RTM Forum - Beogradskoj firmi potrebni kvalitetni C++ programeri. (original)

Beogradskoj firmi potrebni kvalitetni C++ programeri.
dzonson - 13-12-2006 u 13:56

Prvo da pozdravim sve forumaše iz Majdanpeka,:D ja sam inače iz Bora.Verovartno ću se kasanije uključiti u diskusije ali se sada prvenstveno javljam da dam jednu ponudu za posao..da se pomoigne Majdanpečanima,da izađu iz te "rupe"...!
"Rupa" je naravno i Bor...:jao: i to još veća,ali dosta o tome.
Evo ponude...
Beogradskoj firmi potrebni kvalitetni C++ programeri

Radi se na održavanju i razvoju već napisanog berzanskog softvera (windows klijent aplikacija).

Jedini uslov je da kadidat dobro vlada C++-om.
Poželjno je da ima profesionalno iskustvo u programiranju, a ako nema, onda je neophodno da je samostalno razvio neki softver.
Poznavanje WinAPI i MFC je plus, ali nije obavezno.

Uslovi rada su odlični, ne postoje pritsci, kratki rokovi niti prekovremeni rad...
Plata reda veličine 700 evra (početna nešto manja).
U CV-u stavite naglasak na konkretna znanja i iskustva vezana za programiranje i C++.
CV poslati na orgonster@gmail.com

************************************************** **

Slušajte..bitno je da se jave kandidati koji zaista imaju iskustva u radu sa C++-om...ili da su samostalno razvili neki softver,dakle u CV-u,... opišite takva iskustva,u protivnom sve će biti uzalud.Kandidat treba da prođe adekvatan test.
Kandidat treba da bude spreman da se preseli za Beograd.
Srećno! ;)
Pozdrav.
:)
P.S. G-mail je moj,a ne firmin i ako možete dajte mi adresu jioš nekog foruma u majdanpeku i okolini da objavim oglas.
ako ima neko pitanje povodom ovog oglasa slobodno pitajte.
Hvala
pozdrav Majdanpečanima!:D

XoNNiX - 13-12-2006 u 22:33

>>> www.djxonnix.com

;)

Jeca - 14-12-2006 u 05:32

izvinjavam se...stidim se....stoga je poruka obrisana...:bored::a080:

Jecka

dzonson - 14-12-2006 u 11:39

što se tiče mene,ja želim samo da pomognem nekome iz Majdanpeka,Kučeva i vaše okoline da dobije posao:)..to bi bilo lepo,zar ne :a084: a i ja imam nagradu od te firme ako im nađem kandidata,jer prosto je neverovatno koliko su odbili kandidata koji "misle" da znaju,da rade sa C++-om.
No...videćemo,možda nisu baš svi dobri programeri pobegli za Beograd ili Novi Sad...a,?:wow:

stela - 14-12-2006 u 11:45

mislim da se ova opomena nije odnosila na tebe dzonson...:)

dzonson - 14-12-2006 u 12:18

Znam @Stela,hoču samo da budem konstruktivan:)

XoNNiX - 14-12-2006 u 23:33

Ja sam samo coveku dao link jos nekog majdanpeckog foruma..lepo pitao covek...

Jeca - 15-12-2006 u 03:53

Citat:
Originalno postavio/la Jeca
izvinjavam se...stidim se....stoga je poruka obrisana...:bored::a080:

Jecka

Best_Boy - 3-1-2007 u 23:57

a o kojoj firmi je rec, ti napomenuo swe a kako se firma zowe to nije wazhno, a?

dzonson - 13-1-2007 u 17:35

Citat:
Originalno postavio/la Best_Boy
a o kojoj firmi je rec, ti napomenuo swe a kako se firma zowe to nije wazhno, a?

Ja sam lepo dao adresu da mi se jave zainteresovani,ne mogu da "trčim" po forumima( na dosta foruma imam oglase) i da objašnjavam.Ko hoće da sazna nešto više neka se javi na orgonster@gmail.com