RTM Forum - foto robot (original)

foto robot
dedinlukac - 24-4-2007 u 18:53

ajd` moze li neko da napravi svoj foto robot?

http://flashface.ctapt.de/

Jeca - 25-4-2007 u 05:01

e pa ja sam jako kreativna bila...dakle...evo mojih slika...

kliknite na sajt (naravno)...desno, kliknite na ''load face'', kad vam izadje lista imena, ispod, u search opcije, pod ''and author contains''...ukucajte ''jecka'' (naravno, bez navodnika) i izacice dva jako kreativna (???) rada.Kliknite na jedan od njih, pa desno u novom polju na ''load'', zatim ponovi isto i sa drugim(klikni na rad, pa ''load)....hahahahaha, bilo je zanimljivo!
nazalost, ne znam kako bih to sacuvala i kao fotke ovde prebacila, jer nije htelo, tako da je ovo jedini nacin da ih vidite...

volela bih da mi kazete pod kojim ste vi nikovima (author) da mogu i ja vas da nadjem, da vidim kako stojite na polju kreativnosti....ajde, cekam ... nadam se da imate vremena da se igrate malo.

hvala djole, zanimacija ovo bese prava u vecernjim casovima, nikako mi dosadno nije bilo hehehehe

Rokerka - 26-4-2007 u 00:18

hehe...dobra si bre jeco.....

Jeca - 26-4-2007 u 04:25

aham :whistle: ...a mogu li ja da vidim vase kreativne radove?Ima li ih?

dedinlukac - 26-4-2007 u 19:09

probao sam, ali mi nikako ne ide bwej. moracu drugi put kad budem navezbao lepo :D

Rokerka - 26-4-2007 u 23:15

hehehe...ja cu da probam nesto,a sad ako bude bilo kako treba sacuvacu,pa ces videti....:D

Rokerka - 26-4-2007 u 23:35

eto,sad sam i ja nesto uradila....zove se "lepo,lepo..."hehe

VroOom - 14-5-2007 u 10:37

http://emap.fm/balkanfever.html
Ja ovaj link unesem u RealPlayer browser i slusam,znaci u pitanju je muzicki link a mozete slusati etno,jazz,fanky,rep,romsku,vlasku..... muziku sa Balkana pa kome se ucini zanimljivim moze probati ;=)

Jeca - 15-5-2007 u 04:06

Citat:
Originalno postavio/la Rokerka
eto,sad sam i ja nesto uradila....zove se "lepo,lepo..."hehe

Roki, ja ne mogu da nadjem ''lepo, lepo''

Rokerka - 15-5-2007 u 13:30

ima bre jeco,ukucaj tamo dole gde pise "search" lepo,lepo a gde pise autor napisi zeljka,i pokazace ti.....
sad sam ja nasla,tu je.....

Jeca - 15-5-2007 u 15:19

pa bravo ja :a080::sorry:

nasla sam!!! Bravo Roki, pa ti si Foto Robot Modela napravia!:biggrinlove:

Rokerka - 15-5-2007 u 18:48

hehehehe

ma gde znam da radim to....bilo mi je mnogo dosadno i ajde da probam,i eto sta je ispalo.....hehehehehehe

Jeca - 15-5-2007 u 20:29

djole, jesi li se ti mlatio malo sa foto robotom, ili ti pak nije ni malo dosadno bilo ovih dana?Daj da vidimo sta si nam lepo napravio!:)

Rokerka - 15-5-2007 u 23:09

a djole ne zna to da radi.....hehehe