RTM Forum - ALTERNATIVA (original)

ALTERNATIVA
AOCKAI - 11-4-2008 u 02:14

Sve u svemu kada bi se sumirala cela situacija, dolazimo do zakljucka da nesto u svakom slucaju moramo menjati. Sta demokrate mogu to su pokazali. Kadrovi su im sposobni, ali za sta? To je veliko pitanje. Ako uzmemo u obzir sve njihove dosadasnje akcije "ciscenje jezera" i grejanja grada, popravke krova u skoli i sl. Moje je licno misljenje da su jedino sposobni da napune svoje dzepove.
Do promene bi trebalo u svakom slucaju doci i jedina alternativa su SRS i DSS.

Sneza - 11-4-2008 u 02:27

Pozdravljam te Aockai.
Slazem se da se pod hitno u Majdanpeku vlast mora promeniti, jer gora situacija nikada nije bila.
Stvarno ne znam ko bi mogao da poboljsa zivot gradjana i da im omoguci bar osnovne uslove za zivot, samo znam da su ovom gradu potrebni obrazovani, pozrtvovani i sposobni ljudi, a bojim se da je takvih ovde veoma malo.

dex - 11-4-2008 u 08:23

Prostor nisu kupili ONI nego ON! ONI dobijaju radna mesta...

Mama_tvoja - 11-4-2008 u 09:49

:a040:dex

Korleone - 11-4-2008 u 10:36

Za sta su SRS i DSS alternativa? Izmedju Naci logora i njih izabrao bih logor.
Izvinjavam se, zaboravio sam da su oni okrenuti ka Rusiji, idem ja onda u gulag, javicu se kad se vratim...ako se vratim!!!!

Sneza - 11-4-2008 u 18:40

Ma Cedica je zlato!
Kad samo vidim onaj njegov blagoteleci pogled, sva se istopim.

vltz - 11-4-2008 u 18:56

Alternativa Vladi Vojislava Kostunice je Vlada bez Vojislava Kostunice.

AOCKAI - 12-4-2008 u 00:42

Cedin blago teleci-narko smesak necu da komentarisem :whistle:

Ali malo je mogucnost za gulag, ukoliko "demokrate" ostanu na vlasti mnogo su vece sanse da padnemo pod neke nove logore Ramusa i Tacija posto su i za prethodne ostali nekaznjeni, cak se moze reci i nagradjendeni, jedan je premijer koji polako legalizuje svoju ilegalnu i na nasoj nesreci oformljenu drzavu.

Sto se tice toga da nemamo obrazovane i postene ljude tu se u potpunosti slazem. Zato i smatram da ako vec treba da biramo, ovaj put odaberemo one postene, posto od ovih obrazovanih nema neke vajde.

Voja neobavesteni je po meni najbolji drzavnik koji je predvodio nasu drzavu (u protekle 2 decenije), ako nista drugo covek je principijelan, i ne bi tek tako prodao ovu zemlju, zato i smeta "demokratama" jer ne igra kako oni sviraju. To da mu vlast nije najpreca, dokazao je raspustanjem ove propasti od vlade predvodjene demokratama. Da nam je vise takvih postenih ljudi sigurno je da ne bismo do ovde dogurali.

radep001 - 13-4-2008 u 15:28

Korleone,

Pokazuješ elementarno neznenje.......

Ako već hoćeš u Rusiju,seti se Kolkoza.
Ovaj tvoj nam to upravo nudi,ali u evropskoj varijanti,na američke note.

Sneza - 13-4-2008 u 15:55

Nemojmo se zavaravati da cemo ulaskom u EU procvetati. Sta nas tamo ceka? Jedino sto mozemo da ocekujemo je diktat i ucena.
Zasto Svajcarci nisu prihvatili ujedinjenje? Zato sto ne zele da im neko drugi bude gazda u sopstvenoj kuci.
Ja razumem ovaj nas napacen narod, bolesnik se i za slamku hvata, ali ne dozvolimo ponizenje, nemojmo ih moliti da nas prime, neka oni nas mole!
Uostalom mi smo Pravoslavci i u svakom slucaju nam je i po veri i po mentalitetu bliza Rusija.

radep001 - 13-4-2008 u 16:07

U čemu je problem.
Jeli problem kako da potrošite višak novca?
Za ostalo, evropa je ovde bila i biće,a ovim otimačima evrope će neko suditi.

Korleone - 15-4-2008 u 01:14

Rusija nam je jedino po veri bliska.Zar se vi u vreme sicijalizma niste borili da ostvarite taj cuveni ideal, komunizam, a njegov produkt su kolhozi?
Kostunica slusa samo bubice iz svoje glave, nije on za politiku, on je za lecenje

Jer vam je sada Kostunica dobar zato sto bi ste u koaliciju sa njim?

Sneza - 15-4-2008 u 01:51

Korleone:
"Rusija nam je jedino po veri bliska"
Da, Rusija nam je bliska i po veri i po mentalitetu. A po cemu nam je Amerika bliska?
Bila sam i u Rusiji i u Americi.
Moje zapazanje:
Rusija ima dusu i toplinu, a Amerika je surova i bezdusna.
Mnogi veoma pogresno misljenje imaju o Rusiji i misle da je tamo jad i beda. To nije istina! Prosla su vremena boljsevizma, u Rusiji se veoma lepo zivi. Rusija je prelepa i ko jedanput ode, pozelece da tamo i ostane. Na celoj zemaljskoj kugli ima sirotinje. U Americi, (konkretno Los Angeles) nisam smela da idem gradskim autobusom, jer preti opasnost da te ucmekaju za 2 dolara.
Pogledajte dokumentarni film Sicko - Michael Moore i sve ce vam biti jasno. To je realnost surovog zapada!

Korleone - 15-4-2008 u 09:59

OK, slazem se, ali ljudi i Rusija i Amerika imaju samo inters u Srbiji, ekonomija pokrece citav svet. Ne mozemo mi biti "nesvrstani", to vreme je proslo. EU pokusava da smanji uticaj Amerike. I u Beogradu je rizicno uci u gradski autobus

radep001 - 15-4-2008 u 11:04

Generacije i generasije,spopada muka od zapadnjačke nasilne ljubavi prema nama.

nacional - 15-4-2008 u 11:08

Citat:
Originalno postavio/la Korleone
OK, slazem se, ali ljudi i Rusija i Amerika imaju samo inters u Srbiji, ekonomija pokrece citav svet. Ne mozemo mi biti "nesvrstani", to vreme je proslo. EU pokusava da smanji uticaj Amerike. I u Beogradu je rizicno uci u gradski autobus

Kakve nebuloze ali siguran sam iz neznanja što ne osuđujem. Treba se malo raspitati i edukovati pa onda ući u raspravu o EU. Da skratim i najkraće odgovorim ulogu EU, to je novac. Uvođenjem € pojedinci imaju moć kontrole u Evropi i time kontrolišu vlast u svim zemljama članicama EU. To je jedini cilj i ono što nije uspeo Hitler 1941 to sad rade isti samo bez njega a to je osvajanje sveta.

radep001 - 15-4-2008 u 11:27

Ovi su beznadežni slučajevci.
Lek može da im stigne posle 11.maja,naravno.

Korleone - 15-4-2008 u 12:02

Zasto ne biste vi isli malo u EU, da clanicama i njihovom stanovnistvu objasnite da su oni u velikoj zabludi, ili mozda da oni dodju ovde da vide kako je, verovatno bi im to bilo kao putovanje vremeplovom unazad.

radep001 - 15-4-2008 u 12:58

Idite.ko vam brani.Mismo u evropi.

:anim-jjd::anim-jjd::anim-jjd:

Klinci, istekao je školski čas.
Utvrdite stečeno znanje.
Sledeći čas će se naknadno zakazati.
O tome ćete biti blagovremeno obavešteni.

Do daljnjeg :anim-jjd::anim-jjd::anim-jjd:

nacional - 15-4-2008 u 16:53

Citat:
Zasto ne biste vi isli malo u EU, da clanicama i njihovom stanovnistvu objasnite da su oni u velikoj zabludi, ili mozda da oni dodju ovde da vide kako je, verovatno bi im to bilo kao putovanje vremeplovom unazad.

Pa toliko je već članica EU koje to znaju ( mislim na narod , jer su zvaničnici to znali i pre) da je sigurna stvar da će se za koju godinu sve vratiti na staro tj raspasti se EU. Tako da je rok 2012 što je Srbiji obećano, krajnji rok za raspad EU.

Sneza - 15-4-2008 u 18:31

Citat:

Ja idem veoma cesto i strancima pokusavam da objasnim u kolikoj su zabludi i koliko ih njihova sredstva informisanja nerealno obavestavaju o situaciji u Srbiji. Mislim da se svi Srbi koji su u dijaspori trude da im objasne pravu stvarnost i nase vrednosti. Vecina stranaca shvati o cemu im govorimo i uvide u kojoj su zabludi.
Konkretno, kad je rec o Kosovu, oni su veoma pogresno i lazno informisani. Oni misle da je Kosovo Albanija i da su Srbi tu teritoriju nasilno oteli.
Od prilike ovako tece dijalog:
"Zamislite koliko u vasoj drzavi ima Turaka. Oni ce sutra traziti nezavisnost i deo vase teritorije"
Oooo, kako se naljute kad im to kazes:
"To nije moguce i nikada nece biti!"
"E pa, moguce je, vrlo je moguce! Razmislite o tome."
Da vidis kako se zamisle i na kraju shvate da je Kosovo Srbija, a ne Albanija, kako im njihovi politicari govore.

Korleone:
" ...ili mozda da oni dodju ovde da vide kako je, verovatno bi im to bilo kao putovanje vremeplovom unazad."

Ko god je od stranaca dosao kod nas ni jedan se nije osecao unazadjenim, naprotiv, utisci su uvek pozitivni i uvek pozeleli da ponovo dodju.

AOCKAI - 17-4-2008 u 02:35

Koliko sam ja nacuo bilo je predloga za osnivanje Meditranske unije, unije unutar EU, zna li neko vise o tome?

S druge strane ALO BRE pa sta vi mislite kad udjemo u tu cuvenu EU cvece ce cvetati i pticice cvrkutati.... Toliko ste idelalizovali taj pojam EVROPA da mi se povraca kad cujem price tog tipa. Evropa, evropa, evropa.... A CENA?

Sneza - 18-4-2008 u 02:49

Da, koja je cena? Sta jos treba da radimo i koliko jos da se ponizimo?

Korleone - 19-4-2008 u 18:23

Niko i nije rekao da u EU cvetaju ruze, ali ako neki dodju na vlast cvetace nam samo bodljikava zica.
Kada sudstvo, zdravstvo, skolstvo, budu politicki nezavisni tada cemo imati neki napredak u zemlji.

AOCKAI - 20-4-2008 u 13:43

Ako neki dodju na vlast? :aeh:

A kako ce sudstvo, skolstvo i zdravstvo postati nezavisni kada bas u tim institucijama zaposljavanje tece po demokratsko-partijskoj liniji? Znaci ko im odgovara i ko ce ih slusati.

Upravo to i kazem mi prvo trebamo srediti sami svoju opstinu, a koliko su trenutne lokalne vlasti sposobne za to vec su pokazale. Stoga bi se trebalo nesto promeniti i nedopustiti im nove 4 godine.

Sneza - 20-4-2008 u 19:52

Nezavisnost drzavnih i opstinskih institucija tesko da ce se ostvariti dolaskom bilo koje stranke na vlast.
Bilo bi mnogo dobro i lepo kad tu politika ne bi zabadala nos, ali nasa stvarnost je drugacija.
Kako ko zauzme fotelju, tako da sebi za pravo da rukovodi drustvenim sektorima. Nema veze sto nije skolovan za taj posao, bitno je da je stranacki podoban.
Kad te bolesti prevazidjemo i kad nam predsednik suda, opstine, direktori skola, bolnica, obdanista... budu izleceni od sindroma zvanog "politicka pripadnost", kad pocnu da se bave svojim poslom, razmisljaju sopstvenim mozgom i primenjuju steceno znanje i obrazovanje, kad se budu zalagali za dobrobit svojih gradjana, a ne za svoj licni interes, e, tada ce ova drzava zajedno sa svim njenim opstinama ozdraviti.

Korleone - 21-4-2008 u 23:16

AOCKAI mislio sam ako radikali dodju na vlast.
Snazo, slazem se, samo jos da nadjemo nacin da se to uradi

AOCKAI - 22-4-2008 u 02:35

Pa naravno sta mi bi, radikali naravno. a iz kog razloga? I dali su uopse obratio paznju na progam SRS-a.

Upravo su oni za zaposljavanje na osnovu sposobnosti a ne politicke pripadnosti. Na rebublickom i lokalnom nivou (za lokal garantujem).

radep001 - 22-4-2008 u 22:35

Citat:
Niko i nije rekao da u EU cvetaju ruze, ali ako neki dodju na vlast cvetace nam samo bodljikava zica.
Kada sudstvo, zdravstvo, skolstvo, budu politicki nezavisni tada cemo imati neki napredak u zemlji.

Može li jasnije ovo sa bodljikavom žicom?

Korleone - 22-4-2008 u 23:05

Jasnije?Zar trebam da crtam?

radep001 - 23-4-2008 u 00:20

Pa,ako ne možeš drugačije,a ti onda.............

Korleone - 23-4-2008 u 00:25

Izgleda da drugacije nekone moze da razume, nacrtacu, samo da naostrim olovku

radep001 - 23-4-2008 u 01:01

Krajnje je vreme,da ne kažem, pravo je vreme da uradiš tako nešto pametno.
Oštrenje je privlačan zanat,izgleda da imate rešenje za problem karijere.

wltz - 25-4-2008 u 02:17

ovaj post nisam video... haha... Rade :a040:

nacional - 28-4-2008 u 22:23

"На данашњој конференцији за штампу одржаној у централној Новој сали у седишту државне новинске агенције РИА Новости у Москви, званично је представљена будућа „Патриотска коалиција” која се састоји из три странке - СРС, ДСС и СПС - и која ће по плану Кремља преузети власт у Србији после мајских избора.

Представници три новопечена коалициона партнера су изјавили да ће након избора и преузимања власти, новостворена Патриотска коалиција спољну политику Србије усмерити према Москви и дистанцирати се од НАТО пакта. Новинарима је речено да је бољи и хладни рат против Америке са Србијом на страни Русије него врући рат у који Србију гурају прозападни екстремисти на челу са председником Тадићем.

У име Патриотске коалиције потврђена је приврженост реализацији Јужног тока кроз Србију, која би - како веле Патриоти - била анулирана ако би на изборима победили Тадићеви екстремисти. Да Тадић и његова екипа представљају опасност за Русију, представници Патриотске коалиције су илустровали и другим примерима антируског деловања прозападних екстремиста у Србији."

http://briansk.ru/world/2008428/125650.html

AOCKAI - 29-4-2008 u 00:21

Patrijotska koalicija, zapadni ekstremisti kakva je ovo glupost da mi je znati O-o

radep001 - 30-4-2008 u 09:13

Şve je jasno.
Ovo je podela na one za koje nema cene koju ne bi platili na traženje NATO pakta i onih koji ni ne prihvataju bilo kakve cene i ucene,osim ravnopravne saradnje u oblasti ekonomije,nauke,trgovine..........,sa celim svetom.
Zapadni lobisti DS + LDP,prihvataju sve.Bez ikakvih uslova,pa i suverenitet države im je na prodaju.
Onaj koga je Vuk Drašković,uzeo u zaštitu,nema mu spasa.To je sigurno!
Oni su samo zapadni lobisti i ništa više.Oni koji smatraju da DS koalicija + LDP,predstavlja političare koji se bave zaštitom,makar državnih interesa,varaju se grdno.
Kako to da baš sada u predizbornoj kampanji za republičke i lokalne izbore,Solani i drštvu oko njega,potpisivanje sporazuma sa Srbijom,predstavlja prioritet nad prioritetima?Šta to treba da znači?Sve su to samo pokušaji da DS-u + LDP-u,donesu koliko toliko glasova više,kako ne bi doživeli potpuni uzborni fijasko.
Zbog svega što se događa fijasko je izgleda neizbežan.
Hoće li 27.mart, da se desi 11.maja?Trebalo bi.

AOCKAI - 1-5-2008 u 00:13

Kao sto sam naveo u mnogim postovima, zaista bi trebalo da dodje do toga inace mozemo se oprostiti od svima nam drage Srbije. Mogli bi smo zarad "evropskih" vrednosti da pustimo i siptare do bg pasaluka i na taj nacin ispinimo sami zelju zapadnjaka i demokrata na celu sa Amerikom!

Mama_tvoja - 3-5-2008 u 13:20

http://www.scribd.com/doc/2433447/Rudolf-Aribald-Rajs-o-izvornom-parlamentarizmu-

Korleone - 6-5-2008 u 12:33

Opet teorije zavere? Srbi smetaju celom svetu pa hajde da ih unistimo...
Gluposti

radep001 - 7-5-2008 u 00:53

Не знам што ми нећете веровати,али ме је један познаник толико убеђивао да нико није више од Солане волео,нити воли, Србју и Србе.
Ја рекох да у то не могу да верујем,а он,онако љут,оде без довиђења.
Како бре,па тај човек издаде наредбу да се та од њега,толико вољена Србија бомбардује.Такву врсту љубљви,баш не разумем.Нисам ово стигао да кажем,а човек оде.

perica - 7-5-2008 u 01:15

sami smo se bombardovali.jel smo nesto dobili time sto su nas bombardovali nismo.amerikanci su usli na kosovo kako su i planirali a zemlja je rusena zbog nase gluposti

radep001 - 7-5-2008 u 01:18

Прочита ли ти предходни коментар?

perica - 7-5-2008 u 01:35

jesam.ali nama niko nije kriv sto slepo verujemo politickim liderima.hocu da kazem da je to bombardovanje moglo da se izbegne da je u srbiji bilo dovoljno pameti

radep001 - 7-5-2008 u 01:39

Могло је,ако би се одселио из Србије.
Зар ти стварно не знаш да је бомбардовање Србије обављено бе Одлике савета безбедности УН.

perica - 7-5-2008 u 01:42

jer vi znate da je srbija tada prkosila celom svetu?i sta je od toga dobila?razrusena je nevini su stradali....

radep001 - 7-5-2008 u 09:00

За отаџбину све на коцку, отаџбину никада на коцку.

perica - 8-5-2008 u 13:47

to ste trebali da kazete 90-tih kad ste ucestvovali u vlasti

radep001 - 8-5-2008 u 16:45

Sa ponosom smo tada to govorili,to govorimo i danas.

perica - 9-5-2008 u 00:25

zbog tog vaseg ponosa ste i prokockali drzavu i sad nesto kukate za kosovo.verovatno razmisljate kako bi bilo dobro da mozete da odete na kosovo i da jos malo kradete kao sto ste krali po bosni i hrvatskoj.pa sad vase vodje lade jaja u njihovim ogromnim stanovima smejuci se vama koji ih podrzavate

radep001 - 9-5-2008 u 22:56

Kako ti stojiš sa ponosom?

Streptomicin - 9-5-2008 u 23:59

@radep001
Mojne da postavljas pitanje na pitanje
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

IP: 212.200.146.*

• napisana 7-5-2008 u 10:00 Citiraj i odgovori Prijavi post Administratoru

За отаџбину све на коцку, отаџбину никада на коцку.

Koga i s kojim pravom stavljas na kocku, ocini piJunu ? Zamisljas nesto ili nekoga i balavis, primecujes li mozda da ti niko iz dijaspore ne odgovara, ne polemise niti s tobom niti s nacionalom, jesi li se ikada zapitao zasto ? Cisto onako iz radoznalosti. Perica prica stobom, al nemas tri blage veze o demokratiji. al` tri nemas...Evropa je nuznost ko i Kosovo,hteo ti to da priznas ili ne, Pera, Zika ili Mita na celu nase drzave sve je jedno, postoji cilj koga tamo NEKI sprovode.Mlad si ili te neka ubedjenja teraju da mislis drugacije al sam ces videti da je bolje da mi OPET PRODAJEMO FAMOZNU CIGARETU super filter PONOVO RUMUNIMA nego oni nama BILO STA !
    Ovo je post o alternativi, reci nam sta je to Radikalska alternativa ?? Da se dobiju izbori i da se nastavi dalje sa pecenjem rakije i klanjem svinja, govedi i ostalih zivotinja kad god se za to pruzi prilika ?
    Ja sa ubedjen da ti nemas pojma sta je to demokratija , pokusaj da me ubedis u suprotno.....

nacional - 10-5-2008 u 09:18

Vidim da sam pomenut ali ne vidim razloga da bilo šta na ovo kažem, prepuštam onome kome je direktno upućeno a ja ću malo da se smejem...

libi - 10-5-2008 u 09:51

Citat:
    Originalno postavio/la nacional
    Vidim da sam pomenut ali ne vidim razloga da bilo šta na ovo kažem, prepuštam onome kome je direktno upućeno a ja ću malo da se smejem...

http://www.romance-cafe.com/images/forum/427.gif
    Sto ne uletis sad u vatru, mislim, prijatelj ti je ostro napadnut...? http://www.romance-cafe.com/images/forum/211.gif

Jer to taj radikalski patriotizam i solidarnost?

nacional - 10-5-2008 u 10:23

Citat:
    Originalno postavio/la libi
    Citat:
    Originalno postavio/la nacional

http://www.romance-cafe.com/images/forum/427.gif
    Sto ne uletis sad u vatru, mislim, prijatelj ti je ostro napadnut...? http://www.romance-cafe.com/images/forum/211.gif

Jer to taj radikalski patriotizam i solidarnost?

Na onakve komentare ne treba mnogo trošiti reči, čini mi se da bi i ti mogla to da uvidiš kad ne bi bila pristrasna, obzirom da sve rečeno govori samo o onome ko je pisao a da to nije ništa pohvalno.
    http://i49.servimg.com/u/f49/11/79/68/37/crazy10.gif

libi - 10-5-2008 u 10:24

Nemoj da vredjas, ako vec nemas sta pametno reci...
    Posle se nama zalis da ti "neko" brise postove...
    Covek je britva na recima, a kod "britve" nema posle, vec odmah...

nacional - 10-5-2008 u 10:31

Ako je ovo "britva"onda si i o sebi rekla puno, ja sam do sad imao pozitivno mišljenje o tebi bez obzira na različite stavove i drugačija politička mišljenja. Izgleda da da sam pogrešno procenio.

libi - 10-5-2008 u 10:35

Ja sam ovako reagovala kada su moji prijatelji bili napadnuti...

Citat:
    Originalno postavio/la libi 27-11-07 u 00:49
    Strepi, e sad si ga malo preterao...
    Mogu da te podrzim, a mogu i da te oduvam...
    Posto si krenuo po spisku forumasa, nemoj da preskocis mene...

Nemoj da mi pricas o pristrasnosti, jer mi ladno dajes razloga za to...
    obidji malo druge teme na forumu...svasta mozes nauciti...

nacional - 10-5-2008 u 10:40

Pričam o tome da si podržala stav koji nema uporište u zdravom razumu a što nisam očekivao od tebe budući da su ti dosadašnji stavovi bili različiti od onih koje ja zastupam ali i zdravorazumski u odnosu na politički stav koji zauzimaš. Podrškom ovako nečeg spuštaš se na veoma nizak nivo jer ovo gore nije pisala osoba zaslužna podrške bilo čije. Mene bi bilo sramota da sam na istoj strani sa takvima.

libi - 10-5-2008 u 10:54

Kritiku upucenu tebi shvatas kao podrsku i pristrasnost drugom?
    U najmanju ruku, ocekivala sam da zbog prijatelja uletis u pricu, kao i sa ostalim clanovima foruma...

Kad je mene, a i moje prijatelje sekla ista "britva", nisam se povlacila...

nacional - 10-5-2008 u 10:57

Ne povlačim se nego sam siguran da će Rade sam to rešiti a ako bude potrebe lako ću ja uskočiti, ovo je sitna riba pljuckavica za mene.

libi - 10-5-2008 u 11:15

Samo nemoj opet da se zalis uredniku da su te uvredili...ako nekog nazoves mamlazom, sitnom ribom i sta ja znam jos kojim imenom, ne ocukuj da ces dobro proci...

nacional - 10-5-2008 u 12:20

Ne smeta mi da mi briše komentare ako to isto čini i sa drugima , mada meni je veće zadovoljstvo da sve poruke ostanu makar bile i uvredljive. Znaš što je za nekog uvredljivo za nekog nije tako da iz tog razloga ne smatram da treba brisati komentare koji ne sadrže direktne psovke.

Citat:
    obidji malo druge teme na forumu...svasta mozes nauciti...

Na primer?

Nemoj samo na "masne fote" na forumu da me uputiš, ako si na to mislila, obišao sam puno i nisam našao ništa zanimljivo. Tamo gde je zanimljivo ostavio sam komentar.

libi - 10-5-2008 u 13:44

pocinje podela oruzja...

Ja cu prva, jer sam najtvrdoglavija ovde...http://www.romance-cafe.com/images/forum/304.gif

http://www.romance-cafe.com/images/forum/303.gif
    Pih...taman sam se naoruzala...
    i nista od akcije...

Mama_tvoja - 10-5-2008 u 14:07

Citat:
    Ja cu prva, jer sam najtvrdoglavija ovde...http://www.romance-cafe.com/images/forum/304.gif

http://i236.photobucket.com/albums/ff22/misa_love/Emoticons/Sumo.gif

libi - 10-5-2008 u 14:10

http://www.romance-cafe.com/images/forum/433.gif
    ...a izbori tek sutra...

Mama_tvoja - 10-5-2008 u 14:19

a i lepo smo se ispričali...
    http://i239.photobucket.com/albums/ff217/adina_gal/smylies/danu1.gif

libi - 10-5-2008 u 14:41

hehehehehehe... mama...kez...
    http://www.echecsetmaths.com/atelier/gifs/smiley/slap.gif

perica - 10-5-2008 u 19:22

ukoliko niste primetili predstavnici radikala (rade i nacional) su uvek u pravu cak i kad nisu u pravu.verovatno bi se tako ponasali i da dodju na vlast

AOCKAI - 11-5-2008 u 01:46

Perice tebi bilo bolje da cutis. Koliko sam primetio ti se samo prepucavas posto nemas argumenata. A sto se Strptomicina tice o demokratiji postoji tema pa nek tamo procita nasa misljenja o istoj

perica - 11-5-2008 u 12:08

ja iznosim svoje misljenje.ne pada mi na pamet da za argumente koristim novine (kurir) kao sto to rade radikali.mozda i njima treba da kazes da ne postanu zrtve medijske manipulacije

radep001 - 11-5-2008 u 13:56

Perice,
    Tebi kažem da ne mešaš radikale sa Kurirom.
    Ja sm stavljao tekstove iz Kurira na ovaj forum.
    Zbog tebe i dalje ću stavljati tekstove za koje budem smatrao da treba da se pročitaju,a to što se ti žališ na to,to je stvar tvog demokratskog kapaciteta.
    I da te obavestim da nisi nadležan za cenzirisanje javnih glasila,pa ni ovog foruma.Cenzura po degfiniciji,nije demokratrski princip.
    Ja se ne žalim na objavljene tekstove bilo kog autora.
    Čini mi se da na sve to treba da podsetim još neke..............

perica - 12-5-2008 u 01:10

sta se mene tice mozes da stavljas tekstove i iz plejboja.ja se ne bavim cenzurom.samo ti kazem da prosiris malo svoje vidik.ima tu i drugih novina kao na primer HAMER

radep001 - 12-5-2008 u 02:50

Ima, Makrtnizam.

perica - 13-5-2008 u 22:17

da se nisi zeznuo

radep001 - 14-5-2008 u 09:01

Citat:
    Originalno postavio/la perica
    da se nisi zeznuo

Zašto tako misliš?