RTM Forum - Lokalni izbori 11. maj 2008. (original)

Lokalni izbori 11. maj 2008.
dex - 4-3-2008 u 23:43

Za koga će te glasati 11. maja??????????

libi - 5-3-2008 u 18:01

A ko se kandidovao?

Mama_tvoja - 6-3-2008 u 00:15

Ne znam za koga ĆU
ali znam za koga NEĆU

sailor - 6-3-2008 u 00:37

Hmmmmm... Pa posle mi kažu da preterujem kada kažem da su se izbori u Srbiji sveli na glasanje ''protiv'' a ne ''za''...

Mama_tvoja - 6-3-2008 u 00:47

Na žalost,tako je Uredniče.

U svakom slučaju,ne mogu da glasam za ovo već viđeno.

radep001 - 13-3-2008 u 19:14

Mislim da je dosadašnja koštuničina vlada,pokazala nešto važno.
Naume, vlada je pokazala da DS ,i njoj bliske kombi stranke,takozvane proevropske,sa Tadićem na čelu,idu u evropu,ne pitajući za cenu koja će stići na naplatu državi Srbiji.Može berz Kosova I Metohije sada,sutra ako budu zahtevali,I bez drugih delova teritorije I ko zna bez čega još.
Sa druge strane imamo Koštunicu I Velju,koji su za evropu,ali sa Kaosovom u sastavu Srbije.Za takvo rešenje su Radikali I ostali.
Došlo je do jasne političke polarizacije,i sve je jasno. Nema više skrivanja.Ako birači budu dali priliku Taduću da sastavi većinu,ne treba više da kukaju nad svojom jadnom sudbinom,jer teba da znaju da Evropa treba tajkunima I moćnicima, koji nas, njima poklanjaju u postupku privatizacije,I da će za to sami biti krivi.Mi u dosadašnjim privatizovanim preduzećima,imamo radničku bedu koja dovodi do samoubistva radnika.Humano, zar ne?Demokratski”sami ste hteli,niko vam nije kriv”.
Zabrinut sam zbog toga što naši pojedini birači,koji I dalje nasedaju na šargarepu,koju nikada neće dobiti ni da gricnu,a glasati za nih.Dokle će im paliti ta podmetečina sa šargarepom? Možemo li im reći na sledećim parlamentarnim I lokalnim izborima,dosta nam je te vaše šargarepe.Lažete bre.Možemo li da se jednom dozovemo pameti I da radimo za sebe,i da ne pristanemo na savremeno robstvo?Videćemo na izborima u maju.

zanpolsartr - 14-3-2008 u 14:46

A kako smo mi to konkretno savremeni robovi? Ciji smo mi robovi? Zar mislis da iko u Srbiji zeli da bude neciji rob?

radep001 - 16-3-2008 u 20:13

Molim.
Šta znače obećanja pojedinih političara,da ćemo jesti šargarepu,a ostaše dužni odgovor i.dali ćemo se najesti,pa makar samo šargarepe?
I ta takva šargarepa je na štapu, nedefinisane dužine. Zar je to taj bolji život koji nam obećavaju.
Srećan put svima koji misle da je tamo, na kraju štapa,zaista stoji šargarepa.Pitam se,štaje je sve potrebno da ta šargarepa bude Vaša?

Ima li među nama onih koji zaista veruju,da je put u bolji život,prodati svoji kuću,a zatim,u toj istoj kući biti podstanar?

Sneza - 18-3-2008 u 16:56

Rade:
"prodati svoji kuću,a zatim,u toj istoj kući biti podstanar"

Ovo me je bas rastuzilo. Ne daj Bože!

radep001 - 18-3-2008 u 20:55

Sneza,

Nije mi namera bila da Vas rastužim.Bog mi je svedok.

Ja tako razumem i shvatam dobar deo privatizaje,globalnog sela,svi u jednu državu,zasad evropska unija.........
Za mene je to već viđeno. U Staljinovo doba se to zvalo: "KOLKOZ".
Naravno,savremeni mislioci,stratez i planeri to pakuju u novu anbalažu.
Koju rolu su nama namenili? Šta mislite?I Ja o tome neprekidno razmišljam. Mislim da nam je rola,"savremeni robovi". Puj puj, ne desilo se i ne ponovilo se. Mislim, "KOLKOZ".
Pogledajte šta nam rade ovi naši robovlasnici (domaći). Nije im dosta što smo ih služili,već nas prodaju za naše dobro sutra,kako vole da kažu. Dobar deo nas se naivno nada. Primer nam je,između ostalih, "MAGNOHROM".
Najviše što želim je, da me u ovo razuverite i da, i ja "živim ko sav normalan svet".
Prosto, da se oslobodim ovih crnih slutnji.Kako bi lepo bilo da ostane na slutnji.
Za koga ću glasati?
Pogodite.

dex - 23-3-2008 u 17:16

Sta mislite o tome sto su clanovi DS-a u cetvtak silom vukli radnike iz opstine i javnih preduzeca sa posla ne bi li im potpisali podrsku za kandidaturu na izborima 11. maja, a zatim su trijufalno u dnevniku RTM-a izjavili kako im je bilo dovoljno samo sat vremena da iste sakupe?!

radep001 - 23-3-2008 u 19:28

Mislim da ćemo loše proći,ako bude pobedila DS koalicija.

Zar se takvim gadostima još i hvale.

Podsmevaju se. Guraju prst i oko. Ostaje da vidimo glasače 11.maja.

Mama_tvoja - 23-3-2008 u 19:55

Šta reći? Već viđeno. Uzdržaću se od drugih komentara,da urednik ne bi bio prinuđen da briše.

radep001 - 23-3-2008 u 20:57

Neće Urednik da briše.Korektan je on,kao i Vi.
Pišite slobodno. Zar Vas demokrate nisu oslobodile straha.Mene je oslobodio još Tito i njegovi.

Mama_tvoja - 23-3-2008 u 21:09

Urednik jeste korektan, ali treba čovek od nečega da živi. Demokratija kao ideja je dobra stvar,ali mi nemamo tu svest,a i lokalne demokrate su pobrkale lončiće...za ono što oni rade mogu samo slikovito da kažem :barf:

dex - 23-3-2008 u 23:48

"Demokratija kao ideja je dobra stvar,ali mi nemamo tu svest,a i lokalne demokrate su pobrkale lončiće..." U pravu si za ovo, samo sto si ono lokalne demokrate trebala da stavis pod navodnike, jer je ovima nasim na lokalu demokratija zadnja rupa na svirali... Zbog takvog njihovog ponasanja na lokalu i ismevanja svega onog sto ideja demokratije podrazumeva, bude se aveti 90-tih... Takodje ne mogu jos da poverujem da je opstinski odbor DS-a Majdanpek pristao da gosn Popovic bude nosilac liste i da kako rece "nastavi tamo gde je stao..." Kakva ironija zar ne!?

Mama_tvoja - 24-3-2008 u 00:21

Mene više čudi to što gosn popović ima drskosti da se opet kandiduje.

Mama_tvoja - 24-3-2008 u 00:22

Izvinjavam se, to me ne čudi-samo sam zgrožena.

radep001 - 24-3-2008 u 15:25

Mislim da je Urednik,bar od kad sam ja na ovom forumu korektan.
Zaista tako mislim.
Meni se desilo jedno dva puta da mi komentar bude izostavljen na osnovnoj strani,ali to je zanemarljivo,amožda je bilo i razloga.
Traba ga razumeti.Ma da,posećujući forume na drugi sajtovima,mislim da ne preterujem ako kažem,mi smo KULTURA.

Sneza - 25-3-2008 u 23:39

Jao Mama i ja sam zgrozena!
Ima li taj covek malo morala i savesti!?
Kako ga nije sramota!? Nista nije uradio za ovaj grad. Majdanpecani zive gore nego ikada. Grad je u potpunom kolapsu! Ne rade skole, obdanista, ljudi umiru od zime...
Umesto da se bar izvine ovom naopacenom narodu, da bar kaze:
"Ljudi pokusao sam, ali nisam uspeo. Ne znam, ne umem, predajem se...", on se ponovo kandiduje za predsednika opstine.
Uopste mi nije jasna njegova politika!?
Samo maloumnik moze takvu osobu da podrzi!

keva - 26-3-2008 u 10:59

Ja na izborima glasam za DS, zato što verujem u ideje i politiku te stranke i njen sam član od osnivanja. Izvolite pa slobodno "pljujte" po meni ako mislite da nije dobro imati političko opredelenje.

Mama_tvoja - 26-3-2008 u 11:16

Zašto da pljujemo po tebi kevo? Poštujem ljude koji brane svoja uverenja. Politička pripadnost ne bi trebala da pravi razdor među ljudima. Već sam rekla da demokratija keo ideja jeste dobra-problem su ljudi koji iza paravana demokratije sistematski uništavaju narod. Treba iskoreniti kukolj da bi bilo napretka.

radep001 - 26-3-2008 u 16:12

Ako kritikujemo političke poteze pojedinih političkih partija i pojedinaca, ne znači da pljujemo po Vama i onima koji imaju drugačiji politički stav,ili je član neke političke partije.
Borite se za svoje ubeđenje. Doduše, ima tu i faulova,ali šta ćete,to je sastavni deo i rizik javnog nastupa.
O Popetu ste rekli sve.

nacional - 26-3-2008 u 17:55

Citat:
Originalno postavio/la keva
Ja na izborima glasam za DS, zato što verujem u ideje i politiku te stranke i njen sam član od osnivanja. Izvolite pa slobodno "pljujte" po meni ako mislite da nije dobro imati političko opredelenje.

http://i49.servimg.com/u/f49/11/79/68/37/smil4311.gif

dex - 26-3-2008 u 23:37

Ljudi jer ste gledali onog Popovica veceras?!... Pa ono je strasno, ni zasta nije kriv, sve je pokriveno papirima, sve je to prljava kampanja... A grejanja nema, nema ni krova, ne rade skole, ni obdanista!...

nacional - 27-3-2008 u 15:49

O, pa onda je on pravi kandidat, glasajte za takve tu je budućnost Majdanpeka, pogotovo što u Majdanpeku očigledno nema pametnijeg od njega, obzirom da ga i DS Majdanpek podržava.

Mama_tvoja - 27-3-2008 u 16:18

Da,glasajte,zašto da ne. "Večernje novosti", "Blic", RTS, B92... svi javljaju kakva je situacija u Majdanpeku,koliko je izražena briga o deci.

nacional - 27-3-2008 u 16:29

Izgleda da tako treba.
Kako kažu kod nas; " Ko zna zašto je to dobro:"

Mama_tvoja - 27-3-2008 u 16:33

Kakva sramota i šamar ( za one koji obraz imaju ). Deca se zlostavljaju,jer boravak u hladnim prostorijama jeste zlostavljanje, a lokalna samouprava ima druge prioritete. Zašto se popović uopšte pravda,kad za to opravdanja nema. FUJ...

DANICA - 27-3-2008 u 16:47

E ljudi pa niko od političara nikada neće reći za sebe da je kriv za nešto, šta vam je, pa zar ste se nadali da će stvarno doći neko normalan. Niko normalan neće da se bavi politikom. Sve su bre to smrdljiva go'na i na lokalnom i na državnom nivou.

DANICA - 27-3-2008 u 16:59

Ova država je odavno po..rana i bilo ko da dođe ostaće takva jer će svaki u'rani političar još da 'ere i 'ere i 'ere dok se svi ne ugušimo. Recimo danas mi je na vratima bila čistačica da traži 100 dinara za mart mesec za čišćenje zgrade. Ej ljudi u novčaniku imam još 200 dinara. Dala sam joj naravno i nemam pojma šta ću raditi i još desetak dana sa detetom od godinu dana i još 100 dinara u novčaniku. I tako svakog 'ebenog meseca. Muka mi je više da pozajmljujem i idem kod mame i tate po novac. Da li neko misli da ja mogu da imam poverenja u nekog od političara? Mogu samo sve da ih lepo oteram u P.M. Jer bilo ko da dođe ne verujem da će mi biti bolje.

nacional - 27-3-2008 u 17:11

Ako čvrsto veruješ u nešto onda postoji velika šansa da ti se to i ostvari, ako unapred kažeš da neće onda će biti i gore.

Ima jedna stvar koja je sigurna i za koju garantujem, a to je: Ako radikali dođu na vlast u Majdanpeku, ja lično, garantujem da onakvih loših stvari koji su se do sad dešavale i krađa i drugih nezakonitih radnji, neće biti. Trudićemo se da poboljšamo svima život a ne samo svoj. To je ono što odgovorno tvrdim a ostalo je opet na vama.

Mama_tvoja - 27-3-2008 u 17:35

Nacional,interesuje me koji ljudi predstavljaju radikale u lokalu.

nacional - 27-3-2008 u 17:45

Čuće se, još nije konačno odlučeno , mada nije to ni bitno mnogo ako znaš ko ih vodi. Razmisli o tome...

dex - 27-3-2008 u 17:45

Ne moze a da me izlaganje predsednika ne podseti na jednu izreku naseg pametnog naroda, "Ko o cemu kurva o postenju..."!

DANICA - 27-3-2008 u 18:01

Ne nacional ja samo ne verujem više u ljude. Pogotovu ne ove iz Majdanpeka.

DANICA - 27-3-2008 u 18:09

Nacional možda neće biti takvih stvari koje su se dešavale ali će biti drugih stvari, svaka vlast ima svoje propuste i poteze koji opet neće nekome odgovarati. Mislim ja ni ne očekujem od čoveka savršenstvo i vlast bez grešaka, pa svašta to je nemoguće. Ja iskreno nisam za radikale, ustvari ne postoji niko za koga bih se opredelila tako da ću izabrati manje zlo a o tome ću još dobro da razmislim. Znam samo da mi onaj Vučić opasno ide na 'urac...

Mama_tvoja - 27-3-2008 u 18:38

Nacional,ipak mislim da je na lokalnom nivou bitno ko nam kroji kapu,jer neki ljudi imaju osobine kameleona i obraz ko đon-nije im teško da se prešaltaju u bilo koju partiju ako je ona aktuelna.

nacional - 27-3-2008 u 18:55

@danica
Moraš u nešto verovati. Koga bi ti na vlasti u Majdanpeku, neće valjda neko iz Negotina da ti vrši vlast, normalno da mora iz Majdanpeka.

@mama- tvoja

Ja govorim o tome da SRS pobedi, u tom slučaju nema razloga za preletanje, ako ne pobedi sasvim je svejedno, ako ne vršiš vlast da li ćeš imati 5 ili 10 odbornika u SO, kad nemaš većinu i mogućnost uticaja na vlast.

St.Rudnoglavski - 28-3-2008 u 08:16

Nema garancije da će bilo ko, ko dođe na vlast ostati na pozicijama i planovima iz kampanje i predizbornih obećanja. Politika (a naročito pozicija vlasti) sve menja, pa i radikale. Nijanse su samo u intenzitetu evolucije. Reklo bi se da Nacional tvrdi da bi radikali veoma malo evoluirali, pod uticajem vlasti u svojim rukama. Odavno je potvrđen zakon, bez izuzetka, da onaj ko pretače med, obavezno to radi preko svojih prstiju - i šta će drugo - nego da ih poliže.

U svakom slučaju, obavezno na izborima, mi moramo da uskratimo podršku onima kojima je pružena šansa, a oni je nisu iskoristili, tj. imali su male ili nikakve rezultate u vršenju vlasti.

radep001 - 28-3-2008 u 16:51

Radikali nisu imali prilike da pokažu kako bi se ponašali na vlasti,
zato im treba dati priliku.
Ovi dosadašnji su pokazali kako su se ponašali na vlasti.
Zato glasajte za Radikale.

DANICA - 28-3-2008 u 17:24

@ nacional

"Ma nemoj da pričaš da mora da bude iz Majdanpeka"

E slatko si me nasmejao...

dex - 28-3-2008 u 18:35

radep001: "Radikali nisu imali prilike da pokažu kako bi se ponašali na vlasti,
zato im treba dati priliku. "
Rade jer si ti iz Srbije?! Radikali su bili u vladi Mirka Marijanovica '98.-'99. godine!!! Da te podsetim to je period kada smo bili bombardovani, a oni su Srbiju branili tako sto su delili stanove od po 100 m2!... Sto se tice ovih radikala iz Majdanpeka, oni su u proslom sazivu lokalne skupstine imali na pocetku mandata 5 odbornika, da bi se posle samo godinu dana svih 5 prodali za mrvice sa stola gosn. Popovica (radna mesta i sl.)... Tako da...:hahaha:

nacional - 28-3-2008 u 21:06

Citat:
Originalno postavio/la DANICA
@ nacional

"Ma nemoj da pričaš da mora da bude iz Majdanpeka"

E slatko si me nasmejao...

Pa možda je tebi smešno ali kažeš da ne veruješ ljudima iz Majdanpeka, kome onda veruješ. Nisi se ograničila na stranke, na neki drugi nivo već kažeš ne veruješ ljudima iz Majdanpeka. Šta da ti kažem na to?

nacional - 28-3-2008 u 21:10

Citat:
Originalno postavio/la dex
radep001: "Radikali nisu imali prilike da pokažu kako bi se ponašali na vlasti,
zato im treba dati priliku. "
Rade jer si ti iz Srbije?! Radikali su bili u vladi Mirka Marijanovica '98.-'99. godine!!! Da te podsetim to je period kada smo bili bombardovani, a oni su Srbiju branili tako sto su delili stanove od po 100 m2!... Sto se tice ovih radikala iz Majdanpeka, oni su u proslom sazivu lokalne skupstine imali na pocetku mandata 5 odbornika, da bi se posle samo godinu dana svih 5 prodali za mrvice sa stola gosn. Popovica (radna mesta i sl.)... Tako da...:hahaha:

Jesi ti to negde pročitao ili te haški tužitelji spremali za ove izjave?
Radikali nisu bili u vlasti i vladi Mirka Mairjanovića a ni 98 -99, a u majdanpečkoj SO nije bilo 5 odbornika u prošlom sazivu, pitaj haške tužitelje za informacije i dođi bolje obavešten, da se ne bi smejao ko lud na brašno.

nacional - 28-3-2008 u 23:47

http://www.youtube.com/watch?v=8-cRw4EPvW8&feature=user

radep001 - 29-3-2008 u 06:56

Kažeš da niisam obavešten.
Naptrotiv,Ovo što ti navodiš jeste tačno,ali delimično. Ti i ja se razlikujemo u tome što ja pravim razliku između participiranja u vlasti i vlasti u kojoj bi Radikali imali premijera, ključna ministarska mesta, i biti u vlasti,o čemu ja govorim.
U vladi M.Marijanovića,Radikali nisu mogli da utiču bitno na vladinu politiku,kao ni u parlamentu.Na stranu što su Radikali zbog neslaganja sa politikom tadašnje vlade,bili duže u ostavci.

Što se tiče onih pet ododbornika u opštinskoj skupštini,da, oni su se prodali, oni su time pokazali da nisu bili radikali i o kakvim moralnim se formatima radilo. Zato i defakto nisu više članovi radikalne stranke.
Što se tiče smejanja,smej te se čemu hoćete,ali nije smešno.
I da su se u skupštini ponašali kao Radikali,njih petoro nisu vršili vlast,bili bi mala opozicija,što ih ne opravdava ni na koji način za ono što su učinili.Dalje, u opštini Majdanpek,Radikali nisu bili na vlasti ni u vlasti, a na repibličkom nivou,bili su u vlasti,ali ne na vlasti.

Kakve ovo veze ima sa haškim tužilaštvom,ne znam.
Znam da u onome što sam naveo, nema onoga što Vi vidite.
Bilo bi uputno da napišete nešto jasnije o vezi onoga što sm napisao sa haškim tužilaštvom. Veoma bi me zanimalo.
Zanima me,takođe, koju Vi Zaista, političku dioptriju imate?

dex - 29-3-2008 u 07:44

Citat:
Originalno postavio/la radep001
Kažeš da niisam obavešten.
Naptrotiv,Ovo što ti navodiš jeste tačno,ali delimično. Ti i ja se razlikujemo u tome što ja pravim razliku između participiranja u vlasti i vlasti u kojoj bi Radikali imali premijera, ključna ministarska mesta, i biti u vlasti,o čemu ja govorim.
U vladi M.Marijanovića,Radikali nisu mogli da utiču bitno na vladinu politiku,kao ni u parlamentu.Na stranu što su Radikali zbog neslaganja sa politikom tadašnje vlade,bili duže u ostavci.

Što se tiče onih pet ododbornika u opštinskoj skupštini,da, oni su se prodali, oni su time pokazali da nisu bili radikali i o kakvim moralnim se formatima radilo. Zato i defakto nisu više članovi radikalne stranke.
Što se tiče smejanja,smej te se čemu hoćete,ali nije smešno.
I da su se u skupštini ponašali kao Radikali,njih petoro nisu vršili vlast,bili bi mala opozicija,što ih ne opravdava ni na koji način za ono što su učinili.Dalje, u opštini Majdanpek,Radikali nisu bili na vlasti ni u vlasti, a na repibličkom nivou,bili su u vlasti,ali ne na vlasti.

b]

Nije tacno da nisu mogli da uticu na politiku Vlade i Narodne skupstine, jer SPS & JUL ne bi imali vecinu u ovim institucijama, bez njihovih glasova, tj. ni jedna odluka nije mogla biti doneta bez njih!
Sto se tice ovih na lokalu, ko mi garantuje da se opet nece prodati?! Pa jednom su se vec prodali... Doduse blizi su mi od Popovica & co, ali ima i drugih opcija...

nacional - 29-3-2008 u 11:53

Da samo dodam da u OVOM sazivu je bilo 5 odbornika iz SRS a sad ih nema a ne u prošlom sazivu , pošto je ovaj saziv još aktuelan.:P

radep001 - 29-3-2008 u 23:33

I ja da dodam.

dex,
Tih pet odbornika su po saznanju opštinskog Odbora SRS Majdampek,da su učinili takvu gadost,usključeni su iz članstva SRS.
Naj novija izmena zakona o lokalnim izborima je konačno jasno definisao status odbornoka,što znači da mandat pripada predlagaču liste, ako se, ne daj bože nešto slično desilo posle 11.maja,mandat pripada stranci,odnosno, opštinski odbor će takvog odbornika opozvati, zameniti i takođe isključiti iz članstva SRS.
Do sada je zahvaljujući upravo "demokratskoj opciji",pitanje svoine mandata zloupotrebljeno.Te je tako omogućena rasprodaja mandata na svim nivoima.Uostalom to je izjavio i ministar za lokalnu samoupravu,sada tehničke vlade.

sailor - 30-3-2008 u 01:07

Sto ce reci... TRGUJETE POLITICARI SVE U SESNAEST...!!!! A sve posle prebacite na ''zavisne medije''...

nacional - 30-3-2008 u 10:51

Pa baš obrnuto, nema trgovine sve odlučuje demokratska većina.:karate:

Mama_tvoja - 1-4-2008 u 18:13

Nacional,da li je tacno da su DS i SRS u nekakvoj koaliciji? Sigurno je to prvoaprilska šala.

nacional - 1-4-2008 u 19:58

Naravno da je neistina , ne mogu reći da je šala jer je previše gruba. Takva stvar je uvreda za SRS. Radikali bi pre prestali da postoje nego da uđu u ikakvu saradnju sa DS-om.
A za koji si nivo čula tu neumesnu laž? ( lokal ili parlament )

Radikali neće ući ni u kakvu predizornu koaliciju ni na jednom nivou a posle izbora je moguća i najizvesnija koalicija sa NS-DSS-om o čemu se već, mogu reći, delimično i razgovara. Jednom sam već rekao na ovom forumu da sa DS-om i G17 više niko neće ni razgovarati a i da 1.000.000% neće biti u sledećoj vladi Srbije na našu sreću.

Mama_tvoja - 1-4-2008 u 20:08

čula sam za lokal...

libi - 1-4-2008 u 22:24

U Srbiji je svaki dan 1 april...na svim nivoima i u odnosu prema svim gradjanima...
Ja nista vise ne verujem osim u onu staru "Sve je moguce..."
http://www.romance-cafe.com/images/forum/226.gif

nacional - 1-4-2008 u 23:13

Citat:
Originalno postavio/la Mama_tvoja
čula sam za lokal...

Ma kakvi...nema pojma. Ne sekiraj se. Tek tu nema govora. Nismo valjda ludi da ponovo dovedemo na vlast onog kretena.

radep001 - 4-4-2008 u 21:06

Kako je onima što glasaše za obećanih 200 evra po godini staža za Tadića,na perdsedničkim izborima,a od toga ništa.
Šta li će sada Dinkić,obećati za predstojeće parlamentarne i lokalne izbore 11.maja?
Još važnije. Ko če se na to uloviti.
Daleko je šargarepa. Ustvari, kome još nije jasno,da ustvari, šargarepe nema.
Pošto šargarepe definitivno nema,oni koji čekaju šargarepu kako bi progledali,ostaće beznadežni slučajevi.
Ljudi,batalite njihovu šatgarepu,posejte svoju. Krajnje je vreme!

perica - 4-4-2008 u 22:43

U SRBIJI SVAKO ULAZI U POLITIKU IZ LICNE KORISTI A NE IZ KORISTI SRBIJE.TAKO JE ODUVEK BILO I TAKO CE I OSTATI.

radep001 - 5-4-2008 u 07:06

perica,
Šta je pesnik hteo da kaže?

libi - 5-4-2008 u 15:00

Sta je Rade hteo da kaze ovim pitanjem?

Perica je u pravu, brate...Ako mislis drugacije, onda si u zabludi. Kazi mi jednog politicara koji je radio za dobrobit sirokih narodnih masa?
Ako mi kazes ko je i kako se rad takvog politicara pozitivno reflektovao na nas narod, pocecu i ja da se bavim politikom.Idem na neciju listu...

nacional - 5-4-2008 u 20:25

JA.

Tvrdim da sam u politici iz ideoloških razloga i radi stvaranja boljih uslova narodu. NI jednog trenutka nisam pomislio na bilo koji svoj interes.

vltz - 5-4-2008 u 21:02

100% sve

vltz - 5-4-2008 u 21:17

@Nacional
(ako se ne zajebavas)Lako ti je da sa kapitalom koji si stekao u demokratskoj državi sada u Srbiji drviš po nacionalizmu, tako frišak, i meni bi bilo interesantno. Nego šta da radimo mi bez kapitala, kojima uncle sam nije pružio svoje blagodeti. Ako kojim slucajem iskopas Brian Eno-a, mislim da ima jedan sempl, gde novinar govori da je činjenica da Amerikanci žive 5 puta bolje od bilo koje druge nacije na svetu. Hoću reći, "đe si bio dok je grmelo?" :)

nacional - 5-4-2008 u 21:51

Nju videh na slici a ni ne zanima me , nacional neće u EU niti na zapad. Pre bi gladovao nego rob da budem.
Ti si se nešto zajebao brale.

vltz - 5-4-2008 u 22:00

OK, post je vazio pod uslovom "ako se ne zajebavas" lepo sam naveo.

nacional - 6-4-2008 u 10:26

Da, slažem se, samo nisi naveo na šta se odnosi , da li na neki komentar ili to drugo.

vltz - 6-4-2008 u 15:35

Pa moze se reci, na oba :)

radep001 - 7-4-2008 u 15:47

libi ,
Ako Vi i Perica ozbiljno mislite o ovome kao što ste naveli,otvaraju se dve mogićnosti:
1. Da uvezemo,po Vama,dobre političare sa nekog mesta kojima nisate otkrili prebivalište.
Ili,
2.Da uvedemo anarhiju.

Nisam ni za jedno ni za drugao.

Šta Vi nudite?
Nije rešenje znati šta nećeš,ako neznaš šta hoćeš.

Naša demokratija je mlada i smaram da treba više vremena kako bi se pojavili političari koji bi nam bili prihvatljivi.Moramo se malo više potruditi da dođemo do poželjnih ličnosti. Slažem se sa Vama da je sada malo onih koji zasližuju poverenje. Zato menjajmo timove i pojedince dok ne stvorimo prihvatljiv tim i pojedince,a zatim to doterivati.
Ako ovi dosadašnji nisu dobri,11.maja glasajmo za promene.Ne bojte se.
libi ,
Zanima me, što Vi mislite da ne treba da se bavite politikom? I ovako je veliki manjak žena u politici.Imate veliku šansu da se dokažete.Što da ne?

libi - 7-4-2008 u 20:25

Citat:
libi ,
Ako Vi i Perica ozbiljno mislite o ovome kao što ste naveli,otvaraju se dve mogićnosti:
1. Da uvezemo,po Vama,dobre političare sa nekog mesta kojima nisate otkrili prebivalište.
Ili,
2.Da uvedemo anarhiju.

Nisam ni za jedno ni za drugao.

Šta Vi nudite?
Nije rešenje znati šta nećeš,ako neznaš šta hoćeš.

Zanima me, što Vi mislite da ne treba da se bavite politikom? I ovako je veliki manjak žena u politici.Imate veliku šansu da se dokažete.Što da ne?

Prvi odgovor:
...3. da ne lazemo narod da ce nas izbor odredjenog politicara, politicke partije i tome slicno spasiti, ili unistiti...to je neralno.Znas ono : "Glasajte za ovog jer on ce nam doneti blagostanje, visoki standard, nova radna mesta , fabrike itd, itd..ili smesnije, unistice korupciju, kriminal...bla, bla, bla..."
Nije nego...
Glasacu za onog ko ce mi reci : "Narode, kod mene cete se razbijati od rada, mucenja i znoja, bicete jeftina radna snaga jer samo se tako zemlja dize iz pepela, a drzava obnavlja.Ne racunajte na pomoc susednih evropskih drzava, nema kredita, nema povlastica...moracete raditi i u ovoj zemlji isto onoliko koliko ste vredni u tudjoj.
Ovo je moguce uraditi narodu, a ne slagati ga, zar ne?

Drugi odgovor:
Necu da se bavim politikom jer imam posao, jedva sam ga nasla.
Politika bi me pokvarila, ucinila nepostenom, da varam i lazem ljude, ko zna koje bi djubre bila, jer svrha postojanja politickih stranaka jeste borba za vlast, kao i smenjivanje iste.

Zbog cega se ti bavis politikom? Zbog ideologije, izvanrednog programa tvoje politicke stranke, zbog naroda, SRS-a, Tome Nikolica ili zbog sebe?

libi - 7-4-2008 u 20:28

izvini Rade, ne rece ti meni ime postenog politicara koji je radio ili radi za dobrobit ovog naroda?

Mama_tvoja - 7-4-2008 u 21:09

Libi,svaka ti je na mestu. :a040:

radep001 - 7-4-2008 u 22:27

libi ,

Nisam naveo ime ni jednog dobrog političara, jer njega treba tražiti,ne verujem da Vam to iko može kazati, obzirom da je političar i politička stranka stvar ličnog izbora.
Ruzikijem da Vas naljutum,što mi nije namera,ali mi delujete frustrirano i da ste zbog toga loše raspočloženi prema politici, a i drugim stvarima.
Na koga čekate da u politici uradi ono što biste Vi trebali i želeli,a umesto Vas?Nema toga.
Moj izbor su Radikali, odavno, meni su oni najbolja politička opcija,ali Vas i mnoge druge,upravo bez ikakvog razloga plaše njima.
Radikali ne nude tuđe pare kao izlaz iz ove stuacije. Ne obećavaju drugo,već da moramo raditi dosta i uporno,kao što i sami kažete.
Iznad svega verujem da bez samo poštovanja nema ličnog,kao ni državnog indentiteta i suvereniteta. Bez toga mi ne postoimoi zato što rešavanje naših problema,prepuštamo drugima.Mislite li da je to rešenje problema.Ja mislim da nije.
Baveći se politikom se nećete pkovariti, već ćete politiku popraviti.
Malodušnost(nepoverenje),nije dobro duhovno stanje.
Nije tako crno,kako se Vama čini.
Učestvujući u politici,snatram da na jedini mogući način mogu doprineti promenama koje očekujem.Druge nema.

libi - 8-4-2008 u 16:47

Frustacije? Ne brate, nemam razloga da budem frustrirana, a i ukoliko jesam, sigurno ne bih svoju negativnost izazvanu frustracijom, usmerila na nesto tako uzaludno kao sto je politika u Srbiji.
Veruj mi, ja ostvarujem svoje gradjansko pravo izlaskom i glasanjem na svakim raspisanim izborima u ovoj zemlji, bilo da li su parlamentarni, predsednicki ili lokalni Razlika izmedju mene i tebe je, sto ti znas unapred za koga ces glasati, jer si opredeljen.
Ja ne znam i odlucujem kome cu dati glas, tek kada dodjem na biracko mesto, procitam i razmotrim sve ponudjene opcije.
Sta je u tom mom postupku lose? Moram tako, jer zelim da dam glas onoj listi koja sadrzi preko 80 % imena, pre svega, skolovanih, postenih i uglednih gradjana kako opstine Majdanpek tako i Republike Srbije.Naravno, ukoliko ih na takvoj listi bude...
Moram da ti kazem da politicke prilike poznajem onoliko koliko mi mediji dozvoljavaju, a politiku i politicki sistem sam naucila u skoli, ne samo zato sto sam morala, vec zato sto sam volela. Ponosna sam na to znanje, sto iskljucuje moju eventualnu frustriranost.

Korleone - 8-4-2008 u 18:11

Zamisli to" Radikali ne nude tudje pare"...Pa oni nista ne nude, bas bih voleo da vidim njihov program, nemaju oni ni kadrove, ni iskustva, a verujem ni volje da nesto urade.Bili su u vlasti i vec su dovoljno "uradili"!!!

Sta je svako od vas korisno uradio za sebe danas?!?

libi - 8-4-2008 u 19:50

Citat:
Originalno postavio/la Mama_tvoja
Libi,svaka ti je na mestu. :a040:

Hvala mama, vec sam pomislila da me niko ne cuje i da ukoliko nemamo politicku opciju za koju cemo glasati, treba da posetimo psihijatra...

Nije mi jasno, zar sam manje covek ako nisam politicki obojena u plavo, zuto, crveno ili crno?

radep001 - 8-4-2008 u 20:02

libi ,

Vaše iskustvo sa politikom je takvo kakvo je i tu su Vaši stavovi neprikosnoveni.Sve što sam pisao je iz razloga da direktnije učestvijete u političkim zbivanjima,jer mislim, takođe da se razumete u politiku.Očekujem da ste saglasni da ako nešto želimo da promenimo,da je u tome neophodno učestvovati,na ovaj ili onaj način.Vaš postupak i odnos nije loš,i kakav god da je Vaš je.
Dodaću još,da ste vrlo korektni.

Korleone,

Vaši kadrovi i vaši programi su na delu.Šta god da napišete u programima za ove izbore 11.maja,činite zaludan posao.jer je sve kao na dlanu jasno i poznato koliko i kavi su ti Vaši kadrovi.
Cinično je da kažete za Radikale da ne znate njihov program,aprotiv njega ste.
Nelogično zar ne?
Pokušavam da Vas ozbiljno razumem i sa Vama polemišem o svemu ozbiljno,ali mi Vi to ne dopuštate.
Slogani vaše koalicije nisu ozbiljna materija za političko razmatranje.
Iznesite svoje političke u druge stavove,pa da ozbiljno ukrstimo argumente.

Korleone - 8-4-2008 u 23:26

Za mene politicki program nije busanje u grudi i govori u kojima se otuzuju ostali ucesnici na izborima, vec sam mislio na konkretan program u kome je navedeno sta ce biti uradjeno biti uradjeno ako radikali pobede na izborima. Nije dovoljno reci " otvoricemo nova radna mesta" vec i nacin na koji ca to biti uraceno. Mozda nasilnim pokusajem odbrane Kosova, pa ce neko da ratuje a ostali ce da rade za vojnu industriju ili cemo mozda da postanemo riska kolonija pa ce tad da nam svane. Valjda je vreme da shvatimo da mi za Ruse na znacimo nista, mozda samo krizno podrucje za na kome pokazuju svoju moc na globalnoj politickoj sceni.

Sto se tice nasih kadrova dovoljo je pogledati statisticke podatke koji govore u njihovu " korist" , oni pokazuju koliko su oni bili uspesni. Uostalom penzije se isplacuju na vrema a ne kao nekada, u Milosevicevo vreme kada su radikali bili u vladi deciji dodaci su kasnili po godinu dana a oni sada govore o povacanju nataliteta i brigu o deci.

Uostalom na vlasti su bili i "vasi" i " nasi" pa narod moze da proceni kada im je bolje.

libi - 8-4-2008 u 23:42

Citat:
libi ,
Očekujem da ste saglasni da ako nešto želimo da promenimo,da je u tome neophodno učestvovati,na ovaj ili onaj način.

Pre svega, novi ljudi.Ne znam sta o tome misle ostali, ali sa gotovo, godinama istim kadidatima za poslanike i odbornike bice nam isto...bez obzira o kojoj se partiji radi.

Ne znam da li je na listi SRS covek koji je kao predsednik birackog odbora glasao na birackom mestu na kome nije bio upisan, jos je pri tom ubacio i kontrolni listic? Mislite o tome.

Ucimo na greskama, neznanje i brzopletost se ne tolerise nikad i nigde, jer dovodi do anarhije i destrukcije u svim sferama zivota.

Crvenokosa - 9-4-2008 u 00:02

Za Canka naravno i Vojvodinu!:a040:

Korleone - 9-4-2008 u 07:44

Slazem se da su potrebni novi ljudi, ljudi sa svezim idejama, koji zaista hoce da nesto urade, ili da bar pokusaju. Celokupan sistem je takav da se novi ljudi ne prihvataju nigde, bilo u politici bilo negde drugde. Ako zaposlite mladog coveka koji hoce nesto da promeni ostali mu se odmah suprostave i zauzmu negativan stav prema njemu "Juce je dosao, vec se pravi pametan". Svaka promena je teska, ljudi misle da je bolje ostaviti stvari kakve jesu, nista ne menjati iako takav stav izaziva agoniju i mucenje. Bilo kakva promena je pozitivna. Zalosno je sto nema politicara koji ce reci da je pogresio, politicara koji zna da za svaku pogresnu odluku mora nekome da odgovara,politicara koji zna da je narod sudija...I narod glasa za iste ljude ponovo i ponovo, kratka je pamet, brzo se ruzne stvari zaboravljau. Toma Nikolic je pred predcednicke izbore izjavio da se nece vise kandidovati ako ne pobedi, evo ga opet.
Canak je najbolji, u raspravama iznosi argumente, ne oslanja se na prazne price, na rekla kazala. Ima covek politicku kulturu.

radep001 - 9-4-2008 u 10:33

Da,izlaz je u angažovanju novih,prevashodno mladih u politiku.
Za to se zalažem ja i moja partija. Mii smo u fazi preširokog izbora.Potrebno je vreme kako bi se taj izbor učinio kvalitetnijim.
Nažalost, mladi uglavnom izbegavaju političke angažmane,a kada prođu izbori,zedovoljavaju se kritikom onih koji su u aktuelnoj vlasti,što smtram izbegavanjem od odgovornosti.
Ima još jedna bitna stvar.Ako neko od mladih krene u politiku,nestrpljivo i nervozno hoće odmah da sprovede svoju političku ideju. To ne mogu ni stari.Za to je potrebna kolektivno prihvatanje ideje.Mnoge ideje,pa i one naj korisnije,ne budu prihvaćene.Zbog toga je neophodno u politici biti strpljiv i uporan i pored eventualnih ne uspeha.

Korleone ,

Vi gospodine, tvrdite da su glasači krivi što slabo pamte.
Da, srećom ili nesrećom.Kako kad. Recimo Vi ste zaboravili kako su mnogi tražili vojnu intervenciju kako bi smenili nasilno vlast u našoj državi.To je činio i jedan vaš (naš) politički i državni funkcioner.Jedan drugi,sada aktuelni,dogovori zajednički sa ostalim parlamentarno relevantnima,da zajedno daju svoj doprinos protivljenju otcepoljenja pokrajne Kosovo, od Srbije.Taj aktuelni,za vreme održavanja protesta"Kosovo je Srbija",u Beogradu, bez ikakve najave i objašnjenja,odlete u Rumuniju.Zatim taj isti se prvo zalaže da srbija u Evropu može samo sa Kosovom u svom sastavu."I Kosovo i Srbija u Evropu".Zatim to zaboravi,pa kaže "evropa nema alternativu.
Radikale i mene ovakvo ponašanje ne može uveriti u nameru da je to u cilju očuvanja celovitosti Srbije i boljeg života svih naših građana,već u cilju da se Srbija podredi interesima njegove političke domaće i strane interesne grupe,naravno,u tome posebno pomaže Čanak.Tu Vam je i zlatna rezerva,ČEDA.
Kakva je to srbija,u kojoj američki,nemački,francuski.... Solana,određuju državni politiku.
To se zove okupacija,ili blaže rečeno,protektorat.
Jesu li oni političari kojima stremite?
Zalažete li se za takav status Srbije?
Ima tu još mnogo toga da se objasni Vama,ali o tome drugom prilikom.
Da, Toma je obećao da se više neće kandudovati ako izgubi na tdašnjim predsedničkim izborima,međutim,SRS ima drugačiji stav po tom pitanju i to Tona,šta god mislio lično, mora uvažavati i poštovati. U SRS-u,ko će da se kandiduje ili ne odlučuju partjski organi.

Korleone - 9-4-2008 u 22:26

Zar u SRS - u postoje partijski organi?!? Zar nije Seselj vrhovna vlast i prorok novog Mracnog doba za Srbiju? A napustla vas je i Maja Gojkovic

radep001 - 9-4-2008 u 22:40

Korleone

Ne pomaže Vam da budete cinični i bezobrazni.To je Vaša slika i prilika.

Kojim argumentima negirate postijanje organa u SRS?
Nije samo Maja napustila SRS.To je logično i normalno.
Ako se već ovoliko brinete o funkcionisanju SRS i znate da sam član te partije,u znak dobrog vaspitanja, red bi bio da ovde iznesete koje ste partuje član,ili simpatizer,ili kakvu političku opciju zastupate?
Pozivam Vas da ozbiljno i odgovorno, iznosimio svoje političke stavove, te ih tako korektno uporedimo.

Korleone - 9-4-2008 u 22:45

Navedite mi argumente za postijenje organa u SRS, ako postoje da li zaista odlucuju o necemu?
Sto se moje politicke opcije tice ja hocu u Evropu.
Valjda tamo nije bas toliko zlo?

radep001 - 9-4-2008 u 23:14

Moja stranka ima Statut,u kome su jasno definisani organi i njihove nadležnosti.
Pokušao sam da Vam obezbedim link,kako biste se potpuno bili informisani.
Nažalost,server ima problema sa pristupom.Obećavam Vam da po prevazilaženju ovog problema sa serverom,obezbediti link.
Što se tiče Vaše želje da odete u evropu,nemam ništa proziv.
Ja sam za evropu jer sam već u evropi,ali pošto postoje oni "pravednici" koji smatraju da ta evropa samo njima pripada.
Tako nešto u ime evrope radutu je zločin.
Možete li sebi predstaviti koliki je zločin, da se slobodno evropljani kreću po svojoj Evropi. Zašto to ne može? Zato što ti silnici i kabadahije uzeli sebi za pravo da to demokratsko pravo može se ostvariti samo ako se pristane na njihove ucene.
Hoćete li veću i prizemniju ucenu od te, da u tu sada"demokratsku"evpu,Srbija može ići,samo bez otetog Kosova.
Ako to Vama ništa ne znači,idite Vi.Želim Vam svako dobro na tom putu.

radep001 - 9-4-2008 u 23:19

Korleone ,

Evo linka,

http://www.srs.org.yu/index.php?a=44

Korleone - 10-4-2008 u 10:07

Evropu kao i ceo svet pokrece novac, to je cinjenica. Ljudi su tamo placeni za svoj rad, a ovde niti rade niti su placeni. Nismo mi jedini koji moraju da pristanu na ucenu i uslove za ulazak u Evropu, ali ne diktiramo mi uslove.
Hvala za link.

Korleone - 10-4-2008 u 10:49

Ima li nekog iz LDP - a?

perica - 10-4-2008 u 10:52

mladi ljudi nezele da se uplicu u politiku zato sto nezele da ispravljaju tudje greske.radikali su se pokazali ko su i sta su kao i SPS i oni u politici nemaju sta da traze.van svake pameti je da jedan grobar vodi ovu zemlju.ceda se borio najvise za ovu zemlju i nije dvolican covek za razliku od ostalih.dolaskom radikala na vlast izbija rat 100%.srbija je zemlja koja treba da bude okrenuta i istoku i zapadu.trenutno je kosovo teritorija na kojoj se rusija i amerika prepucavaju oko toga koje jaci.nezanima njih srbija

Korleone - 10-4-2008 u 10:57

Naravno da ih ne zanima Srbija, koga bre boli uvo za nas. Nije on grobar, on je gradjevinski preduzimac?!?
Ceda je mlad, dajte mu sansu. Za njega i Canka

perica - 10-4-2008 u 10:59

srbija nemoze uci u evropsku uniju zbog kosova a to kosovo je odavno izgubljeno.tamo niko ne zeli da se vrati.glupo je terati ljude na nesto sto ne zele.nazalost radikali su ti koji izazivaju ratove i stradanja i koji teraju ljude na nesto sto ne zele.zemlje koje su priznale nezavisnost kosova su to uradile iz razloga da one nebi imale probleme.STO SPANIJA NIJE PRIZNALA NEZAVISNOST?NARAVNO ZBOG KATALONIJE.

perica - 10-4-2008 u 11:00

NA GROBLJU

perica - 10-4-2008 u 11:03

CEDA I CANAK SU JEDINI LJUDI KOJI REALNO GLEDAJU NA SITUACIJU U ZEMLJI.

Korleone - 10-4-2008 u 11:05

Dosta gledanja u proslost, hajde sad malo napred. Buducnost nas ceka samo neznam koliko je strpljiva!!!
Bili su radikali sa Milosevicem na vlasti, meni je to dovoljno.
Uostalom nece oni nikad pobediti, jer bi tad morali nesto da rade, a ovako samo pljuju po drugima. Njima ovakav status najvise odgovara, vecita opozicija, jer najlakse je kritikovati...

perica - 10-4-2008 u 11:06

ja radikale vidim kao naciste koji su spremni svim silama ako dodju na vlast da zauzmu kosovo.nebi me iznenadilo i da srbija krene u invaziju na holandiju da oslobode seselja

perica - 10-4-2008 u 11:07

oni da su spremni za vlast ne bi je ni milosevicu da li kada su pobedili na izborima

Korleone - 10-4-2008 u 11:09

Nece na Holandiju, cujem onih tamo razbija, samo neznam kako i cime. Mozda svojim prostaklukom

perica - 10-4-2008 u 11:13

kako vi radikali neshvatate da ste vi krivi za ovo sa kosovom zajedno sa SPS-om.i ne samo sa kosovom nego i za bosnu i hrvatsku.pa sad preko novih generacija pokusavate isto i trazite da se petljaju u politiku.kosovo su radikali i SPS izgubili znaju oni dobro kad.

Korleone - 10-4-2008 u 11:15

Canak zna sta hoce, govori istinu o svemu, nece on nezavisnu Vojvidinu vec samo decentralizaciju.
Tesko je prihvatiti istinu!!!

dex - 10-4-2008 u 20:12

Veliki sam protivnik radikalsko-milosevicevske politike, ali ove pausalne ocene da su radikali krivi za sve ratove i nesrece koje su nam se desile jednostavno ne stoje! Ima mnogo vecih krivaca! Perice gde si bio 5. oktobra????? Nemoj sada da se busas u grudi!!!!

Korleone - 10-4-2008 u 21:20

Perica nije na vezi pa cu ja da ga uzmem u odbranu
Nisu radikali krivi, najvecu krivicu snosi neko drugi, ali deo krivice lezi i na njima, ili prvenstveno na njihovom lideru koji je jedan od ljudi koji su izazivali veiku nacionalnu netrpeljivost.
Inace Perica je 5.oktobra bio na ulici, pokusavajuci da zajedno sa svima nama sa vlasti skine zlo!!!!!!!!!!!

Sneza - 10-4-2008 u 22:08

Ulica nije primer za pohvalu.

libi - 10-4-2008 u 23:25

Perica treba jos mnogo da nauci da ne bi lupao gluposti...Kakve su mu ovo konstatacije?

Ceda mu se borio? Izvini Pero, za sta se to Ceda izborio dok se borio?

Imam srece sto takvi kao ti ne pisu istoriju...u koju su Milosevic, Seselj i Djindjic sa svim svojim razlicitostima, naporima i zlom sudbinom, usli...a Ceda nece nikad...

dex - 11-4-2008 u 07:58

Znam Pericu licno, te tako i znam gde je bio-u skoli!

Korleone - 11-4-2008 u 09:57

Mozda ulica nije primer za pohvalu, vreme izlaska na ulicu je proslo, ali ja i dalje mislim da se tada nije moglo drugacije. Perica je izrevoltiran celokupnom situacijom u zemlji, verovatno time sto se i dalje velicaju isti ljudi, koji nista dobro nisu doneli ovoj zemlji. I Hitler je usao u istiriju, samo ne koji nacin. Mozda je bolje ne uci u istoriju, a uraditi nesto, nego uci kao covek koji je odgovoran za zlodela. Imam utisak de je nekima cilj samo da budu upamceni, sto je u neku ruku jedna od prirodnih ljudskih teznji, ali po koju cenu!

perica - 11-4-2008 u 10:11

ceda za razliku od radikala nije nigde trcao da ubija ljude po bosni hrvatskoj i kosovu.van svake pameti je da se neko trudi da bude na taj nacin upamcen.govorim samo o radikalima zato sto su oni jedina pretnja stabilnosti ove zemlje

Korleone - 11-4-2008 u 10:25

Ne vredi Perice, izgleda da se ubijanje smatra herojskim delom, za to se dobija priznanje, pa mi smo jedna hrabra nacija koja se nikad ne predaje, uvek smo tu kada treba da se gine, da se stane na branik otadzbini bla, bla,bla....Svako ko drugacije misli je izdajnik i njega treba napasti i upasti mu u kucu, razbijati mu sluzbene prostorije, jer ko nije sa nama taj je protiv nas!!!
Meni je bolje nego sto mi je bilo u vrema Milosevica, normalno je da se stvari sporo odvijaju, sa dna se tesko izlazi na povrsinu.

perica - 11-4-2008 u 10:36

ma Korleone prizanj radimo za CIA oni su nas unistili zajedno sa stranim placenicima i domacim izdajnicima

Korleone - 11-4-2008 u 10:40

Naravno da radimo za CIU, samo da prodju izbori i ako kojim slucajem pobede radikali ja trazim azil i idem na Havaje da trosim posteno zaredjeni novac od izdaje zemlje.
Toma i Vucic ce ostati u svojm " malim" stanovima o 200 kvadrata, bas mi je zao

Sneza - 11-4-2008 u 19:26

Taj vas Ceda da li ima stan u Beogradu, ili mozda sa porodicom zivi kao podstanar, a mozda stanuje ispod Brankovog mosta?

Ne vidim nekog velikog pomaka. Istina, nema vise velike inflacije, prodavnice su veoma dobro snabdevene, ali sta to vredi kad su ljudi na ivici bede i sto samo mogu da gledaju pune rafove, a osnovne potrebstine ne mogu da kupe. Preduzeca se zatvaraju i ljudi ostaju na ulicici, za mlade nema posla, decu ne mozes da skolujes, na celoj teritoriji Evrope, struja u Srbiji je najskuplja, grejanja nema, ljudi umiru od zime, skole i obdanista ne rade...
Hocete li jos!?
Koji boljitak nam je doneo 5. Oktobar? Mozda pojedincima jeste, ali vecini nista, cak mnogi sada jos losije zive, a verovali smo vam i bili smo za promene! Nista niste uradili, samo ste jos vise srozali narod!
Ja razumem da nista ne moze da se preko noci promeni, ali brate, 10 i kusur godina - sto je mnogo mnogo je!
Koliko jos da cekamo? Pa, zar su ljudi zamorcici, da kako koja partija dodje na vlast tako eksperimentise i manipulise narodom!?
Evo vam realna statistika, objavljena pocetkom 2008. godine, pa vi sad vidite dokle ste nas doveli, vasom politikom:

По проценама Светске банке, око 11% становништва Србије живи у апсолутној беди,
док је још око 33% у сиромаштву или на ивици сиромаштва. 40% радно способног
становништва је сасвим незапослено, а око 20% је запослено у „неформалном сектору”, што укупно чини око 60%.

vltz - 11-4-2008 u 19:29

Jel imas mozda statistiku iz '92-'93?

Sneza - 11-4-2008 u 19:34

Nemam, nisam je ni trazila, samo znam kako mi je bilo tada, a znam kako mi je sada.

vltz - 11-4-2008 u 19:43

Pazi kad i ja znam. Sta cemo sad??

Sneza - 11-4-2008 u 20:49

Da se ja pitam, najpametnije bi bilo da se sve stranke udruze u jednu, da se ostave prepucavanja i svadja, da prevazidju primitivizam, budalastine i sujetu, da proslost ostave iza sebe, ali da ne zaborave, da ni jednog momenta ne pomisle na svoj licni interes, vec da pozrtvovano rade za dobrobit svog naroda, da se ne svadjaju, da svi budu slozni, da se uzajamno postuju i uvazavaju misljenja, bez prepucavanja i podcenjivanja, da ne lazu i da ne mlate praznu slamu, da budu dosledni svojim obecanjima, da postoji samo jedno jedino politicko opredeljenje i samo jedna partija, koja bi se npr. mogla zvati:
"IZBAVIMO SRBE IZ GO**NA!

libi - 12-4-2008 u 00:19

He,he,he.... bre Snezo, imali smo jednopartijski sistem vec.Jeste da smo dobro ziveli, mnogo bolje nego nase komsije sa istim sistemom, ali praksa je pokazala takav sistem neodrzivim...

Danas lutamo pokusavajuci da se opredelimo izmedju nacionalnih interesa, ocuvanja integriteta i suvereniteta drzave ili prihvatanja anglosaksonskih i germanskih tekovina kapitalizma koje ukljucuje pravo jaceg u vidu raznih medjunarodnih unija i organizacija.

sailor - 12-4-2008 u 00:34

Citat:
Originalno postavio/la Sneza
Da se ja pitam, najpametnije bi bilo da se sve stranke udruze u jednu, da se ostave prepucavanja i svadja, da prevazidju primitivizam, budalastine i sujetu, da proslost ostave iza sebe, ali da ne zaborave, da ni jednog momenta ne pomisle na svoj licni interes, vec da pozrtvovano rade za dobrobit svog naroda, da se ne svadjaju, da svi budu slozni, da se uzajamno postuju i uvazavaju misljenja, bez prepucavanja i podcenjivanja, da ne lazu i da ne mlate praznu slamu, da budu dosledni svojim obecanjima, da postoji samo jedno jedino politicko opredeljenje i samo jedna partija, koja bi se npr. mogla zvati:
"IZBAVIMO SRBE IZ GO**NA!

Eeeeehhh, Snezo... Pa ''Utopija'' se pokazala nemogucom, na zalost... Ili mozda i mogucom, donekle, negde, ponekad... Sada te odmah svrstavaju, procenjuju, upisuju i brisu... Mi ne znamo drugacije nego preko nisana da se gledamo...

libi - 12-4-2008 u 00:34

Citat:
Originalno postavio/la perica
ceda za razliku od radikala nije nigde trcao da ubija ljude po bosni hrvatskoj i kosovu.van svake pameti je da se neko trudi da bude na taj nacin upamcen.

Imao je neka druga posla u Šilerovoj, pa se u toku istrage za ubistvo premijera malo pimirio...
Ja cu ga pamtiti kao loseg studenta kome je politika pomogla da "uspe" u zivotu...I dok se uspinjao ka vrhu, govorkalo se da voli beli prah. Ma narod brblja svasta, sram te bilo narode...

libi - 12-4-2008 u 00:40

Citat:
Originalno postavio/la urednik
Mi ne znamo drugacije nego preko nisana da se gledamo...

http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/g090.gif

perica - 12-4-2008 u 00:43

LDP nije kriv za ubistvo premijera.da li se neko zapitao zasto je seselj svojevoljno sam otisao u hag samo par dana pre ubistva djindjica?

sailor - 12-4-2008 u 00:47

Da se razumemo, nisan koji ja pominjem nema veze sa tim...

Sneza - 12-4-2008 u 00:53

Ma u pravu si ti Libi, nisam ni ja bukvalno za jednoumlje. Covek treba da ima slobodu misljenja, bez bojazni da ce, ako iskreno i javno iznese svoje ideje i misljenje, biti kaznjen.
Problem je u necem drugom, a to je mrznja i takmicenje izmedju politickih partija. Umesto da lepo sednu i da se razumno ko ljudi dogovaraju i prihvate sugestije i predloge svojih suparnika (tvrdim da svaka politicka stranka, ma koliko nepopularna u narodu, ima neke dobre ideje i resenja) i prihvate ono sto je dobro i konstruktivno, bez obzira sto su u razlicitim taborima, oni se samo prepucavaju i olajavaju jedni druge!
Svaka cast za njihov takmicarski duh, ali narod nikakve koristi nema od toga.

Sneza - 12-4-2008 u 01:00

Urednice potpuno razumem sta si hteo da kažeš pominjući nišan. O tome i ja govorim, ali nisam sigurna da su me svi shvatili.
Dokle da se gledamo preko nišana i da mrzimo jedni druge, kad smo svi u istim g****ma?

AOCKAI - 12-4-2008 u 01:09

Sto se Cedice tice ja kod njega ne vidim nijednu pozitivnu stranu, govori mu se svode na prepucavanja i cistu demagogiju. Nisam extremista ali smatram da takvu pojavu na politickoj sceni Srbije treba ukloniti (ne extremno).

libi - 12-4-2008 u 01:46

Citat:
Da se razumemo, nisan koji ja pominjem nema veze sa tim...

hehehehe...... ovoj zemlji za cas se sve dovede u vezu http://www.gay-serbia.com/forum/images/smilies/WTF.gif
mislim, ako zatreba...

libi - 12-4-2008 u 01:51

Citat:
LDP nije kriv za ubistvo premijera.da li se neko zapitao zasto je seselj svojevoljno sam otisao u hag samo par dana pre ubistva djindjica?

Pa nije otisao na Bahame, nego u Hag...

Pero, Pero...ne brkaj stvari. Nije Seselj taj igrac.

AOCKAI - 12-4-2008 u 01:56

U ovoj zemlji ovo...
U ovoj zemlji ono...
Pa mi smo deo te zemlje. Nikad necu razumeti ljude koji za sve lose sto se desava krive sami sebe. Slazem se da nam je mentalitet malo specifican ali to nas cini onime sto jesmo.

libi - 12-4-2008 u 03:34

mislim da ovde niko nije okrivio sebe a ponajmanje nas mentalitet...

dex - 12-4-2008 u 08:20

Da se vratimo na lokalne izbore!?

perica - 12-4-2008 u 13:21

seselj je imao veze sa ubistvom premijera a otisao je u hag da bi se izvukao i da ga ne bi okrivili za umesanost u tom ubistvu

Mama_tvoja - 12-4-2008 u 14:54

...ali je zato izgledadebelo umešan u naše probleme sa lokalnom upravom,ili samoupravom,kakosevećzove...:spin:

nacional - 12-4-2008 u 15:00

Pazi ti perice što se rasprdeo, jel to od pasulja ili ???

perica - 12-4-2008 u 17:01

jel to nekome smeta istina?

Sneza - 12-4-2008 u 19:38

Perice, od kud znas da je to istina? Daj nam argumentovane dokaze.

libi - 12-4-2008 u 21:21

Perica je klinac, cuo i on nesto...Pricaju svi o politici, pa ajde i on da kaze neku glupost...
Doduse,malo je vise skrenuo u poimanju stvari...

nacional - 12-4-2008 u 21:35

Ma nije, on je po zadatku ovde, usrali se žuti i sad ne znaju šta će a čuli da se ovde zakuvava pa sad šalju svoje na sve strane po svim forumima i po lokalu da se batrgaju . Ali 12.maj. je ono što ih čeka , da iz drugog ugla pogledaju Srbiju i ono što je ostalo od nje posle njihove vlasti , samo 12.maja počinje obnova i naravno poziv na odgovornost.
Mali perica nema veze sa Nišom , samo se tako predstavlja, to im je fora a znamo ko je. Na.ebo je.

libi - 12-4-2008 u 21:46

Znaci bice revansizma....Dobro je da si mi rekao.

Ako Pericu smatras politickim suparnikom sa njegovim lupetanjem onda si gori od njega... Po zadatku se ubacuju oni koji razumeju stvari - Perica trabunja gluposti, a ti se palis...

perica - 12-4-2008 u 22:25

jeste ja radim za CIU.ko je upravu vreme ce pokazati.

perica - 12-4-2008 u 22:32

a da za nacionala:srbija se raspada jos od pre dolaska demokrata na vlasti.kosovo je milosevic izgubio.vi ste pristalica prethodne vlasti pa pomirite se sa tim

sailor - 12-4-2008 u 23:26

Citat:
Originalno postavio/la nacional
Mali perica nema veze sa Nišom , samo se tako predstavlja, to im je fora a znamo ko je. Na.ebo je.

Molim, bez pretnji na nasem forumu... Brisacu... Pa, bas me briga da li neko to smatra cenzurom.

vltz - 12-4-2008 u 23:36

Direktna pretnja. Urednice, kad vec mozes, cenzurisi.

sailor - 12-4-2008 u 23:45

Pa, najradije bih, ali... Nek ostane kao jedan primer onoga sto def. ne smatram cenzurom, nego brisanjem necega cemu nema mesta ovde.

vltz - 12-4-2008 u 23:54

Nazovi kako hoces, cenzura, brisanje... Trebas odrediti jasnu granicu do koje ces tolerisati, i sve sto ode preko toga, jednostavno ne emitovati. I mislim da ne bi trebalo nikome da objasnjavas, jer kao urednik imas prava da postavis standarde, a na forumu je to i najlakse izvesti.

libi - 13-4-2008 u 00:18

Samo da nam ne ogranici slobodu govora... Sve ostalo neka brise...:cool:

vltz - 13-4-2008 u 00:22

Ma jok, kao u fudbalu, "slobodna sudijska procena", tako nesto.

sailor - 13-4-2008 u 00:24

Citat:
Originalno postavio/la vltz
I mislim da ne bi trebalo nikome da objasnjavas, jer kao urednik imas prava da postavis standarde, a na forumu je to i najlakse izvesti.

Hehehehe, najzad da me neko razume ovde... (Znam da je offtopic, ali... Aj se vratimo temi...)

dex - 13-4-2008 u 08:19

Ta ti je dobra- da se vratimo temi!
Opštinska izborna komisija u Majdanpeku, do sada je potvrdila sve četiri predate izborne liste i to DS Dragan Popovic-Pop. DSS, SPS-PUPS-PSS i G17 plus...
Da li medju ovim, do sada prijavljenim listama za lokalne izbore 11. maja, vidite politicku snagu koja moze da resi osnovne probleme grada/opstine????
Ja licno medju nabrojanim opcijama, ne vidim svoju, jer smatram da:
1. DS Dragan Popovic Pop-pokazali su se na delu... A dela su: 1. kotao u gradskoj toplani-placen 16 miliona dinara, ove grejne sezone ukljucen ukupno 10 puta, neki ga i zovu najskuplje placenim radnim mestom jednog njihovog direktora, 2. Ciscenje jezera-ne treba komentar, 3. 3 meseca su grad ostavili bez signala televizije jer su se natezali oko nekih 500.00 dinara a istovremeno je reprezentacija predsednika opstine ove godine 1.000.000 dinara, 4. Fabrika vode u Donjem Milanovcu, 160.000.000 miliona dinara, projekat koji je Majdanpek ostavio bez grejanja, a Milanovcu resio trajno problem vodosnadbevanja, 5. "Odlicno" grejanje za svo vreme trajanja vlasti... Ima jos mnogo toga
Tako da ne zelim da vise brinu o nama, brigom ce nas sa'raniti...
2. DSS-smatram da su kadrovski jako slabi, a to je, slozicete se, najbitnije kada se radi o lokalu, takodje se i ne slazem sa mnogim idejama koje ova konzervativna partija zagovara...
3. SPS-PUPS-PSS- sta reci o ovim avetima proslosti!? Ne znam koliko vas se seca doba '90-tih u Majdanpeku kada je bolumenta na celu sa DUletom, Slavisom i Ljupcetom zavodila strahovaladu u gradu.. Postojali su podobni i nepodobni gradjani, niste mogli da dobijete zaposlenje, ako niste bili clan partija vladajuceg para... Jedini zadatak policije u to vreme je bio da privodi i u stanici maltretira "domace izdajnike-srane placenike"... Inace kad smo vec kod toga, danasnji predsednik opstine je demokratiju ucio u toj policiji...
Tako da bilo-ne ponovilo se!
4. Kadrovski najslabija stranka na lokalu, ne verujem da ce preci cenzus od 5 %...

nacional - 13-4-2008 u 10:51

Citat:
Originalno postavio/la libi
Znaci bice revansizma....Dobro je da si mi rekao.

Ako Pericu smatras politickim suparnikom sa njegovim lupetanjem onda si gori od njega... Po zadatku se ubacuju oni koji razumeju stvari - Perica trabunja gluposti, a ti se palis...

Ne može se smatrati revanšizmom sprovođenje zakona i sankcionisanje onih koji su se o njega ogrešili tako da ovo nije dobro protumačeno.
Drugo u DS-u su svi takvi ,ne razumeju se ni u šta , umeju samo da kradu i trabunjaju tako da ovo od malog perice nije ništa novo , to je način vođenja politike DS-a. Zato smo ovde gde jesmo (Srbija).

radep001 - 13-4-2008 u 12:41

dex, napisana 13-4-2008 u 09:19

Dali bi,po tvom mišljenju,bili bolji rezultati dosadašnje demokretije, da su oni koje si pomenuo,na čelu sa gospodinom Popovićem,bili na demokratskoj edukaciji kod Sonje Liht, Nataše Kandić,Sonje Boserko...........?

dex - 13-4-2008 u 12:54

Rade ovde govorimo o lokalu, tako da su pomenute "edukatorke" lokalnim liderima nedostizne...

radep001 - 13-4-2008 u 14:34

OK,

Radikali su naj jači!
Kako to? Pitaju se zlonamerni.
Evo odgovora.
Na lokalu, koalicija DS-SPO+,ne bi mogli da vladaju,da nisu kupili neke stručnjake,zar ne?
A ima jedan poseban,onaj što mnogo govori,menja stranke,a onada solo i na kraju ništa ne uradi, ako se ne računa udvaranje po potrebi.Nije valjda za dž?Kažu mi neki,to je sada na ceni.

Sneza - 13-4-2008 u 14:40

Ko moze ovom gradu sa sigurnoscu obezbediti grejanje za naredne zimske sezone?

radep001 - 13-4-2008 u 14:42

Oni koji budu zaveli red imeđu onih koji plaćaju i onih koji treba da greju.

radep001 - 13-4-2008 u 14:47

dex,

Umalo da zaboravim.
Kako uspevaš da odvojiš republičke i lokalne političare,programe i edukatore?

Sneza - 13-4-2008 u 14:55

Slazem se Rade, ali ko moze da zavede taj red? Ko moze sa sigurnoscu da tvrdi da ce red biti uspostavljin i da ce sledece zime u Majdanpeku biti grejanja?
Eto, ja sam odmah spremna da glasam za te ljude, bez razmisljanja.

radep001 - 13-4-2008 u 15:07

Možete li biti saglasni samnom,da za tako nešto treba da bude ispunjen predhodni uslov,da na vlasti budu iste koalicije na nivou republike i lokalu.
U predhodnom mandatu je takva prilika propuštena.
Razloge za tako nešto treba da iznese ovoj javnosti dosadašnja kosalicija DS,SPO+.
Moja predpostavka je da se dosadašnji gradonačelnik preračunao,jer nije verovao da će se izmeniti lokalni izborni zakon.Naime,predsednika opštine,više ne biraju građani na neposrednim izborima.U tom slučaju bi mu za novu kandidaturu bila neophodna saglasnost partijske centrale.Ovako je bolje.Sužena je mogućnost političko-karijerističkih manipulacija.Predsednika Opštine,biraju odbornici.
Sad je red na Radikalima.

dex - 13-4-2008 u 22:47

Rade nabroj nam te kadrove radikalne stranke u Majdanpeku!... :puzzled:

radep001 - 13-4-2008 u 23:14

Moram sa vama od slova (A).
Kakvi crni kadrovi.Treba discipline i kontrole nad stručnjacima(profesionalcima) iz raznih profila(oblasti),kako bi se sprečilo, da ti stručnjaci ne zloupotrebe političke Odluke donete u Skupštini.Da se ne ode u kriminal.To isto važi i za političare koji budu vladali u narednom mandatu.Oni moraju da se staraju o sprovođenju skupštinskih odluka.
Ovo Vam potvrđuje i to što je po Vašem mišljenju DS imao vrhunske kadrove.Kakvi su rezultati,vidite i sami.
Mora to da se izmeni.Tome doprinosi i izmena zakona o lokalnim izborima.
Vama bih naj dobronamernije predložio,da manje koristite političke parole za razumevanje političke zbile.

dex - 13-4-2008 u 23:50

Rade odgovori na pitanje, koji su kadrovi radikala na lokalu???? Nije valjda da ne znas???? Ja mislio ti sve znas... :lol2:

radep001 - 14-4-2008 u 00:00

Ma nemoj.
DA ti kažem pa da ih vrbuješ.
Lokalna kasa je kod tebe,i to znam.

dex - 14-4-2008 u 00:06

Dakle ne znas! Reci cu ja tebi-nisi ti kriv sto ne mozes da ih pobrojis-nema ih!

Korleone - 14-4-2008 u 00:07

Vidim da je na forumu " veselo"!
O pravdi pricaju oni koji pominju revansizam i otvoreno prete. Verujem da su to tekovine te toliko hvaljene radikalske politike? Na lokalu se glasa za coveka, a ne za partiju, za nekog ko zaista moze nesto da uradi. Radikali ne mogu nista da urade bez direktive iz vrha stranke. Nema tu ni kadrova ni, ni produktivnih ideja, sve same prazne price. Mozda bi rade mogao da ti kaze kako se gube izbori, radikali u tome imaju velikog iskustva...Kad izgube na izborima okrivljuju politicke protivnike, a uskoro ce poceti da krive i narod koji nije glasao za njih!!!

radep001 - 14-4-2008 u 00:22

Korleone ,

Definitivno nervi Vam ne mogu podneti ovo veselje.
Odmorite i razmislite.
Valja to.

keva - 14-4-2008 u 12:41

rade, bavite li se vi politikom, jeste li funkcioner neke stranke, da li ste na listi kandidata za odbornike?

libi - 14-4-2008 u 16:23

Ne znam za lokal, ali radikali su na forumu u manjini...to se da primetiti...

Doduse, sad ce Rade da skoci i da kaze da to nije istina...
Sta ja znam sta je istina posle toliko godina lazi i svakakvih politickih previranja i obecanja...

Korleone - 14-4-2008 u 17:20

Rade uglavnom samo skace, on bi svakome da udari preko nosa. Potrebno mu je malo edukacije iz oblasti komunikacije i medjuljudskih odnosa.
Sro se tice ljudi ne lokalu pogledajte Jagodinu i Zajecar. Glasace Jagodinci za Palmu u kojoj god da je partiji, u Zajecaru je do skoro bila ista situacija iako je Bosko nicic promenio par koalicionoh partnera. Takvi su ljudi potrebni na lokalu.

libi - 14-4-2008 u 19:38

a mi ovde imamo li favorita?

Korleone - 14-4-2008 u 20:05

Ne smem da kazem ko je covek, vrbovace ga rade za njih, vidis da on nama nista ne govori

Sneza - 14-4-2008 u 20:18

Korleone: "Glasace Jagodinci za Palmu u kojoj god da je partiji"
Naravno da ce glasati, jer pod njegovim rukovodstvom gradjanima Jagodine je dobro. oni se ne smrzavaju, grejanje i nocu imaju, a na koji nacin je to doticni gospodin postigao da ugodi svojim sugradjanima uopste nije bitno, vazno je da je ljudima dobro.
Korleone, da li znas na koji nacin je "Palma" uspeo da sredi zivot svojim gradjanima? Zamoli ga da svoje znaje prenese i nasim opstinarima, da se narod ne pati vise!
I ja cu glasati za one koji mi obezbede pristojan zivot, pa makar to bio i Kinez!
Razgovarala sam sa nekim ljudima iz Svilajnca, zvanog Mali Pariz, jer skoro 40% njihovog stanovnistva zivi i radi u Francuskoj, (gradic je prelep, sredjen, cist, pun zivota) mislim da je kod njih jos uvek Bidza predsednik, oni kazu da ga bas nesto i ne cene kao licnost i da svom ispehu treba da zahvali gastarbajterima, kojih u tom okrugu ima puno i koji zahvaljujuci svojim donacijama, u vidu finansijske i materijalne pomoci, puno doprinose poboljsanju standarda gradjana u svojoj opstini.
Majdanpek ne moze da se osloni na svoje ljude koji rade i zive u inostranstvu, jer ih je malo, a relativno skoro su i otisli, jos ni sebi nisu priustili udoban zivot, tako da je nerealno od tih ljudi ocekivati veliku pomoc.

radep001 - 14-4-2008 u 21:15

Korleone,

Smo jedno pitanje.
Ko će da plati odštete onima što su hapšeni imučeni bez ikakvog razlogs,što znači da nisu bili ni najmanje krivi u akciji SABLJA?
Rdi se ohiljadama.

keva,

Bavim se politikom,ali nisam na odborničkoj listi.Član sam opštinskog Odbora SRS Majdanpek.

Sneza,

Korektna konstatacija.

-----------------------------------------------------------------------------------

ovi gornji "muški" će proterati i ovo malo domaćih.Oni će prodati sve l živeti od rente.
Za ostale,briga njih.

vltz - 14-4-2008 u 21:25

Rade, a ko ce da plati meni i slicnima 10-ak godina sjebane mladosti i sjebanog zivota. btw. Radi se o milionima.

radep001 - 14-4-2008 u 21:34

vltz,

Solana,Klinton,Buš 1 i 2 .........
Kod nih su naše pare.

vltz - 14-4-2008 u 21:40

Ne, nase pare su kod onih koji su hapseni u "Sablji" i svih onih koji su bili na vlasti tih 10-ak godina o kojima govorim. Kada sam rekao milioni, mislio sam na broj ljudi koji su sjebani u tom periodu. end

libi - 14-4-2008 u 22:01

Citat:
Originalno postavio/la vltz
Rade, a ko ce da plati meni i slicnima 10-ak godina sjebane mladosti i sjebanog zivota. btw. Radi se o milionima.

vltz, nisi valjda sedeo skrstenih ruku, gledajuci sirom otvorenih ociju u politicare, lidere i ostale, pri tom razmisljajuci da li ce ti neko sjebati zivot?
Nikada nista ne ocekuj od politike, vlasti i drzave.
Zivot moze sjebati samo onaj koji ga zivi...

vltz - 14-4-2008 u 22:12

a sta ako sam recimo tada bio premlad za bilo sta, ili jednostavno zbunjen i zatecen... Da, drzava, vlast i politicari su sjebali moj i zivot svih mojih vrsnjaka i to je de fakto. Napisao sam gore "end" jer nema svrhe vise govoriti o tome. Jednostavno, nisam zaboravio, mislim da je to presudno sto se tice mog sadasnjeg stava. .

Sneza - 14-4-2008 u 22:46

vltz:
"a sta ako sam recimo tada bio premlad za bilo sta, ili jednostavno zbunjen i zatecen"
Odlicno pitanje!
To sam i ja mog tatu pitala i znas sta mi je rekao:

"Mi smo radili i postigli nesto u zuvotu, cime se ponosimo. Sve sto smo stvorili ostavili smo vama, tj. nasoj deci i generaciji iza nas. Na vama je da negujete, odrzavate i osavremenjujete ono sto ste nasledili od svojih predaka."

libi - 14-4-2008 u 22:51

premlad - previse mlad, dete...

Ako si bio premlad, jos uvek tvoj zivot nije sjeban...imas jos puno vremena da ti bude i te kako bolje.

Ako si bio premlad, a da nisi zaboravio, onda okreni drugi list... i zaboravi na politiku, vlast, drzavu, tokove, dogadjaje, proslost, stvori sebi koliko mozes svojim rukama...

vltz - 14-4-2008 u 23:43

Snezo;
Sve sto su nasi stari stvorili unistenoje devedesetih. Nema sta da se neguje, mora da se stvara iznova.

Libi;
Tragovi su ostali i ne mogu nestati. Jedino se slazem oko toga da treba da stvorim sebi sam, koliko mogu. Ali pocetna pozicija mi je losa, kao i svima koji su odrastali devedesetih u prosecnim radnickim porodicama.

Sneza - 14-4-2008 u 23:46

tako je Libi, potpisujem!

Sneza - 15-4-2008 u 00:04

Pocetna pozicija je bila losa i generaciji nasih roditelja, pa su ipak uspeli da svojom voljom, radom i entuzijazmom poboljsaju zivot svoj i svoje dece.
Tragicno je to sto nismo umeli da sacuvamo i negujemo ono sto nam je u nasledje ostavljeno, vec smo sve prokockali.
No, zivot ide dalje, tragovi jesu ostali, ali nisu i nepopravljivi.

Korleone - 15-4-2008 u 00:08

Ostavili su oni jedno veliko nista, bilo je njima dobro,a sta ce biti posle njih...mislili su da ce to tako vecno da traje.Slazem se da trebamo sami sebi da obezbedimo egzistenciju ali kako kada i dalje ima onih nostalgicnih koji bi da se vrate u proslost.
Rade koji su to nevini uhapseni u SABLJI, pa jos su i muceni,jadnici. Mislis li tu na kriminalce svake vrste pocevsi od narko dilera pa nadalje...

Sneza - 15-4-2008 u 02:39

Korleone nisi u pravu! Nisu nama nasi roditelji ostavili "jedno nista", citavo bogatstvo su nam ostavili, problem je u nama sto to nismo umeli da sacuvamo.

radep001 - 15-4-2008 u 08:30

Oni koji sada kukaju, izveli su puč revoluciju 2000.,sada kukaju na propale živote.
Vi ste to izabrali.
Sada tražite krivce.
Vi,evropejci,Dali ste se ikada upitali,koliko to košta?
Nisite u pravu kada krivite druge za ovo što čine od 2000.pa do sada.
Jedino su vama svi krivi za sve neuspehe,osim ovih koji sada vlaju od 2000.,čak i car Dušan.
Tužno,zar ne?

keva - 15-4-2008 u 08:52

Ko su kandidati za odbornike iz Srpske radikalne stranke?

Korleone - 15-4-2008 u 09:49

Ja vidim odredjeni nepredak od 2000-te na ovamo. Ima vas koji zalite za vremenom komunizma i ne krivim vas zbog toga, bilo vam je dobro. Ali treba vremena da se cela zemlja oporavi od uzasa devedesetih. 10 godina je unistavano, ne moze se to popraviti tako brzo, nema carobnog stapica. Ili ga neko mozda ima?

nacional - 15-4-2008 u 10:08

MI se od užasa 2000 tih nećemo oporaviti za 100 godina.
A to su nam uradila deca onih iz komunističkog sustema, pa sad nek malo pričaju o tome šta su njihovi roditelji uradili do 2000.te. A od 2000, znamo . Pored haosa koji su nam uveli samo još zobmiji nedostaju i mutanti pa da slika bude potpuna.

Korleone - 15-4-2008 u 10:12

Kakvi uzasi? Problem je sto ne mozete da budete objektivni i da realno sagledate stanje stvari

nacional - 15-4-2008 u 10:15

Pa recimo užas vladavine mafije je realna slika stanja u Srbiji a pogotovo u Majdanpeku.

Korleone - 15-4-2008 u 10:20

A sigurno im i masoni pomazu?!?

nacional - 15-4-2008 u 10:22

Da to jeste tačno.

Korleone - 15-4-2008 u 10:27

I preko satelita prate svaki nas korak i prisluskuju nas?Gledali ste Velikog Brata?Paranoja, paranoja.

nacional - 15-4-2008 u 10:30

Malo obaveštenosti i obrazovanja ne bi smetalo. Ceo svet govori i zna o tome a ti ćeš reći paranoja.
http://www.youtube.com/watch?v=kOWPOdgp1DU

Korleone - 15-4-2008 u 10:33

Kada covek stalno gleda u nebo, moze da se saplete. Inforimisan sam ja o toj temi dovoljno, imam informacije iz prve ruke

nacional - 15-4-2008 u 10:35

kh kh kh :hahaha:

Korleone - 15-4-2008 u 10:37

Pa da, svi mi koji nismo za vasu politicku opciju smo i mafijasi i masoni, odatle mi informacije

nacional - 15-4-2008 u 10:41

Previše se dižete u visine , mafijaši i lopovi jeste i iz toga i nastaje ovaj paničan strah pred ove izbore a masoni su nešto što jeste zlo ali i za vas nedostižno , tu treba malo i pameti. Nesporno je da su masoni inteligencija iako zlog karaktera a vi to ne možete dostići.

Korleone - 15-4-2008 u 10:46

Zasto vredjate,koristite Seseljevu retoriku, drugacije verovatno neznate

nacional - 15-4-2008 u 10:47

Ne pa sad ja iznosim činjenice. Evo da vidimo po tebi šta je od ove dve tvrdnje neistina?

Korleone - 15-4-2008 u 10:51

A da vi nemate takve ambicije?

nacional - 15-4-2008 u 10:52

Kakve?

Korleone - 15-4-2008 u 10:54

Masonske, vi ste za sve pametni

nacional - 15-4-2008 u 10:59

Daleko bilo. Jedna od najvećih zala ovog sveta su te organizacije pod komandom Novog Svetskog Poretka i Komiteta 300 ( o čemu verovatno nemaš pojma) i borba ostalog pametnog dela sveta je i naša borba. Tako da mogu reći da je, kao i DS i ova organizacija jedan od naših (srpskih) najvećih neprijatelja a takođe i celokupnog čovečanstva.

radep001 - 15-4-2008 u 11:09

Novi svetski poredak=novi robovlasnički sistem=Masoni.

Korleone - 15-4-2008 u 12:19

Ako se edukujes preko knjiga koje se prodaju na kiosku, a koje objavljuje neko ko bi samo nesto da zaradi od nazovi senzacije, onda...Teorija zavere, mozda bi nastavak Dosijea X mogao da se snimi prema nekoj vasoj teoriji

radep001 - 15-4-2008 u 12:52

:anim-jjd::anim-jjd::anim-jjd:

radep001 - 15-4-2008 u 13:04

Klinci, istekao je školski čas.
Utvrdite stečeno znanje.
Sledeći čas će se naknadno zakazati.
O tome ćete biti blagovremeno obavešteni.

Do daljnjeg :anim-jjd::anim-jjd::anim-jjd:

vltz - 15-4-2008 u 14:11

Ma kakav Dosije X, to bi bila neka deset puta ekstremnija serija od Dosijea X :wink1:

radep001 - 15-4-2008 u 14:56

Klinci, istekao je školski čas.
Utvrdite stečeno znanje.
Sledeći čas će se naknadno zakazati.
O tome ćete biti blagovremeno obavešteni.

Do daljnjeg :anim-jjd::anim-jjd::anim-jjd::a080::a080::baby2::brakelamp:
:1drink::eureka:

radep001 - 15-4-2008 u 16:26

http://www.politika.co.yu/rubrike/Drustvo/Srpski-most-izmedju-Irana-i-Iraka.sr.html

dex - 15-4-2008 u 21:21

Rade mi ucimo celog zivota... Takođe nemamo stranacke amove koje je tebi stavila stranka onog ludaka u Hagu, koji, kako kazes, misli za tebe... A i znas kako se kaze "mator konj se ne uci da trci"... Tako da :thumbdown:

Sneza - 15-4-2008 u 21:52

Taj "ludak u Hagu" svakim danom sve vise dokazuje koliko je taj haski sud smejurija i bruka.
Mene Seselj nekad nervira sto ne bira reci, cesto je vulgaran i brzo plane, ali neosporna je njegova inteligencija i borba za svoj narod.
Da su oni u Hagu znali sa kim ce imati posla, na vreme bi odustali.
Taj haski sud je nista drugo do bruka i humor!

Korleone - 15-4-2008 u 22:33

Pokazao je on kako se bori za svoj narod, meni je te njegove borbe dovoljno

Sneza - 15-4-2008 u 22:46

Nemaju Srbi sta da dokazuju tudjincima. Sta se oni petljaju i zabadaju nos u tudje stvari!? Neka gledaju svoja posla, imamo mi i sudije i advokate.

Korleone - 15-4-2008 u 22:55

Da trazimo onda da nam ga vrate?

Sneza - 15-4-2008 u 22:58

Meni ne smeta.

Korleone - 15-4-2008 u 23:03

Onda, sutra podnosimo zahtev da ga vrate!

wltz - 15-4-2008 u 23:14

Kakav bi to come back bio, joj, vrh vrhova lol

Korleone - 15-4-2008 u 23:21

Znaci, ti si za? Da se i radikali malo zaraduju

perica - 16-4-2008 u 00:00

niko seselja nije terao da ide da ratuje po bosni i hrvatskoj.to su druge zemlje nije to nase pa onda mora da mu se sudi pred medjunarodnim sudom

radep001 - 16-4-2008 u 00:06

Dali vi radite ono što vaš Čeda tadi?
Jeli to sramota?

perica - 16-4-2008 u 00:32

neznam rade na sta mislite?

radep001 - 16-4-2008 u 01:13

Razmisli.
Pametno moje.

radep001 - 16-4-2008 u 15:15

http://www.politika.co.yu/rubrike/Svet/Sakashvili-na-chekanju.sr.html

radep001 - 16-4-2008 u 15:18

http://www.politika.co.yu/rubrike/Svet/Rajsova-izribala-Rupela.sr.html

radep001 - 16-4-2008 u 15:22

http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-16-04-2008/posteni

radep001 - 16-4-2008 u 23:37

Ko o čemu.......... ...?

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/images3.jpg

radep001 - 17-4-2008 u 01:01

Izbori i izbori na Kosovu.

http://www.politika.co.yu/rubrike/Politika/Izbora-ce-ipak-biti.sr.html

perica - 17-4-2008 u 15:38

da li su rade ljudi koji podrzavaju LDP po vama narkomani?

Korleone - 17-4-2008 u 16:33

Zasto se ti rade ne kandidujes za lokalne izbore, toliko znas da mislim da bi opstina procvetala

radep001 - 18-4-2008 u 13:53

perica,

Svašta.Odkud ti to?

Korleone ,

Mislim da pored tebe ne bih imao šanse.

perica - 18-4-2008 u 18:27

sami ste rekli da smo mi klinci uzeli neke supstance ili vi to nestojite iza svojih reci?ili ste mozda senilni pa ste zaboravili sta ste napisali?

dex - 19-4-2008 u 20:12

Ovih dana gledam sminkanje grada i pitam se da li je moguce da lokalna ds-ovska vlast misli da time moze da "kupi" neki glas????????????

Sneza - 19-4-2008 u 20:30

Zaista je neprimereno nasu omladinu okarakterisati kao narkomane. Ima toga svuda, narkomanija je problem u celom svetu, ali nemojmo generalizovati stvari.
Imamo mi dobre i postene mladice i devojke koji svima treba da budu uzor.

perica - 21-4-2008 u 00:53

ali cim neko podrzava LDP po radikalima taj je narkoman.

AOCKAI - 21-4-2008 u 01:46

Najverovatnije zbog toga sto je tesko, odnosno nemoguce shvatiti da neko pri cistoj svesti i zdravoj pameti podrzava i brani stavove demagoga kao sto je Ceda Jovanovic

ps. Ne prozivam nikog ali ja stvarno nemogu da shvatim :jao:

radep001 - 21-4-2008 u 14:08

Ma ne.
Omladina je OK.
Možda bih mislio i ovako i onako,ali kad mame,urednik......kaže suprotno,šta ću.Pogrešio sam.:beleidigt:

kokolo - 21-4-2008 u 21:07

Dokle će se većina ponašati kao dresirane buve ne pokušavajući da izađu iz nametnutog mentalnog sklopa? Dokle će ta ista većina izigravati monetu za potkusurivanje. Dokle će se ta većina sakrivati iza političkih stranaka i pljuvati po političkim protivnicima? Kada će shvatiti da svoje interese mogu ostvariti kroz građanske ineteresne grupe ili to ne žele da shvate zbog određene doze moralne odgovornosti? Ako neko sa foruma zna odgovor neka mi odgovori, biću mu zahvalan do groba.

radep001 - 22-4-2008 u 13:15

Citat:
Originalno postavio/la kokolo
Dokle će se većina ponašati kao dresirane buve ne pokušavajući da izađu iz nametnutog mentalnog sklopa? Dokle će ta ista većina izigravati monetu za potkusurivanje. Dokle će se ta većina sakrivati iza političkih stranaka i pljuvati po političkim protivnicima? Kada će shvatiti da svoje interese mogu ostvariti kroz građanske ineteresne grupe ili to ne žele da shvate zbog određene doze moralne odgovornosti? Ako neko sa foruma zna odgovor neka mi odgovori, biću mu zahvalan do groba.

Kakva pametna,ovo zaista treba zapamtiti.
Kakva demokratija,kakve stranke,dresirane buve.Priznajem,ovako nešto nisam skoro čuo,ni pročirao.
Kako se taj društveni(državni)režim,zvao?
Skuvaš poparu i rešio si se bajatog hleba i stranaka.
Kada se to sve uradi,dobijamo novi,bolji, hleb neuporedivog kvaliteta. Ne može bolje, to je to.
Zvuči mi poznato.

wltz - 22-4-2008 u 23:51

stice se dojam da je ovo namerno. hmmm...

radep001 - 22-4-2008 u 23:56

Kome odgovara ukus i miris.

Korleone - 23-4-2008 u 00:13

Red je da kuvar prvi proba

perica - 23-4-2008 u 00:15

valjda ce da prezivi

radep001 - 23-4-2008 u 00:17

Hvala nisam gladan.

Korleone - 23-4-2008 u 00:19

Red je da se proba

radep001 - 23-4-2008 u 00:25

Čemu rebusi opet.
Taman sam mislio da smo rasterali maglu,a vi opet.Ta nemojte.........

Korleone - 23-4-2008 u 11:28

Prvo kuvar, pa meteorolog...Svestran covek ali uglavnom onaj ko misli da mnogo zna u stvari ne zna nista

libi - 27-4-2008 u 11:51

....postoje tri velike strasti, alkohol, kocka i vlast. Od prve dve ljudi se nekako mogu izlečiti, od treće nikako. Vlast je i najteži porok. Zbog nje se ubija, zbog nje se gine, zbog nje se gubi ljudski lik. Neodoljiva je kao čarobni kamen, jer pribavlja moć. Ona je duh iz Aladinove lampe, koji služi svakoj budali koja ga drži. Odvojeni, ne predstavljaju ništa; zajedno, kob su ovog sveta. Poštene i mudre vlasti nema, jer je želja za moći bezgranična. Čoveka na vlasti podstiču kukavice, bodre laskavci, podržavaju lupeži, i njegova predstava o sebi uvek je lepša nego istina. Sve ljude smatra glupim, jer kriju pred njim svoje pravo mišljenje, a sebi prisvaja pravo da sve zna, i ljudi to prihvataju. Niko na vlasti nije pametan, jer i pametni ubrzo izgube razbor, i niko trpeljiv, jer mrze promenu.

Mesa Selimovic - Tvrdjava

vjekoslav - 27-4-2008 u 20:52

Istina, bravo.

radep001 - 29-4-2008 u 21:10

libi,

Ispustili ste žene.

radep001 - 30-4-2008 u 09:41

kao što vidite,izborna kampanja za DS je adekvatno osmišljena.
Ipak,farba je uredu,ali nedostaju jaja,ili možda grešim?

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/img039.jpg

libi - 30-4-2008 u 16:48

Citat:
libi,

Ispustili ste žene.

Mislis Mesa Selimovic -"Tvrdjava" ?

Mama_tvoja - 2-5-2008 u 01:08

П.С. Окрени, обрни, грађанима Зајечара исто као и пре, лопови краду, лажови лажу, надлежни органи и судови не предузимају ништа, а телевизија и новинари ћуте. Кажу да је следећа фаза, изградња подземног тржног центра на Скверу?! Зато молим све вас, који живите у сликовници вашег председника, да нам јавите где се налази улаз тог грандиозног пројекта, обзиром да ми живимо у реалности, а од силних обећања вашег председника, досада не видосмо ништа!

Ovako piše "Timočka revija". Da li vam nešto zvuči poznato?

libi - 2-5-2008 u 16:24

juuuuuuu, mama...zar jos ima onih koji veruju politicarima?
... a tek novinama, ovaj novinarima...

Mama_tvoja - 2-5-2008 u 17:50

Ima libi ima...ljudi se primaju samo tako. Lično ja,ponekad ne verujem ni svojim očima i ušima-a kamo li političarima i novinarima.

Mama_tvoja - 2-5-2008 u 18:55

i u vezi toga...

http://hk.youtube.com/watch?v=ISPAtWtTxOE&feature=related

Vinjak - 4-5-2008 u 07:07

Ma ko gleda vise takve gnjide? Pokrio je on i jezero papirima.Bolje bi mu bilo da ode iz ovog grada.

dex - 4-5-2008 u 11:49

@Vinjak
Nije on u ovom gradu... Ovaj grad samo muze... On je u Smederevu/Milanovcu...

surrender - 4-5-2008 u 14:27

http://www.youtube.com/watch?v=UBOFHTEeJ1g

:whistle:

Mama_tvoja - 4-5-2008 u 15:31

Citat:
Originalno postavio/la surrender
http://www.youtube.com/watch?v=UBOFHTEeJ1g

:whistle:

http://i254.photobucket.com/albums/hh96/florica_album/thbravo.gif

surrender - 4-5-2008 u 15:59

Hvala Mamahttp://i292.photobucket.com/albums/mm35/Bonoboss/Emoticons/smile.png
Šta reći više, važilo nekada, važi i sad...

Što volem na izbore.... A jee :a084:

dex - 5-5-2008 u 18:43

Evo i konačnih lista....

1) Demokratska stranka – Dragan Popović-Pop
1. Dragan Popović-Pop, 23.08.1966. godine, pravnik, Donji Milanovac
2. Branka Karavidić, 23.01.1958. godine, el. tehničar, Majdanpek
3. Nenad Đurić, 13.07.1964. godine, dipl. ing. mašinstva, Majdanpek
4. Radomir Zeković, 19.08.1969. godine, el. inženjer, D. Milanovac
5. Vesna Martinović, 14.11.1965. godine, ekonomista, Majdanpek
6. Nebojša Kapric, 27.02.1971. godine, programer, Majdanpek
7. Draško Ćetković, 22.10.1968. godine, el. tehničar, D. Milanovac
8. Zora Trujić Mirković, 27.04.1955. godine, lekar spec. aph, Majdanpek
9. Siniša Filipović, 21.12.1961. godine, dipl. ing. rudarstva, Majdanpek
10. Jorgovan Stevanović, 22.11.1961. godine, maš. tehničar, Golubinje
11. Borivoje Krčmarević, 08.09.1966. godine, dipl. ing. rudarstva, R. Glava
12. Dragana Balabanović, 04.03.1977. godine, ing. industr. menandž., R. Glava
13. Jasmina Milenković, 27.02.1975. godine, prof. hemije, D. Milanovac
14. Miladin Golubović, 27.04.1961. godine, penzioner, Vlaole
15. Rade Ilić, 26.05.1966. godine, VKV. električar, Jasikovo
16. Rajka Žurkić, 06.11.1984. godine, student, Boljetin
17. Vuka Babić, 31,08.1959. godine, zlatar, Majdanpek
18. Miroljub Živković, 30.05.1957. godine, VKV. električar
19. Ljubiša Jovanović, 06.02.1968. godine, ugostitelj, Mosna
20. Zoran Ilić, 05.02.1965. godine, radnik, Crnajka
21. Jovan Bobojević, 23.07.1959. godine, el. tehničar, Crnajka
22. Velibor Marković, 12.03.1976. godine. privatnik, Topolnica
23. Nataša Marinković, 08.02.1979. godine, ekonomista, Majdanpek, Kapetanska 29/6
24. Uroš Urošević, 30.11.1985. godine, student mašinstva, Majdanpek, Kapetanska 31/10
25. Suzana Dragojević, 22.09.1977. godine, student medicine, Klokočevac
26. Nenad Krajničan, 15.05.1980. godine, maš. inženjer, Majdanpek
27. Jasmina Milutinović, 18.07.1953. godine, knjigovođa, Majdanpek
28. Branislav Stević, 14.11.1958. godine, šumar, Miroč
29. Miki Jovanović, 23.10.1970. godine, maš. inženjer, Majdanpek
30. Goran Aleksić, 26.04.1965. godine, VK metalurg, Majdanpek
31. Nikola Đurić, 13.02.1954. godine, nastav. fizičkog, Majdanpek

2) ''Akcija umesto priče'' G17Plus – Srđan Stefanović
1. Srđan Stefanović, 04.12.1976. godine, ekonomista, D. Milanovac
2. Aleksndar Bkić, 08.08.1949. godine, nastavnik, Majdanpek
3. Siniša Jevrić, 24.08.1959. godine, ing. el. tehnike, D. Milanovac
4. Ivanka Stančić, 12.08.1958. godine, ing. rudarstva, Majdanpek
5. Slavica Ilić, 25.07.1953. godine, penzioner, Majdanpek
6. Ljubiša Adamović, 27.01.1970. godine, agent osiguranja, R. Glava
7. Milica Jasenski, 27.04.1957. godine, dipl. pravnik, Majdanpek
8. Radmila Klemen, 12.04.1975. godine, ekonom. tehničar, Majdanpek
9. Violeta Dragošan, 21.06.1974. godine, savetnik NSZ, Majdanpek
10. Nikola Stefanović, 05.06.1958. godine, doktor internista, Majdanpek
11. Jasenka Milivojević, 01.12.1969. godine, KV zlatar, Majdanpek
12. Jelena Marić, 16.05.1982. godine, medic. tehničar, Majdanpek
13. Mihajlo Krajničan, 24.02.1955. godine, radnik, Majdanpek
14. Miladin Kostadinović, 23.03.1964. godine, električar, Leskovo
15. Jovan Simeonović, 09.12.1964. godine, mašin bravar, Jasikovo
16. Vitomir Petrović, 24.01.1961. godine, veterin. tehničar, Vlaole
17. Nebojša Krišanović, 14.01.1977. godine, mašin bravar, R. Glava
18. Valentina Stepanović, 23.03.1969. godine, metalurg, R. Glava
19. Dragi Zlatić, 17.02.1959. godine, dip. inženjer, Majdanpek
20. Dragan Antić, 22.04.1969. godine, maš. tehničar, Majdanpek
21. Miomir Lončar, 24.09.1951. godine, profesor, Majdanpek
22. Zoran Martinović, 05.09.1966. godine, monter hidraulike, Klokočevac
23. Novica Marković, 06.10.1962. godine, autoprevoznik, Mosna
24. Boško Stevanović, 10.01.1959. godine, bagerista, Golubinje
25. Slavče Martinović, 30.12.1963. godine, šumar. tehničar, Miroč
26. Novica Trujić, 14.01.1972. godine, maš. tehničar, D. Milanovac
27. Ljubiša Trujić, 13.11.1959. godine, elektrotehničar, D. Milanovac
28. Đorđe Madanović, 14.09.1949. godine, mašin. inženjer, Majdanpek
29. Zoran Petrović-Pižon, 03.10.1963. godine, automehaničar, Topolnica
30. Ljiljana Stanković, 14.09.1974. godine, mašin. tehničar, Majdanpek

3) Demokratska stranka Srbije Vojislav Koštunica, Bratislav Blagojević
1. Bratislav Blagojević, 17.07.1962. godine, dipl. ing. mas., Majdanpek
2. Branko Milidragović, 03.11.1951. godine, dipl. ing. metalurgije, Majdanpek
3. Mirko Milanović, 18.11.1966. godine, ruk. službe FTO
4. Dr. Zorica Blagojević Cakić, 10.04.1966. godine, doktor medicine, Majdanpek
5. Saša Nestorović, 16.03.1967. godine, dipl. ing. šumarstva, Topolnica
6. Dragiša Bulutić, 11.01.1953. godine, mašin. inženjer, Majdanpek
7. Dragan Vasiljević, 03.08.1961. godine, advokat, Majdanpek
8. Biljana Vasović, 24.05.1975. godine, radnik, Majdanpek
9. Miroslav Šević, 28.05.1965. godine, dipl. ing. šumarstva, Majdanpek
10. Dr. Zoran Milošević, 31.10.1966. godine, doktor medicine, Majdanpek
11. Ljubiša Golubović, 18.02.1956. godine, privatnik, Majdanpek
12. Ivana Todorović, 24.05.1974. godine, ekonomista, Majdanpek
13. Miroslav Nikolić, 31.12.1968. godine, šumar. tehničar, Mosna
14. Dušanka Ciger, 21.07.1968. godine, dipl. ing. metalurgije, Majdanpek
15. Irena Dušković, 24.07.1980. godine, trgovac, Majdanpek
16. Života Balcacanović, 23.03.1943. godine, penzioner, D. Milanovac
17. Dejan Milivojević, 20.02.1976. godine, radnik, Majdanpek
18. Nelica Marković, 21.12.1968. godine, vaspitač, D. Milanovac
19. Jelena Milojković, 15.02.1972. godine, radnik, Golubinje
20. Biljana Brjazović, 30.04.1971. godine, radnik, D. Milanovac
21. Živojin Paunović, 11.04. 1959. godine, radnik, Boljetin
22. Miša Florić, 24.02.1980. godine, radnik, Topolnica
23. Mirijana Njagojević, 05.09.1967. godine, radnik, Klokočevac
24. Jovan Stefanović, 10.03.1950. godine, penzioner, Golubinje
25. Momir Stanojević, 07.03.1947. godine, ugostitelj, D. Milanovac
26. Radoljub Rajković, 12.01.1961. godine, mašin. inženjer, Majdanpek
27. Dragan Bučanović, 17.05.1964. godine, radnik, Crnajka
28. Ljiljana Dervišević, 17.07.1956. godine, radnik, Majdanpek
29. Zoran Balanović, 01.11.1958. godine, radnik, R. Glava
30. Branislav Tomić, 10.01.1972. godine, mašin. inženjer, Majdanpek
31. Desimir Marković, 05.05.1953. godine, radnik Majdanpek

4) Socijalistička partija Srbije, Partija ujedinjenih penzionera Srbije, Pokret snaga Srbije – Bogoljub Karić, Slaviša Božinović
1. Slaviša Božinović, 28.03.1962, godine, dipl. ekonomista, Majdanpek
2. Desimir Avramović, 03.11.1955. godine, radnik, Crnajka
3. Dragi Aleksić, 01.06.1950. godine, penzioner, Majdanpek
4. Predrag Vasić, 09.04.1953. godine, preduzetnik, Vlaole
5. Dušanka Vujisić, 14.07.1949. godine, penzioner, D. Milanovac
6. Milorad Grujić, 27.02.1940. godine, prof. dr. akademik, Majdanpek
7. Zorica Đorđević, 25.06.1965. godine, peofesor, Majdanpek
8. Rade Đorđević, 02.09.1952. godine, vozač, R. Glava
9. Stanimir Ilić, 11.02.1939. godine, penzioner, Golubinje
10. Božidar Janković, 31.05.1948. godine, prosv. radnik, Majdanpek
11. Dragana Janković, 10.04.1986. godine, domaćica, D. Lug
12. Dušan Janković, 24.04.1965. godine, vozač, Boljetin
13. Zoran Jovanović, 05.11.1980. godine, student, Majdanpek
14. Zoran Jović, 27.12.1963. godine, radnik, R. Glava
15. Spasoje Jović, 22.06.1942. godine, penzioner,Miroč
16. Jovanka Miletić, 31.07.1946. godine, penzioner, R. Glava
17. Đorđica Munćan, 06.08.1944. godine, penzioner, Majdanpek
18. Ivanka Nikolić, 04.08.1973. godine, ekonomista, Majdanpek
19. Rade Nikolić, 09.12.1955. godine, poljoprivrednik, Topolnica
20. Božidar Pasko, 11.02.1949. godine, penzioner, Majdanpek
21. Biljana Pavlović, 16.11.1959. godine, radnik, Leskovo
22. Ljubiša Petrović, 24.11.1973. godine, ugostitelj, Golubinje
23. Blagoje Simeonović, 02.09.1946. godine, poljoprivrednik, Jasikovo
24. Jasmina Stefanović, 27.12.1968. godine, službenik, Majdanpek
25. Marija Temišanović, 04.02.1948. godine, penzioner, Majdanpek
26. Miodrag Trailović, 09.08.1953. godine, ugostitelj, Mosna
27. Slavko Trailović, 03.09.1962. godine, poljoprivrednik, Klokočevac
28. Dragi Trifunović, 18.09.1942. godine, penzioner, R. Glava
29. Savka Cuculović, 04.11.1943. godine, penzioner, D. Milanovac
30. Slobodan Čerčelanović, 08.01.1957. godine, mašin. inženjer, D. Milanovac
31. Dragoljub Šešum, 06.11.1946. godine, nastavnik, D. Milanovac

5) Nova Srbija – za Majdanpek – Gorčilo Potpara, prof.
1. Gorčilo Potpara, 24.03.1963. godine, direktor gimnazije, Majdanpek
2. Dr. Branko Vranješ, 21.04.1956. godine, lekar-hirurg, Majdanpek
3. Gradimir Đurić, 03.07.1964. godine, dipl. ekonomista, Majdanpek
4. Dr. Vladica Petrović, 15.08.1969. godine, lekar, D. Milanovac
5. Biljana Mučibabić, 16.05.1956. godine, profesor, Majdanpek
6. Srećko Nikolić, 08.07.1965. godine, KP plovidbe, D. Milanovac
7. Mirko Repeđić, 01.04.1970. godine, rudarski tehn., R. Glava
8. Dr. Krunislav Popić, 15.07.1960. godine, lekar specijalista, Majdanpek
9. Snežana Martinović, 11.11.1967. godine, oparater, Majdanpek
10. Goran Rakić, 11.11.1968. godine, privatnik, Boljetin
11. Vlastimir Vojvodanović, 07.08.1953. godine, profesor, Crnajka
12. Suzana Božinović, 08.12.1976. godine, administrator, Majdanpel
13. Peko Minić, 15.01.1969. godine, tehnič. rukov. inženjer, Majdanpek
14. Predrag Đorđević, 12.08.1972. godine, tehničar, Majdanpek
15. Dragoljub Ajković, 11.01.1950. godine, poreski inspektor, Majdanpek
16. Dragoslav Janković, 16.05.1964. godine, profesor, Klokočevac
17. Milanko Maksimović, 18.08.1970. godine, inž. šumarstva, D. Milanovac
18. Vlasta Nikolić, 18.07.1952. godine, zastavnik-penzioner, Topolnica
19. Ivana Brajović, 19.10.1978. godine, sekretar škole, Majdanpek
20. Zorica Simonović, 22.11.1969. godine, radnik, R. Glava
21. Vlastimir Ristić, 05.03.1947. godine, ekonomista, Majdanpek
22. Mira Veselinovski, 19.01.1950. godine, med. sestra, Blizna
23. Svetlana Aleksić, 02.10.1975. godine, tehničar-operater, Majdanpek
24. Jovanka Jovanović, 15.11.1963. godine, med. sestra, Majdanpek
25. Vasilije Radulović, 16.06.1967. godine, ribar, Golubinje
26. Čedomir Jovanović, 18.09.1955. godine, trgovac, Klokočevac
27. Vladimir Cekić, 14.06.1963. godine, rad. obezbeđenja, Mosna
28. Ilija Badrkić, 07.02.1960. godine, vozač, D. Milanovac
29. Valentina Petrović, 28.01.1976. godine, službenik, Majdanpek
30. Desimir Janković, 16.12.1960. godine, vozač, Leskovo
31. Mr. Jadranka Milošević, 01.08.1965. godine, direktor škole, Majdanpek

6) Srpska radikalna stranka – Tomislav Nikolić
1. Dr. Irena Belić-Mihajlović, 24.05.1957. godine, dr. spec. medicine, Majdanpek
2. Bratislav Pavlović, 23.09.1953. godine, dipl. ekonomista, Majdanpek
3. Milovan Šegrt, 03.10.1969. godine, teh. fin. prerade drveta, Majdanpek
4. Božo Todorović, 23.04.1947. godine, dipl. inženjer šumarstva, Majdanpek
5. Dragoslav Nastasijević, 14.11.1942. godine, penzioner, D. Milanovac
6. Dr. Tomislav Mandić, 11.12.1934. godine, penzioner, Majdanpek
7. Nebojša Klčesko, 15.10.1956. godine, radnik, Majdanpek
8. Zorica Jovanović, 16.01.1963. godine, domaćica, Topolnica
9. Vladimir Ivović, 09.12.1965. godine, ekonomista, Majdanpek
10. Miroslav Nikolić, 05.10.1966. godine, radnik, R. Glava
11. Slobodan Radić, 16.10.1959. godine, radnik, D. Milanovac
12. Jelena Srbu, 26.06.1962. godine, radnik, Majdanpek
13. Branko Vukelić, 08.01.1956. godine, vozač, Majdanpek
14. Rade Jovanović, 07.12.1955. godine, priv. preduzetnik, Topolnica
15. Stevan Repedžić, 20.11.1950. godine, penzioner, R. Glava
16. Mirjana Borisavljević, 25.10.1950. godine, pekar, Majdanpek
17. Zorica Radinarević, 19.02.1971. godine, rudarski tehničar, D. Milanovac
18. Dragan Durlić, 16.06.1958. godine, mašin. bravar, Majdanpek
19. Dragiša Đurić, 25.06.1961. godine, mašin. bravar, Majdanpek
20. Dušan Njagojević, 18.02.1956. godine, poljoprivrednik, Golubinje
21. Kosta Injac, 10.07.1980. godine, mašinski tehničar, Majdanpek
22. Ružica Cepenjor, 27.08.1963. godine, ekonom. tehničar, Majdanpek
23. Žika Stefanović, 27.06.1956. godine, radnik, Crnajka
24. Dragica Cvetković, 08.04.1953. godine, domaćica, D. Milanovac
25. Tihomir Ilić, 31.08.1946. godine, penzioner, R. Glava
26. Dijanka Karabašević, 07.04.1982. godine, radnik, Vlaole
27. Radmila Petrović, 29.01.1953. godine, radnik, Klokočevac
28. Goran Repedžić, 20.03.1968. godine, rudarski tehničar, R. Glava
29. Jasna Stanojević, 25.02.1984. godine, mašin. tehničar, Jasikovo
30. Nenad Petrović, 14.01.1965. godine, poštar, D. Milanovac
31. Jela Milijić. 02.03.1961. godine, mašin. tehničar, Majdanpek

7) Ujedinjeni Vlasi Srbije za opštinu Majdanpek, Miroslav Petrović-Hamza
1. Miroslav Petrović, 28.04.1967. godine, poljoprivrednik, Topolnica
2. Ljubomir Brandušanović, 11.09.1959. godine, mašinbravar, Majdanpek
3. Milorad Lungulović, 29.09.1966. godine, ing. poljoprivrede, Vlaole
4. Snežana Tizmonar, 05.12.1958. godine, sanitarni tehničar, Majdanpek
5. Tatjana Radulović, 14.10.1972. godine, ekonom. tehničar, Majdanpek
6. Marija Strainović, 17.05.1957. godine, poljoprivrednik, R. Glava
7. Zorica Makulović, 01.09.1969. godine, zlatar, R. Glava
8. Sanela Nedić, 08.02.1986. godine, poljoprivrednik, R. Glava
9. Gordana Dragošanović, 22.12.1962. godine, el. monter, Majdanpek
10. Maja Trifunović, 25.10.1985. godine, polj. tehičar, Crnajka
11. Goran Petrović, 28.12.1974. godine, pravnik, Topolnica
12. Senadin Stanojević, 05.10.1959. godine, vozač, Majdanpek
13. Živorad Popović, 23.06.1954. godine, varioc, Majdanpek
14. Zoran Kekić, 11.08.1947. godine, penzioner, Majdanpek
15. Srećko Ilić, 05.02.1968. godine, radnik, Leskovo
16. Slobodan Milosavljević, 10.05.1965. godine, radnik, Jasikovo
17. Borislav Florić, 19.03.1979. godine, privatnik, Topolnica
18. Mario Poljaković, 09.06.1985. godine, radnik, Toplonica

8) Liberalno demokratska partija – Čedomir Jovanović
1. Danijela Anđelković-Ela, 23.08.1971, godine, ekon. tehničar, Majdanpek
2. Slaviša Budić-Buda, 13.02.1979. godine, vozač, D. Lug
3. Zoran Belovan-Šeba, 29.12.1966. godine, radnik, Majdanpek
4. Danilo Bartulović-Danko, 30.06.1952. godine, penzioner, Majdanpek
5. Ljubiša Buđelan-Buđa, 07.09.1947. godine, penzioner, Majdanpek
6. Miodrag Đurić-Đura mesar, 13.10.1969. godine, mesar. Majdanpek
7. Dr. Petar Zarić-Dr. Pera, 25.01.1942. godine, lekar specijalista, Majdanpek
8. Dejan Jurović-Rora, 13.10.1961. godine, elektro teh., Majdanpek
9. Milan Janković-Kepi, 13.06.1954. godine, penzioner, Majdanpek
10. Goran Muharemović-Gegi, 10.08.1966. godine, fotograf, Majdanpek
11. Robert Mihajlović-Robi, 30.01.1974. godine, radnik, Majdanpek
12. Snežana Marić-Rodić, 10.08.1972. godine, programer, Majdanpek
13. Dragutin Mučić-Muki, 10.02.1967. godine, radnik, Crnajka
14. Borislav Srbulović-Bora, 21.03.1957. godine, mašin bravar, Majdanpek
15. Sanja Stojanović, 30.12.1982. godine, rukovalac, Majdanpek
16. Dr. Slavča Todorov, 27.02.1952. godine, lekar, R. Glava
17. Manijela Trailović, 10.11.1979. godine, domaćica, Vlaole
18. Dr. Snežana Todorović-Nena, 26.11.1962. godine, logoped, Majdanpek
19. Dr. Branislava Todorović, 10.02.1947. godine, lekar, D. Milanovac

9) Socijaldemokratski pokret za opštinu Majdanpek – Slobodan Pasko ''Dane''
1. Miodrag Bačilović-Miki, 06.03.1959. godine, maš. tehničar, Majdanpek
2. Milena Pistolić, 31.08.1983. godine, med. tehničar, Majdanpek
3. Žarko Milojković, 18.06.1953. godine, učitelj, D. Milanovac
4. Staniša Kržanović-''Miročanac'', 02.08.1963. godine, ugostitelj, Miroč
5. Javorka Vasić, 28.03.1954. godine, trgovac, Majdanpek
6. Davor Nikolić, 01.11.1976. godine, odpravnik vozova, Vlaole
7. Mevludin Bajrić-''Baja'', 15.10.1962. godine, radnik, Majdanpek
8. Slavka Pankalujić, 06.10.1954. godine, domaćica, Oreškovica
9. Dragan Adamović-''Džaja'', 25.11.1957. godine, vozač, Blizna
10. Davor Nikolajević, 01.02.1982. godine, poljoprivrednik, Jasikovo
11. Milka Buljubaša, 04.02.1948. godine, penzioner, Majdanpek
12. Ferdinand Janković-''Ferdi'', 13.03.1944. godine, penzioner, Majdanpek
13. Borivoje Dragojević-''Svirko'', 25.06.1965. godine, radnik, Majdanpek
14. Katica Golubović-''Kaća'', 30.05.1955. godine, zlatar, Majdanpek
15. Igor Mladenović, 30.07.1981. godine, elek. tehničar, Leskovo
16. Milenče Točaković-''Točak'', 20.01.1959. godine, poljoprivrednik, Golubinje
17. Milojko Vasiljević, 04.11.1969. godine, rud. tehničar, Majdanpek
18. Vera Pasko, 24.08.1948. godine, ek. tehničar, Majdanpek
19. Dušan Dulkanović, 13.12.1960. godine, staklorezac, Majdanpek
20. Ljubiša Mihajlović-''Žuća'', 10.05.1943, godine, maš. inženjer, Majdanpek
21. Slobodan Pasko, 01.02.1947. godine, ekonomista, Majdanpek
22. Jezdinka Nikolić, 04.07.1964. godine, ek. tehničar, Majdanpek
23. Mirko Bučanović, 22.08.1966. godine, kamenorezac, R. Glava

10) ''I Majdanpek je Srbija'' – SPO – Grupa građana
1. Snežana Ivanović-Nena, 29.04.1956. godine, preduzetnik, Majdanpek
2. Zorica Milenković, 08.08.1959. godine, elektrotehničar, D. Milanovac
3. Marijana Pavlović-Tufonić, 28.10.1970. godine, turistički vodič, Majdanpek
4. Zorica Veličković, 01.05.1983. godine, higijeničarka, Majdanpek
5. Radojka Cepenjor, 19.05.1970. godine, gumarski tehničar, Majdanpek
6. Diana Stojančić, 10.11.1988. godine, ekon. tehničar, Majdanpek
7. Marija Božilović, 19.02.1987. godine, student, Majdanpek
8. Anita Petrović, 20.02.1976. godine, med. tehničar, Majdanpek
9. Marina Dogarević, 21.10.1987. godine, ekonomista, R. Glava
10. Danijela Stanojević, 04.01.1986. godine, ekonom. tehničar, Majdanpek
11. Dušan Barbucić, 09.03.1976. godine, radnik, Topolnica
12. Dragoslav Barbulović-Tombola, 11.03.1965. godine, preduzetnik, R. Glava
13. Dušan Žujica-Dule, 06.06.1983. godine, preduzetnik, Jasikovo
14. Mita Perić, 15.03.1964. godine, radnik, Vlaole
15. Tomislav Kračunović, 16.05.1961. godine, metalo strugar, R. Glava
16. Nikola Šiti, 20.07.1985. godine, električar, R. Glava
17. Viktor Bogdanović, 13.06.1965. godine, radnik, Leskovo
18. Ratko Stojanović-Beba, 25.08.1954. godine, VK maš. bravar, Majdanpek
19. Stefan Grujanović, 17.03.1986. godine, ugostit. tehničar, Majdanpek
20. Dragiša Martinović, 17.01.1964. godine, radnik, D. Milanovac
21. Ivica Ilić, 27.03.1982, godine, radnik, Majdanpek
22. Goran Kuzmanović-Mance, 22.04.1954. godine, profesor, Majdanpek
23. Dejan Đurđević, 11.06.1963. godine, med. tehničar, Majdanpek
24. Ivan Maksimović, 21.06.1976. godine, preduzetnik, Majdanpek
25. Dragan Radenković-Ganča, 30.08.1976. godine, ekonomista, Majdanpek
26. Goran Izvonar-Fule, 21.06.1979. godine, radnik, Majdanpek
27. Dragan Milivojević-Zuba, 14.06.1962. godine, referent, Majdanpek
28. Ilija Čarapić, 02.08.1969. godine. odžačar, Majdanpek
29. Želimir Barbulović-Željko, 25.08.1966. godine, preduzetnik, R. Glava
30. Vladimir Božić, 04.09.1979, godine, elektrotehničar, Majdanpek
31. Nebojša Trailović-Perica, 06.03.1955. godine, radnik, D. Lug

Šta mislite?!

DANICA - 5-5-2008 u 19:01

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

:hahaha:

:nunu:

:thumbdown:

sve gori od goreg

libi - 5-5-2008 u 19:46

dex, sve si ovo sam kuckao?
http://www.sanjalica.com/humor/hearseespeak.gif

dex - 5-5-2008 u 19:48

:hahaha:
Naravno da ne, imam ga u elektronskoj formi... Pa copy-paste...

libi - 5-5-2008 u 19:55

ja pomislila, nije ti dobro...mislim pola majdanpeka je tu...

uh brate... ovo je za http://www.cheesebuerger.de/images/midi/ekelig/f010.gif

Mama_tvoja - 5-5-2008 u 20:50

šta mislimo?
http://i282.photobucket.com/albums/kk257/shrojas/Emoticons/banned.gif

Mama_tvoja - 5-5-2008 u 20:52

Citat:
ja pomislila, nije ti dobro...mislim pola majdanpeka je tu...

uh brate... ovo je za http://www.cheesebuerger.de/images/midi/ekelig/f010.gif

nema frke...vidiš da se u politiku prešaltali lekari i ostalo medicinsko osoblje.

nacional - 5-5-2008 u 21:10

I sad kad znate , za koga ćete glasati?

dex - 5-5-2008 u 21:20

Znam za koga neću-za ove koji trenutno vladaju i koji su grad doveli u stanje haosa... Videću ko ima najviše šanse da ih pobedi!

Mama_tvoja - 5-5-2008 u 21:27

Ovog momenta jedino sa sigurnošću mogu da tvrdim da neću da glasam za ove koji su pokazali šta su znali,i uzeli šta su mogli (jer smo im MI to dozvolili).

nacional - 5-5-2008 u 21:41

Ja još razmišljam :baddevil: :drool:

libi - 5-5-2008 u 22:35

Ne zelim da razmisljam o listama, a jos manje o kandidatima...
Odlucicu 11 maja za kog necu da glasam...http://www.romance-cafe.com/images/forum/211.gif

Mama_tvoja - 5-5-2008 u 23:02

[img]http://www.jaznamnajbolje.com/kampanja.php?id=79052[/img]

Mama_tvoja - 5-5-2008 u 23:03

http://www.jaznamnajbolje.com/kampanja.php?id=79052

Mama_tvoja - 5-5-2008 u 23:27

http://i239.photobucket.com/albums/ff217/adina_gal/smylies/just_cuz_37.gif

Dakle,obratite pažnju na moj predizborni program i glasajte za mene.

perica - 6-5-2008 u 02:06

e dex svaka cast za listu

perica - 6-5-2008 u 11:30

hocemo

keva - 6-5-2008 u 11:37

Šta hoćete?

perica - 6-5-2008 u 16:33

SVET ILI NISTA

radep001 - 7-5-2008 u 00:21

Биће,
Ништа.

perica - 7-5-2008 u 00:54

rade barem holandija

radep001 - 7-5-2008 u 00:56

Холандија???!!!

Овде Србија.

perica - 7-5-2008 u 01:11

pa na to sam mislio velika srbija

radep001 - 7-5-2008 u 01:15

Ти би,да буде мала.да је нема.

ЗАШТО?

perica - 7-5-2008 u 01:47

pa ona je ionako mala.isuvise mala da bi terala inat sa svetom i nadam se da nece biti isuvise glupa da to ponovi

radep001 - 7-5-2008 u 01:50

Твој коментар не заслужује моју пажњу и на њега нећу одговарати.

perica - 7-5-2008 u 01:54

pa sto si ga procitao?

radep001 - 7-5-2008 u 02:16

http://www.politika.co.yu/rubrike/Ekonomija/Tadiceva-dozvola-za-ruski-gas.sr.html

libi - 7-5-2008 u 23:15

Pronadjite sebe, dragi moji forumasi...http://www3.b92.net/ipb_images/style_emoticons/default/twak.gif

Vodite racuna o autorskim pravima drugih, jer ono sto cinite nije u redu...

Pitam se, kada cemo prestati da postavljamo linkove i poceti da razmisljamo o onom sto imamo reci...

Linkovi ne govore i ne misle vasim glavama...ne kradite sadrzaje drugih sajtova ukoliko nemate sta pametno reci...

Mene smatrajte vesticom, ukoliko vas istina ovog posta dotakne...
http://img295.imageshack.us/img295/8674/getsgfimguo2.gif

radep001 - 8-5-2008 u 00:17

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif

dex - 8-5-2008 u 18:54

Malopre mi je stigla sms poruka sledeće sadržine:
"Ko je Majdanpečanin i majdanpečkog roda,
a glasao za Popović Dragana 11. maja,
ne imao nikad ni vode ni grejanja,
deca mu u školu na livadi išla,
sokakom umesto asfaltom do veka išao...
Od ruke mu ništa ne rodilo,
rujno vino ni pšenica bela,
rđom kapo dok mu je kolena!"
Zanimljiva verzija Lazareve kletve, a?!

Mama_tvoja - 8-5-2008 u 20:24

Mislim...šta reći? Ako popović ostane na toj funkciji-znamo šta nas čeka i bez kletve,jer je već viđeno.

libi - 8-5-2008 u 22:06

Meni lici na pretnju, a ne na klevetu...???

dex - 8-5-2008 u 22:15

Ma to je Libi ono. KO JE SRBIN I SRPSKOGA RODA A NE DOŠO NA BOJ NA KOSOVO NE IMAO OD SRCA PORODA NI MUŠKOGA NI DEVOJAČKOGA OD RUKE MU NIŠTA NE RODILO... samo prerađeno u aktuelnu političku temu... :a080:

libi - 8-5-2008 u 22:28

Ma znam dex... http://www.romance-cafe.com/images/forum/435.gif

daredevil - 10-5-2008 u 23:17

STO JES, JES, NAJBOLJI JE SPS ;)

dex - 11-5-2008 u 17:57

Na izbornom mestu broj 16-Elektronik, jedan birač je pocepao glasački listić(za lokalne izbore), na šta je predsednik biračke komisije rekao doslovce "Nema veze, važno je da nema više listića..." ?! :jao:

Korleone - 11-5-2008 u 23:12

Zna se sta sledi, ponistavanje izbora u toj izbornoj jedinici...ili su se drugacije dogovorili?!?

wltz - 11-5-2008 u 23:28

u kutiji ne sme biti vise listica od broja gradjana koji su glasali na tom mestu, manje svakako sme. mogao je i da ga pojede, njegov je kad se potpise i dobije ga. pozeljno je da ga ubaci u kutiju ali i ne mora. i naravno, moze da dobije samo taj jedan. zato ne pricajte gluposti.

Korleone - 11-5-2008 u 23:31

Zar je to opravdanje za ponasanje clana komisije?!?

nacional - 11-5-2008 u 23:35

DS - 13
DSS - 2
SRS- 5
SPS- 3
G17 3
LDP - 0
SPO - 2
NS - 3
vlasi- 0
SDP- 0

Pa sad da vidimo ko će s kim na lokalu. Ovako bi trebalo da bude raspodela odborničkih mesta.

wltz - 11-5-2008 u 23:42

Citat:
Originalno postavio/la Korleone

Retko kad pravdam sam sebe a kamoli nekog drugog. No dobro, sta ocekujes, koji je kontekst zapravo toga sto je lik rekao?

wltz - 11-5-2008 u 23:43

pa ko nazi, ds i spo, valjda je dovoljno zar ne?

nacional - 11-5-2008 u 23:45

Valjda znaš da sabiraš , treba 16 za tesnu većinu.

nacional - 11-5-2008 u 23:48

Ali što meni ovo smrdi na neku prevaru. Ako se pogledaju rezultati izbora sa prošlih izbora ( od pre par meseci), šta treba da se desi da se rezultati ovako promene??? Ja u ispravnost ovih izbora ne verujem , samo ne znam u čemu je caka?

wltz - 11-5-2008 u 23:49

Kupice jos jednog to je bar lako. Sve ostale kombinacije su sulude

nacional - 11-5-2008 u 23:52

A što da kupi kad je realno DS i G17 =16
A baš da SPO ima volju ne verujem. Nisu bar tako pričali pre izbora.

nacional - 11-5-2008 u 23:54

U stvari kad bolje razmislim pa DS nema s kim da pravi opštinsku vladu .... :whistle:

libi - 11-5-2008 u 23:57

Citat:
U stvari kad bolje razmislim pa DS nema s kim da pravi opštinsku vladu .... :whistle:

U stvari kad bolje razmislim sve mi se cini da se zoves Tomislav Nikolic...http://www.opelclub.hr/forum/images/smiles/growup.gif

Korleone - 11-5-2008 u 23:57

Citat:
Originalno postavio/la wltz
Citat:

Retko kad pravdam sam sebe a kamoli nekog drugog. No dobro, sta ocekujes, koji je kontekst zapravo toga sto je lik rekao?
Pitacemo ga kad se pojavi

nacional - 11-5-2008 u 23:58

Pa da, malo sutra, ime mi je Vojislav Šešelj. HA HA HA evo grohotom se smejem....

Korleone - 11-5-2008 u 23:58

Citat:
Ali što meni ovo smrdi na neku prevaru. Ako se pogledaju rezultati izbora sa prošlih izbora ( od pre par meseci), šta treba da se desi da se rezultati ovako promene??? Ja u ispravnost ovih izbora ne verujem , samo ne znam u čemu je caka?
Ko se najvise plasi kradje?

nacional - 11-5-2008 u 23:59

Pa pošteni , ko drugi?

daredevil - 12-5-2008 u 00:00

Mislim da cemo konacno imati jaku vladu ako uspe da se sloze SRS , DSS i naravno SPS :) Sta vi mislite o toj mogucoj vladi?

nacional - 12-5-2008 u 00:00

Citat:
Originalno postavio/la daredevil
Mislim da cemo konacno imati jaku vladu ako uspe da se sloze SRS , DSS i naravno SPS :) Sta vi mislite o toj mogucoj vladi?

Daće Bog da se Srbi slože.

wltz - 12-5-2008 u 00:01

realno ali ne i pozeljno. ja sam iskren.

nacional - 12-5-2008 u 00:03

Pazi sad sam primetio da sve stranke ove buduće koalicije imaju u nazivu SRPSKA i da je prirodno da su zajedno i da se slože a da DS nema ništa srpsko u sebi, ima samo DEMO u svom nazivu, zar to nije neki znak?

Korleone - 12-5-2008 u 00:06

Citat:
Pazi sad sam primetio da sve stranke ove buduće koalicije imaju u nazivu SRPSKA i da je prirodno da su zajedno i da se slože a da DS nema ništa srpsko u sebi, ima samo DEMO u svom nazivu, zar to nije neki znak?
Ti bas imas inspiraciju veceras, samo lupas

daredevil - 12-5-2008 u 00:06

Ako uspe Srbi da se sloze ko li ce biti premijer ja mislim da ce Dacic?!

libi - 12-5-2008 u 00:08

Tako reko Toma....

daredevil - 12-5-2008 u 00:09

Meni svejedno Dacic ili Nikolic samo da nije Kostunica, on nije bas agresivan. Treba nam neko ko ce udariti rukom o sto :D

nacional - 12-5-2008 u 00:10

Citat:
Originalno postavio/la daredevil
Ako uspe Srbi da se sloze ko li ce biti premijer ja mislim da ce Dacic?!

Nek bude ko god bilo pa i Plama Bah ali samo da Tadić ne napravi svoj klan.

libi - 12-5-2008 u 00:11

Korleone...
za inspiraciju...http://www.staraskola-mpek.edu.yu/nasa%20skola%20levo%20files/193.gif

Korleone - 12-5-2008 u 00:11

Ja u takvoj koaliciji vidim samo ljude koji udaraju glavom u zid

libi - 12-5-2008 u 00:13

Citat:
Nek bude ko god bilo pa i Plama Bah ali samo da Tadić ne napravi svoj klan.

Sto se ne ides na spavanje, vidis da ti nije dobro?

wltz - 12-5-2008 u 00:13

Ma samo da nije Kostunica, najvise bih postovao Tomu... Ivica je bre neozbiljan.

daredevil - 12-5-2008 u 00:14

Korleone : "Ja u takvoj koaliciji vidim samo ljude koji udaraju glavom u zid"

Pa ili takva koalicija ili nikakva!

nacional - 12-5-2008 u 00:15

MA i manjinsku vladu bi podržao da sam na Nikolićevom mestu , nek Vladu čini SPS i DSS. Sve samo da nije DS i Tadić.

daredevil - 12-5-2008 u 00:17

Jedno je sigurno da Nikolic zeli sa Kostunicom kao sto i Dacic zeli sa Kostunicom. Sve zavisi od razgovora izmedju Dacica i Nikolica ako se njih dvojica sloze stvar je resena :)

Korleone - 12-5-2008 u 00:19

A voleo bi da budes na Tominom mestu? Rece libi, tebi nije dobro

nacional - 12-5-2008 u 00:20

Tebi jeste ? Ponestaje ti energije ili čega već?

sailor - 12-5-2008 u 00:20

Citat:
DS - 13
DSS - 2
SRS- 5
SPS- 3
G17 3
LDP - 0
SPO - 2
NS - 3
vlasi- 0
SDP- 0

Pa sad da vidimo ko će s kim na lokalu. Ovako bi trebalo da bude raspodela odborničkih mesta.

Nije bas takva, ali je blizu... Vlasi dobijaju jednog, jer za njih ne vazi cenzus od 5 odsto...

daredevil - 12-5-2008 u 00:20

Da budemo srecni sto nema teorije da Tadic napravi vladu sa LDP tada bi bio propast drzave!

Korleone - 12-5-2008 u 00:23

Citat:
Ja se odlicno osecam, jedino sta mi ponestaje je tolerancija posle svih tvojih komentara

nacional - 12-5-2008 u 00:23

Citat:
Citat:
DS - 13
DSS - 2
SRS- 5
SPS- 3
G17 3
LDP - 0
SPO - 2
NS - 3
vlasi- 0
SDP- 0

Nije bas takva, ali je blizu... Vlasi dobijaju jednog, jer za njih ne vazi cenzus od 5 odsto...

Pa ne bih rekao da su mogli da učestvuju kao manjina na lokalnim izborima. Ako je tako onda je to prevara a da ti kažem toj manjini objavljujem rat.

nacional - 12-5-2008 u 00:25

Citat:
Citat:
Ja se odlicno osecam, jedino sta mi ponestaje je tolerancija posle svih tvojih komentara

Zabole me šta ti ponestaje. Nisi je ni imao nikad pa nema šta da ti ponestane . J*** se.

sailor - 12-5-2008 u 00:25

Pa, ucestvovali su kao manjina... Kazi kome hoces, samo nadam se da pod tim ''rat'' mislis na rat misljenja, stavova i slicno...

filipenko - 12-5-2008 u 00:27

Za Vlahe ne važi cenzus,a li mislim da je njihoov dont koločnik najmanji tako da opet ne ulaze u skupštinu

sailor - 12-5-2008 u 00:28

Citat:
Originalno postavio/la filipenko
Za Vlahe ne važi cenzus,a li mislim da je njihoov dont koločnik najmanji tako da opet ne ulaze u skupštinu

Najverovatnije ulaze, pitao sam malopre predstavnike radnog tela RIK... (Doduse, oni jos nisu obradili ni pola birackih mesta, ali mi jesmo, pa sam im prezentovao nase rezultate)...

filipenko - 12-5-2008 u 00:30

i ja mislim ponovo sam računao koločnik i imaju veći nego neki drugi.

nacional - 12-5-2008 u 00:30

Citat:
Pa, ucestvovali su kao manjina... Kazi kome hoces, samo nadam se da pod tim ''rat'' mislis na rat misljenja, stavova i slicno...

Ma jok . Muslimani to zovu Džihad.

sailor - 12-5-2008 u 00:32

Eh, pa sad... Ne verujem da si ti musliman, bre, nacional...

nacional - 12-5-2008 u 00:34

Pa šta je to bilo loše što sam ti rekao. Kako možeš proveriti da li je neko musliman. Pa po ličnim dokumentima . Šta si ti mislio da ću ti pokazati?

perica - 12-5-2008 u 00:41

ako su vlasi nacionalna manjina sta ste onda vi bufani?nacionalni mutanti?

nacional - 12-5-2008 u 00:45

E da i ti nešto pametno odvališ. Što ti je toliko trebalo?

perica - 12-5-2008 u 00:54

inspiracija

nacional - 12-5-2008 u 00:54

Da, vlasi nepostojeća nacionalna manjina , nepriznata, osim od Pauna, i sad ustupci na izborima. Ako se ovo desi ja ulažem žalbu na odluku da se prizna pravo vlasima da budu manjina i tako smanje cenzus.

Odo ja da spavam a vi kao hoćete. Treba sutra praviti vladu.

Korleone - 12-5-2008 u 00:57

Nadam se da ces sanjati Tadica

filipenko - 12-5-2008 u 00:57

Evo raspodele mandata

ds (38.9%): 12

srs (16.0%): 5

sps (10.5%): 3

g17 (9.4%): 3

ns (9.0%): 3

dss (6.8%): 2

spo (6.2%): 2

vlasi (3.0%): 1

perica - 12-5-2008 u 00:58

TO VLASI

dex - 12-5-2008 u 22:26

ZA DRAGE FORUMAŠE *EKSKLUZIVA* OD DEX-A

ТАБЕЛА 2: Преглед освојених гласова изборних листи по бирачким местима, односно насељима
Бирачко место Б Р О Ј О С В О Ј Е Н И Х Г Л А С О В А Укупно гласова
ДС Г-17+ ДСС СПС НС СРС УВС ЛДП СДП СПО
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Σ
1. Мајданпек 1 44 10 21 18 53 32 6 49 8 22 263
2. Мајданпек 2 49 18 13 19 27 27 6 13 12 13 197
3. Мајданпек 3 38 22 14 15 36 27 10 15 1 13 191
4. Мајданпек 4 91 13 16 30 43 30 17 15 3 23 281
5. Мајданпек 5 66 24 16 38 55 27 10 34 1 25 296
6. Мајданпек 6 71 10 21 30 31 31 12 22 6 15 249
7. Мајданпек 7 41 11 23 5 22 15 3 4 4 12 140
8. Мајданпек 8 69 22 25 22 54 44 8 13 9 35 301
9. Мајданпек 9 69 36 15 24 35 33 2 5 0 24 243
10. Мајданпек 10 94 12 10 28 39 61 10 2 9 24 289
11. Мајданпек 11 54 18 19 31 46 53 8 12 1 21 263
12. Мајданпек 12 122 35 26 46 65 45 10 15 6 25 395
13. Мајданпек 13 73 15 25 25 40 42 12 6 0 26 264
14. Мајданпек 14 96 22 28 32 65 44 23 11 5 25 351
15. Мајданпек 15 83 16 34 20 56 33 18 28 10 30 328
16. Мајданпек 16 99 34 17 50 80 44 6 14 12 30 386
Σ 1159 318 323 433 747 588 161 258 87 363 4437
17. Дебели Луг 42 14 16 25 11 58 16 14 5 132 333
18. Лесково 61 58 9 11 6 25 8 1 14 9 202
19. Јасиково 208 12 26 37 13 48 16 1 7 7 375
20. Влаоле 130 12 15 30 2 48 26 4 4 9 280
21. Близна 34 82 11 23 13 60 9 5 8 11 256
22. Рудна Глава 120 44 26 29 16 94 15 9 2 20 375
23. Рудна Глава 111 83 8 24 15 95 1 1 5 27 370
24. Рудна Глава 69 18 2 14 0 25 1 1 3 24 157
Σ 334 227 47 90 44 274 26 16 18 82 1158
25. Црнајка 152 18 18 19 11 47 21 8 3 0 297
26. Црнајка 86 49 18 27 12 39 7 2 0 5 245
Σ 238 67 36 46 23 86 28 10 3 5 542
27. Клокочевац 79 30 17 27 8 35 10 1 0 4 211
28. Клокочевац 59 6 11 23 1 20 6 0 2 3 131
Σ 138 36 28 50 9 55 16 1 2 7 342
29. Тополница 205 17 4 50 5 21 9 1 0 1 313
30. Тополница 95 1 5 67 5 12 20 0 1 3 209
Σ 300 18 9 117 10 33 29 1 1 4 522
31. Мосна 231 54 22 53 11 60 3 1 18 0 453
32. Голубиње 132 26 28 33 6 32 2 0 9 1 269
33. Голубиње 59 1 11 13 3 46 0 0 2 0 135
34. Голубиње 78 2 9 14 0 15 1 0 0 0 119
Σ 269 29 48 60 9 93 3 0 11 1 523
35. Мироч 99 12 19 48 10 55 0 0 13 0 256
36. Бољетин 223 11 62 24 6 35 3 1 3 10 378
37. Д. Милановац 185 47 17 23 17 32 3 6 1 6 337
38. Д. Милановац 149 44 19 26 25 54 1 5 0 8 331
39. Д. Милановац 190 13 14 22 5 52 1 4 1 16 318
40. Д. Милановац 131 23 17 19 20 88 1 4 12 8 323
41. Д. Милановац 107 23 10 20 6 46 2 2 3 2 221
Σ 762 150 77 110 73 272 8 21 17 40 1530
УКУПНО (гласова;): 4194 1018 737 1134 974 1730 343 329 203 669 11331
УКУПНО (%): 37.01 8.98 6.50 10.01 8.60 15.27 3.03 2.90 1.79 5.90 100

dex - 12-5-2008 u 22:28

nIJE ISPALO BAŠ NAJBOLJE, ALI SNAĆIĆETE SE...

radep001 - 13-5-2008 u 01:08

Citat:
Citat:

Najverovatnije ulaze, pitao sam malopre predstavnike radnog tela RIK... (Doduse, oni jos nisu obradili ni pola birackih mesta, ali mi jesmo, pa sam im prezentovao nase rezultate)...

Mnogo volite Vlahe.

radep001 - 13-5-2008 u 01:14

Citat:
i ja mislim ponovo sam računao koločnik i imaju veći nego neki drugi.

Opet ljubav prema Vlasima.
Samo kad su potrebni kao koaliciona zakrpa.

radep001 - 13-5-2008 u 01:41

Citat:
TO VLASI

Vlasi,
Šta vam na zastavi piše kada prevedete "vlaški" tekst na Srpski.Pogledajte dobro!

radep001 - 13-5-2008 u 07:35

Urednik je obrisao sve komentare koji su ukazivall na zloupotrbu Vlaha u izbornoj kampanji.
Zašto?
Čak smo do toga došli da Vlasi ne mogu da govore šta misle i znaju o sebi,traže saznanja drugih o njima............
Šta je tu uvredljivo?
Urednik bi morao da objasni prave razloge bisanja komentara,jer ovo što je sa tim u vezi napisao,nije to,ili vrati komentare.

radep001 - 13-5-2008 u 09:20

Prevedite šta piše u prevodu sa rumunskog (vlaškog) sa priloženog dela zastave.
Ja to mogu,ali želim da izbegnem da mi se prigovori za pristrasno prvođenje.

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/Vlasi000pola.jpg

perica - 13-5-2008 u 12:03

evo rade sta pise:"partija demokratskih rumuna iz srbije"

radep001 - 13-5-2008 u 12:10

Citat:

Odličan prevod.
Sad pitanje: Šta su onda Vlasi?

filipenko - 13-5-2008 u 12:11

Jel ima neko ideju kako bi trebalo da izgleda nova opštinska većina,svaka informacija o tome ko sa kim hoće ili neće sigurno da udje u koaliciju je dobrodošla.

Sigurno postoje neki afiniteti na osnovu čega može nešto da se zaključi.

filipenko - 13-5-2008 u 12:18

Citat:

Odličan prevod.
Sad pitanje: Šta su onda Vlasi?

Dobro bre Rade Vlasi su Rumuni pa to je potvrdjena naučna činjenica,ne znam šta je tu problem i šta je tu sporno pa da se diže takva fama oko toga.

perica - 13-5-2008 u 22:09

mozda ce radikali da naprave neki genocid

radep001 - 13-5-2008 u 22:18

Citat:

-----------------------------------------------------------------------------------
Dali to isto piše na ovoj zastavi,na srpskom jeziku,u prilogu
http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/000.jpg

AOCKAI - 13-5-2008 u 23:50

Perice zaista me sve cesce iznenadjuje tvoja glupost!

Ja nikad nisam upoznao Vlaha koji kaze za sebe da je Rumun. I nije mi jasno odkad je to naucna cinjenica. Moja majka je Vlajna, a samim tim i polovina moje rodbine, nikad od njih niti bilo kog drugog vlaha nisam cuo izjavu da su oni i rumuni isto.

perica - 13-5-2008 u 23:52

kad nekog pitas na vlaskom da li zna vlaski ti ga u stvari pitas da li zna rumunski

radep001 - 14-5-2008 u 00:05

Citat:
kad nekog pitas na vlaskom da li zna vlaski ti ga u stvari pitas da li zna rumunski

To ja tvrdim da nije tačno.

perica - 14-5-2008 u 00:07

pa rade ako znas vlaski onda je glupo da to ne znas.pitaj nekog ko zna i nek ti bukvalno prevede

AOCKAI - 14-5-2008 u 00:13

Perice mi, hrvati i bosnjaci imamo veoma slican jezik, a da li smo ista nacija?
jesu li Spanci i Meksikanci isto?
jesu li Portugalci i Brazilci isto?

NISU!!!

Stoga tvoja izjava NIJE NA MESTU!

radep001 - 14-5-2008 u 00:15

Citat:
pa rade ako znas vlaski onda je glupo da to ne znas.pitaj nekog ko zna i nek ti bukvalno prevede

Vlasi govore srpski Rumunsku jezičku varijantu koja se bitno razlikuje od rumunskog,i drude jezike među narodima sa kojima žive.

libi - 14-5-2008 u 00:21

Bio je radikal, pa istoricar, pa novinar, pa matematicar, pa etnograf, sad je i lingvista...

Sva sreca mojom profesijom se nije bavio...

perica - 14-5-2008 u 00:22

ma dobro rade ti si u pravu.

libi - 14-5-2008 u 00:22

Mislim, ne dao bog...

sailor - 14-5-2008 u 00:25

Pa, ajd sad... Tema je ''lokalni izbori''... Nisu Vlasi... Ili je taj jedan odbornik kriv sto su radikali i mnogi drugi kriv sto su prosli kako su prosli... Meni se cini da sam ovde citao mnoge optimisticke postove sto se izbora tice pre 11. maja, a posle tog datuma, samo neka polemika o Vlasima... Ko da su Vlasi uzeli vecinu, a ne jedan jedini mandat...

radep001 - 14-5-2008 u 01:00

Citat:
Pa, ajd sad... Tema je ''lokalni izbori''... Nisu Vlasi... Ili je taj jedan odbornik kriv sto su radikali i mnogi drugi kriv sto su prosli kako su prosli... Meni se cini da sam ovde citao mnoge optimisticke postove sto se izbora tice pre 11. maja, a posle tog datuma, samo neka polemika o Vlasima... Ko da su Vlasi uzeli vecinu, a ne jedan jedini mandat...

Dobro ti je ovo prvo,a o Vlasima treba ozbiljno da razgovaramo,a ne da se ljutimo ako neko ne misali kao Vi ili ja.

sailor - 14-5-2008 u 01:02

Pa, ok je, Rade... Otvorena tema o Vlasima bas na ovom pdf-u (podforumu, da ne mislis da je neka CIA skracenica)... Slobodno se ukljuci...

radep001 - 14-5-2008 u 01:07

Citat:
Pa, ok je, Rade... Otvorena tema o Vlasima bas na ovom pdf-u (podforumu, da ne mislis da je neka CIA skracenica)... Slobodno se ukljuci...

Ne smem burazeru,tamo su uglavnom ženske,a one se bzo ljute i odmah bi da se gađaju,mislim,tanjirima i ostalim kuhunjskim alatom.

libi - 14-5-2008 u 01:08

Citat:
Mislim da je Urednik,bar od kad sam ja na ovom forumu korektan.
Zaista tako mislim.
Meni se desilo jedno dva puta da mi komentar bude izostavljen na osnovnoj strani,ali to je zanemarljivo,amožda je bilo i razloga.
Traba ga razumeti.Ma da,posećujući forume na drugi sajtovima,mislim da ne preterujem ako kažem,mi smo KULTURA.

sailor - 14-5-2008 u 01:10

Hahahahaha... Ma, 'ajde, Rade... Ja mislim da zneski svet jedva ceka da mu se prikljucis...

libi - 14-5-2008 u 01:11

Urednik korektan, zenske kulturne...http://www3.b92.net/ipb_images/style_emoticons/default/twak.gif

sailor - 14-5-2008 u 01:12

:jao:

libi - 14-5-2008 u 01:20

Citat:
Originalno postavio/la libi - napisana 4-5-08 u 14:37
Danas sam radetom na forumu "Politika", bas me ufatilo da se pravim pametna...http://www.romance-cafe.com/images/forum/443.gif

Citat:
Originalno postavio/la libi - napisana 4-5-08 u 16:06
Rade je neumoran, a ja tvrdoglava.
Mogla bi sad da uzmem da radim nesto korisno, posto sam do sad "vodila"politiku.
za pocetak, da pokupim ves sa terase...http://www.romance-cafe.com/images/forum/102.gif

radep001 - 14-5-2008 u 01:20

Citat:
Hahahahaha... Ma, 'ajde, Rade... Ja mislim da zneski svet jedva ceka da mu se prikljucis...

To im ne verujem ni kad kažu.Vidi,učini nešto da se ovoliko ne ljute na menae.E,da te pitam ka su ti rkle da me jedva čekaju,mislim,u poverenju.

radep001 - 14-5-2008 u 01:24

Citat:
Citat:
Originalno postavio/la libi - napisana 4-5-08 u 14:37
Danas sam radetom na forumu "Politika", bas me ufatilo da se pravim pametna...http://www.romance-cafe.com/images/forum/443.gif

Citat:
Originalno postavio/la libi - napisana 4-5-08 u 16:06
Rade je neumoran, a ja tvrdoglava.
Mogla bi sad da uzmem da radim nesto korisno, posto sam do sad "vodila"politiku.
za pocetak, da pokupim ves sa terase...http://www.romance-cafe.com/images/forum/102.gif

Pa dobro sd,ne moj da se ljutiš,ko je ovde za rat.Kakvu poruku nose o ne prve dve sličice.

libi - 14-5-2008 u 01:29

Reci cu ti ako resis ovaj test :

Sta je pravilno : ne moj ili nemoj ?

radep001 - 14-5-2008 u 01:30

Citat:
Reci cu ti ako resis ovaj test :

Sta je pravilno : ne moj ili nemoj ?

Nauči me.

libi - 14-5-2008 u 01:32

Ja znam, ali evo pitam tebe, hocu da vidim da li i ti znas...

radep001 - 14-5-2008 u 01:36

Citat:
Ja znam, ali evo pitam tebe, hocu da vidim da li i ti znas...

Pa opet da te naljutim.Neću.

sailor - 14-5-2008 u 01:36

Auuuu, lutko, pa mucis coveka tricarijama... (Htedoh reci ''ne moj'' da ga mucis...) On ima toliko vaznija posla... Pravi Vladu, brani deo teritorije, i jos, pride, proucava strane tajne sluzbe....

radep001 - 14-5-2008 u 01:45

Citat:
Auuuu, lutko, pa mucis coveka tricarijama... (Htedoh reci ''ne moj'' da ga mucis...) On ima toliko vaznija posla... Pravi Vladu, brani deo teritorije, i jos, pride, proucava strane tajne sluzbe....

Duhovito,ali hvala ti na veliko trudu da me spaseš,neka kako je bog rekao,tako neka bude.Mislim,izvini nemoj da se ljutiš.

filipenko - 14-5-2008 u 01:54

Pošto vidim da se na ovom topiku piše sve i svašta,možda bi neko slučajno mogao da napiše koje su koalicije moguće na opštinskom nivou.

njamc - 14-5-2008 u 07:35

4000 glasalo ya ds!popovic ce opet biti predsednik opstine!milanovac i veci deo majdanpeka je ya takvu politiku!!!evropska opstina majdanpek:):):):)

njamc - 14-5-2008 u 08:01

slabo pricate o lokalnim izborima...mi pobedismo...formiracemo i vladu...evropa ne oze da ceka:042:

radep001 - 14-5-2008 u 08:06

Na ovom forumu niko nije bio za popa,naulici,kafani........,ali sve to pada u vodu kada je u pitanju DS.Birač bira i zog toga ne treba niko da ih proziva,izbor je njegovo pravo.Možemo samo da komentarišemo.Rezultati izbora nisu prvi put iznenađenje,gotovo da se često ponavlja.Moje je mišljenje da se kod nas teško menja bilo koja politička garnitura sa vlasti.Za to imam lično objašnjenje,ali o tome drugom prilikom.

radep001 - 28-1-2009 u 02:21

Na šta liče oni koji tvrde da su protiv Popa,da nije njih,on ne bi bio na mestu na kome je.A,ispade da je glasao za sebe jedini i da je za to kriv,a ovi što "nisu glasali",kakvi su oni?Oni nisu bili tu i nisu odavde!??

libi - 29-1-2009 u 13:25

Vidi, Rade, da znas da se apsolutno slazem s tobom, narocito, samo sto ovaj put izbor nisu vrsili gradjani neposredno...vec odbornici Skupstine...
Zamisli, paradoks, izmedju ostalog, za Popa su glasali cak i odbornici Srpske radikalne stranke...
Sad ti sam zakljuci na sta lice oni koji tvrde da su protiv Popa...

radep001 - 29-1-2009 u 17:17

Citat:
Vidi, Rade, da znas da se apsolutno slazem s tobom, narocito, samo sto ovaj put izbor nisu vrsili gradjani neposredno...vec odbornici Skupstine...
Zamisli, paradoks, izmedju ostalog, za Popa su glasali cak i odbornici Srpske radikalne stranke...
Sad ti sam zakljuci na sta lice oni koji tvrde da su protiv Popa...

Poturate tezu da su odbornici SRS glasali za Popa.Apsolutna neistina i baš me zanima zbog čega to činite,pod maskom slaganja sa mojom predhonom porukom.
Smatram da poznajete tu situaciju i da vam ovakvo poturanje neistina ne bi trbalo da pristaje.
Za Pora, su glasala samo dva odbornika SRS iz Donjeg Milanovca, kojima su mandati poništeni i isključeni iz članstvaSRS i imenovani novi odbornici umesto nih, a nisu glasali svi odbornici SRS,kao što Vi ovde neistinito predstavljate.
To je činjenica.

cokan - 29-1-2009 u 17:30

Mislim da nije bitno ko je glasao za Popovića, a ko nije. Previše se mnogi opterećuju oko toga. Mislim da je naivna priča JESAM GLASAO(LA) ZA LISTU DS A NISAM ZNAO(LA) DA ĆE NJEGA DA IZABERU. A zašto nije napranljena drugačija većina, to pitanje ostaje za sve koji su se u ponedeljak dogovorili da se udruže da Popović ne bude predsednik,a u petak HOP pa opet Pop. Ja sam glasao za listu predsednika skupštine i ne stidim se da to kažem. A da li je Popović dobar ili loš-izbori su pokazali da nije loš,iako se mnogi ne slažiu sa tim. Ipak većina odlučuje.

libi - 29-1-2009 u 20:10

Citat:
Smatram da poznajete tu situaciju i da vam ovakvo poturanje neistina ne bi trbalo da pristaje.
Za Pora, su glasala samo dva odbornika SRS iz Donjeg Milanovca, kojima su mandati poništeni i isključeni iz članstvaSRS i imenovani novi odbornici umesto nih, a nisu glasali svi odbornici SRS,kao što Vi ovde neistinito predstavljate.

Ne , Rade, ne umisljaj i ne izvrci da sam rekla da su svi odbornici SRS glasali za Popa...Kako te nije sramota? Zar ti mislis da sam budala? Jos ces da kazes da sam rekla i da je Milovan Segrt glasao za Popa?
Citat:

Gde je ovde napisano da su svi odbornici SRS glasali za Popa?
A posto poznajem situaciju, kako ti i sam kazes, znam i da su ti odbornici iskljuceni...
Ne mogu da verujem kako okreces stvari...Zracis nevidjenim idiotizmom i ne zasluzujes ni minimum postovanja koje imam u odnosu na starije od sebe...
A sad mogu i da me obrisu...

radep001 - 29-1-2009 u 20:14

Citat:

Libi Zamisli, paradoks, izmedju ostalog, za Popa su glasali cak i odbornici Srpske radikalne stranke...

Sta ovde pise_