se toj osobi poveri i otkrije joj jednu tajnu... koju je dugo cuvala i nikome nije htela da prica zato sto je... davno izgubila poverenje u ljude koji su je okruživali, pa je ... pozvala tu osobu na kafu da popricaju i da joj prizna neke stvari,medjutim.... predomisli se zato sto se plasila da ce joj se smejati jer je to... ipak prica u kojoj se... koriste neke ružne reči, pa ...odluci da na brzinu popije kafu i tajnu zadrzi za sebe. Medjutim,... .prijateljica je insistirala da joj ona isprica sta je htela,ali on nadje resenje da se to da zaobidje tako sto... joj je rekla da joj nije dobro i da hoce da odmori,a pricu ce joj ispricati drugi put... tako ona posle toga kupi sebi jos par sendvica sa pljeskavicom i par tulumbi i krene prema... prodavnici gde se prodaju fenomenalne sexy carape jer ce joj to trebati za. ...sastanak koji je planirala sa ... jednim fotografom koji radi za jedan porno magazin... i koji joj je obecao da ce da je slika kako bi... kako bi mnogi videli kako ona dobro izgleda,pa ce biti glasanje za naslovnu stranu...ona je... inace jako stdljiva ali joj je fotograf ponudio dobre pare tako da ce i to da uradi, posto... joj hitno trebaju za mamino lecenje,tako da je ipak prihvatila ponudu i slikala se.Posle samo 3 dana... pojavila se njena slika medju 5 kandidatkinja za veliko finale. Kada je to videla... nije mogla da veruje da je to stvarno istina...odusevljena je otisla kod bolesne mame i pokazala joj je,medjutim... mami vise nisu trebale pare jer je u medjuvremenu i sama snimila pornic, ... za koji niko nije znao,i nikome nije rekla...Kad je cula njena cerka.... bila je veoma iznenadjena zato sto... nije mogla da zamisli... da je njena mama nekada bila jako ... poznata,i da joj zato sad nije bilo tesko da uradi to sto je uradila,ali ipak.... nije mogla da ... ne kaze mami da to nikad nije ocekivala od nje... jer je cula price kad je bila mala,kako su se svadjali njeni oko toga,tako da... je odlucila da kaze mami kako joj to i nije bilo najpametnije sto je u zivotu uradila i da je to los primer bio za nju... i mama se jako naljutila i resila da... otputuje na duže vreme i ne ... kaze nikome kuda... ide,da bi razmislila o svemu.... i uvidi da li je njena cerka bila u pravu sto je tako reagovala...

Sneza - 30-1-2008 u 01:39

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Kako ja ovo do sada nisam videla!?
Tako mi i treba kad ne citam knjige :hehehe:

stela - 30-1-2008 u 07:50

vidis kako citanje moze biti zabavno hehehehe

kruger - 24-2-2008 u 00:50

ajmo lagano:jao::jao::jao::jao::jao::jao::jao::jao::jao: