RTM Forum - Smeshni SMS-ovi (original)

Smeshni SMS-ovi
dedinlukac - 28-3-2006 u 01:25

ajde ovde ispishite neki smeshni ili humoristichki SMS, da se malo smejemo, dodushe mi se stalno smejemo,al` od vishka shupljina ne boli.
pardon, glava:P

dedinlukac - 28-3-2006 u 01:27

ajde ja cu da krenem prvi.

Da te vodim na nore, utopit ces se! Da te vodim na skijanje, slomit ces se! Da te vodim u Disneyland, izgubut ces se! Hajmo mi u krevet-prilagodit ces se!!!

Zeni su potrebne 3 zivotinje u zivotu: jaguar u garazi, lisica oko vrata i majmun da joj sve to placa !

Lepa si ko ikona kad te vide svi se krste!

Kad sam bio mali, bio mi je veliki. Sad kad sam veliki, sada mi je mali. Pocinje sa K a zavrsava sa C. Sta je to? Odgovor: KREVETAC...

Ako te srce zaboli, ako te u grudima stegne, ako osjetis jaku ceznju i pamet ti se
pomuti, nije to ljubav, to je INFARKT!

dedinlukac - 28-3-2006 u 01:29

e, ima josh!

Pitam Carobnjaka za cvijet on mi dade vrt, pitam Carobnjaka za rijeku on mi dade okean, pitam Carobnjaka za supak on mi dade TVOJ BROJ!

Muskarci su rodjeni vozaci - Prvo te upale, pa te provozaju, onda te zgaze a potom - OBILAZE!!

Napokon sam siguran sto osjecam i priznat cu ti...
V
Vo
Vol
Voli
Volim
Volim t
Volim te
Volim tekilu :O)

dedinlukac - 28-3-2006 u 01:32

Ova poruka je napisana ultrljubicastim slovima! Kod normalnih ljudi izaziva slepilo a kod seksualno opterecenih samo blagi osmeh!

Vuce pogresio si u jednom slovu trebalo je da me POJ-E-DES;!!! Trudna Crvenkapa!

Pusticu te da mi skines pantalone, zatim majcu i na kraju donji ves, ali te molim da mi ostavis stipaljke na zici.

Znam koliko ti nedostajem, znam koliko sam ti potrebna u ovom trenutka. Zao mi je sto sam te napustila -Tvoja PAMET:)))

Mazis me, zoves me...
Vec osecam nesto mokro izmedu nogu...Pa me posle nezno stavis na ledja, pa pocnes da me
svlacis....
Jupiiii!!!!!
Dobicu nove pelene!!!

dedinlukac - 28-3-2006 u 01:33

ajd` sad malo vi, pa cu opet ja;)

gale - 28-3-2006 u 09:17

zivot ti je ko zenske gace. kratak,prljav a po nekad i krvav. ----------------------------------------------------------------------------------------------- sex je kao mleko,telo ga treba.

gale - 28-3-2006 u 09:27

Pricaju tata i sin.Kaze sin: Tata mora da prodamo mamu. A otac ce:Sto? Pa, ja vise ne sisam, ti je ne j***, sto da je hranimo za komsiju?

dedinlukac - 30-3-2006 u 23:47

Urednistvo RTS-a vas obavestava da ce se sutra snimati dokumentarac o vasem mestu, pa vas molimo da radi lepote prizora ne izlazite iz kuce...

Ovu poruku moze procitati samo zgodna osoba! NISTA? Probaj opet! Izgleda da nisi zgodna osoba. NE FORSIRAJ RUGOBO!!!!!

Ujutru ga osetis, usnama ga dodirnes, rukama ga drzis... volis ga vrelog uzimas ga celog... i kad ne znas kad je kraj - to ti je AMER CAJ!!!

dedinlukac - 30-3-2006 u 23:49

Zashto da trosimo kredit na poruke, kada k`o ljudi mozemo da se vidimo i uradimo TO!! Nacicemo se u hotelu Moskva i POZVATI ROOM SERVICE!!

Dragim neprijateljima zelimo srecan prelazak preko minskog polja uz pesmu "Ucini bar jedan pogresan korak".

Gledam sunce vidim tebe, gledam mesec vidim tebe, gledam zvezde vidim tebe, gledam more vidim tebe, daj ebote pomeri gooozu!!!

dedinlukac - 30-3-2006 u 23:51

Volim kad ne biras mesto i vreme, kad si sa mnom dan i noc, kad me neprestano posmatras, kad me diras tamo gde se palim...tvoj TV.

Zelim da te odvucem u krevet, da te lomim, da te preznojim,da te tako obuzmem da se treses dok me imas, da ti telo gori....tvoj grip.

Otkada se nismo...nisi ni ti dugo...a ni ja nisam dugo...bas bi se mogli kad vec dugo nismo...stvarno bi se mogli vidjeti...

kikiriki - 31-3-2006 u 05:46

Trla baba lan da joj prodje dan...;)

stela - 3-4-2006 u 12:18

Muska dilema....

Dali da izadjem u grad i da gledam ono sto nemogu da j***...
ili da ostanem kuci i da j*** ono sto nemogu da gledam....

Kada gledam nebo vidim tebe....
kada gledam sunce vidim tebe....
kada gledam more vidim tebe....
kada gledam zvezde vidim tebe....
DAJ JEBOTE MAKNI MI SE VISE!!!!!!

La la la la la la la la la la la la la la..........sta koji k**** citas, PEVAJ!

U toku seksa muskarac potrosi 2000 kalorija, 10 za vreme seksa, a 1990
dok se hvali ortacima

Ti si ono bez ceka cvece nemoze..........
::::::::DJUBRE::::::::

stela - 3-1-2007 u 02:22

Kisa lije po crepovi bije,vetar po avlije raznosi artije, bela svinja crnu zemlju rije, ako te ne volim bog da me ubije!

Sofija - 20-1-2007 u 16:20

Lep si kao slika-treba te obesiti.

Hoces da se TU...TU...TU...TUSIRAMO.posle dobrog SE...SE..SE...SERIJSKOG FILMA,a onda opet mozemo da se JE...JE...JE...JEDEMO i da se PR...PR...PR...pruzimo po krevetu....?

stela - 30-1-2007 u 08:42

Prodajem kucu na klizistu nije puno presla za pola godine bit ce u centru grada.HITNo

Seksipilna crnka, fotomodel, dugih nogu i bujnih grudi, 25 godina, iskusna, spremna da vase snove pretvori u stvarnost.... prodaje motokultivator!

Pravim isključivo MUŠKU decu, ako iz prva dva pokušaja ne uspe, treći GRATIS!

Oce Nas Dobrog piva da nam das, sacuvaj nas od gripa, u ime oca i sina da nas ne muci kiselina, sacuvaj pivske junake i nase stomake,da pivo bude vitamin AMIN!

Nase drugarstvo mi mnogo znaci. Kad ti places i ja placem, kad se ti smejes i ja se smejem, kad ti skocis kroz prozor ja pogledam dole i nastavim da se smejem!

stela - 11-2-2007 u 11:10

Preventiva protiv pticijeg gripa:1. ne diraj petla golim rukama, 2. ne priblizavaj jaja na usta, 3. izbegavajte razgovor sa guskama i kokoskama.

Pit-Bul je sjajan borac, Doberman je sjajan cuvar, Vucjak je veran i odan pas, Haski vuce sanke, Lesi se vraca kuci, a sta je s tobom dzukelo?

Volim kad me diras, skidas sve sa mene, slomis me na komade, kad me lagano lizes i grickas...Ovo nema veze sa SEXOM...Voli te tvoja MILKA SA KEKSOM!!!

Samo oni sa otvorenim umom primaju mudrost, samo oni sa otvorenim srce primaju ljubav, i samo oni sa dobrim dupetom primaju poruke od mene.

stela - 5-3-2007 u 08:34

Volim kad ne biras vreme, kad si sa mnom, dan i noc, kad me neprestano gledas, kad me diras tamo gde se palim... tvoj TV

Ponekad kad places niko ne primecuje tvoje suze, ponekad kad se smejes niko ne primecuje tvoj smeh, PROBAJ DA PRDNES

Ko visoko leti- ispracaju ga i docekuju na aerodromu

Kad ti srce zaigra pa stane i osetis veliku ceznju kad ti pred ocima zamagli i pamet ti se pomuti, ne boj se to nije ljubav to je... INFARKT!!!

Drugarica tvoje sestre od tetke rekla je komsinici tvoga brata od ujaka da ti se svidjam! Da li je to istina ili da smisljam novu foru?!

carissima - 25-2-2008 u 11:19

Ucestvuj u svetskom danu za borbu protiv mentalnih bolesti.
Posalji SMS poruku u znak solidarnosti jednom svom retardiranom prijatelju,kao sto ja to sada cinim.

carissima - 12-6-2008 u 19:33

OGLAS: Lepa,mlada,pametna,uspesna,situirana. Posedujem stan i kucu na moru. Imam novi automobil i motor. Ne trazim nista,samo se hvalim.