RTM Forum - Od danas i CHAT na sajtu RTM (original)

Od danas i CHAT na sajtu RTM
admin - 25-1-2006 u 02:16

Po vašoj želji, postavljen je chat na sajtu. Možete ga naći na ako KLIKNETE OVDE
Nisam siguran kako funkcioniše, pošto nisam imao dovoljno vremena za testiranje, ali probajte, i ako imate primedbe upišite ih ovde, pa ću ako treba zameniti ovaj chat nekim drugim.
Ako ne želite da registrujete korisničko ime, nemojte upisivati password, već samo ime koje će u tom slučaju trajati samo dok ste ulogovani na chat.

Napomena: da bi ovaj chat funkcionisao, morate imati ukljucen javascript u browseru (ako ne znate šta je to, verovatno vam je uključen ;))

kikiriki - 26-1-2006 u 10:09

HVALA NA CHATU..!!! "ĆE' BUDE NEKA GUŽVA...A!!!

Citat:
Originalno postavio/la admin
Po vašoj želji, postavljen je chat na sajtu. Možete ga naći na ako KLIKNETE OVDE
Nisam siguran kako funkcioniše, pošto nisam imao dovoljno vremena za testiranje, ali probajte, i ako imate primedbe upišite ih ovde, pa ću ako treba zameniti ovaj chat nekim drugim.
Ako ne želite da registrujete korisničko ime, nemojte upisivati password, već samo ime koje će u tom slučaju trajati samo dok ste ulogovani na chat.

Napomena: da bi ovaj chat funkcionisao, morate imati ukljucen javascript u browseru (ako ne znate šta je to, verovatno vam je uključen ;))

Mila - 28-1-2006 u 02:01

Jeli bre Lukicu jel ti kontrolises licne poruke tj u2u, ili hoces da ti crtam?????

Mila - 7-2-2006 u 21:21

Zelim da se zahvalim svima odgovornima za ovaj forum i chat ovo pisem u ime nas koji dolazimo ovde da malo opustimo mozak i da se sretnemo sa ljudima.......Jos nesto da objasnim da nebi bilo zabune ja i kikiriki se samo zezamo kad se sretnemo e onda ce biti druga prica, ovde je lako biti neko iza skrivenih imena to svako moze, nego ajde da se druzimo kako to i dolici nama ako nismo zaboravili kako to izgleda rasuti po belom svetu.....

Hvala jos jednom odgovornima(admin ti si na prvom mestu), ajde da nezaboravim i upravnika ili ti urednika nikako da provalim koji je od ova dva hehehehe...

Ljubim vas sve i saljem vam svima mali pokloncic

http://i33.photobucket.com/albums/d74/milabgd/serbs.gif

sailor - 7-2-2006 u 23:56

Citat:
Originalno postavio/la Mila
Zelim da se zahvalim svima odgovornima za ovaj forum i chat ovo pisem u ime nas koji dolazimo ovde da malo opustimo mozak i da se sretnemo sa ljudima.......Jos nesto da objasnim da nebi bilo zabune ja i kikiriki se samo zezamo kad se sretnemo e onda ce biti druga prica, ovde je lako biti neko iza skrivenih imena to svako moze, nego ajde da se druzimo kako to i dolici nama ako nismo zaboravili kako to izgleda rasuti po belom svetu.....

Hvala jos jednom odgovornima(admin ti si na prvom mestu), ajde da nezaboravim i upravnika ili ti urednika nikako da provalim koji je od ova dva hehehehe...

Ljubim vas sve i saljem vam svima mali pokloncic

http://i33.photobucket.com/albums/d74/milabgd/serbs.gif
Hvala, Mila!

admin - 7-2-2006 u 23:59

Ja sam ostao bez texta...
Mila...

http://img259.imageshack.us/img259/4983/61qg.gif

kikiriki - 8-2-2006 u 00:12

Ja nemogu da verujem kako je jedna osoba za koju sam smatrao da zna samo da totoroče , može nešto ovako da napiše i da me dirne tako u srce da zamalo nisam dobio infrakt.Milaaaa svaka ti čast...heeh..prosto nemogu da verujem...

Mila - 8-2-2006 u 00:13

Volim i ja vas

Mila

kikiriki - 8-2-2006 u 00:27

http://i45.photobucket.com/albums/f78/kikiriki1968/Resizeofluki3.jpguhhhhhhhhhhhhhh

Mila - 8-2-2006 u 00:42

Citat:
Originalno postavio/la kikiriki
http://i45.photobucket.com/albums/f78/kikiriki1968/Resizeofluki3.jpguhhhhhhhhhhhhhh

Lukicu al si mi lep ko uslikan, moracu da kazem Kaci da povede racuna .........(moze neko da te ukrade...xexexe)

sailor - 8-2-2006 u 00:52

Pa... Bogami... Ako zaluta na stadion... Otimaće se o njega... Kikiriki, nemoj blizu Bakijeve slastike da prolaziš...

KETRIN - 8-2-2006 u 01:41

Mila pazi sta pričas.....Uobraziće se .....hehehehhehe....Pa će misliti da je istina.....hehhehheheh

KETRIN - 8-2-2006 u 01:45

Citat:
Originalno postavio/la urednik
Pa... Bogami... Ako zaluta na stadion... Otimaće se o njega... Kikiriki, nemoj blizu Bakijeve slastike da prolaziš...

Tesko taj pored slastike da prodje....hehehheheh Pre će ga pojesti u bioskopu !!!!!!

Mila - 8-2-2006 u 02:58

Citat:
Originalno postavio/la KETRIN
Mila pazi sta pričas.....Uobraziće se .....hehehehhehe....Pa će misliti da je istina.....hehhehheheh

E da znas Kaca ja zaboravila da sa njim mora da se pazi hehehe.....
Ljubim te

kikiriki - 8-2-2006 u 03:04

Sreća sto u Majdanpeku nema bioskop...hahaahahNekad nedostaci mogu i da pomognu čoveku.

Mila - 8-2-2006 u 05:16

Citat:
Sreća sto u Majdanpeku nema bioskop...hahaahahNekad nedostaci mogu i da pomognu čoveku.

E steta sto ga nema i sto je ta prostorija zapustena, ali ajde sad da ne pocinjem sasvim drugu temu......

Idem ja vise da lalam i ovako sam ovde zaglavila predugo.

Ljubim vas sve

Mila

kikiriki - 8-2-2006 u 23:28

Mozes ti da pocinjes ,nije to nista strasno...samoooo...nemoj posle za kekereces ..OK

Mila - 11-2-2006 u 16:26

Citat:
Mozes ti da pocinjes ,nije to nista strasno...samoooo...nemoj posle za kekereces ..OK

Imas ti srece sto sam ja u frci sa vremenom ovih dana, ili bi ti video svoga Boga, OK......

kikiriki - 24-2-2006 u 04:53

Eeeeeej ova poruka stoji tu bez razloga već od 11. 02 pa pomislih da se nesto promeni....hehehhe;)

CuBio - 24-2-2006 u 13:53

E sad si stvarno bio u pravu

hehehehe

Pozzz

kikiriki - 26-2-2006 u 19:19

ehhehehe
http://i45.photobucket.com/albums/f78/kikiriki1968/Resizeofbaustelle.gif

peralozac75 - 26-2-2006 u 23:30

E ovo ti pisem da procitas kad dodjes iz trece smene.
Prijatelju ja stigoh kuci, biciklo nije moje uzzzzzi ga!

kikiriki - 27-2-2006 u 06:44

Citat:
Originalno postavio/la peralozac75
E ovo ti pisem da procitas kad dodjes iz trece smene.
Prijatelju ja stigoh kuci, biciklo nije moje uzzzzzi ga!

E što ti šef ne naleti na forum i pročita ovo, toliko bi mi drago bilo da nemam reči...hehehehehe za biciklo znam...moje je.:D

peralozac75 - 27-2-2006 u 10:21

Pregrizi jezik, pu pu pu.........
Jel ti krivo hehehhe

kikiriki - 27-2-2006 u 19:26

Citat:
Originalno postavio/la peralozac75
Pregrizi jezik, pu pu pu.........
Jel ti krivo hehehhe
Pa i nije da mi nije krivo ...heheheeh ali to je mnogo lošo za tebe;)

CuBio - 2-3-2006 u 15:03

Pa kiki vidis kako se Pero snadje pa malo ranije ode sa posla jesil i ti takav ili si ti primjeran radnik

pozzz

kikiriki - 2-3-2006 u 20:37

Ja kad neću ja neodem uopšte što bih išao pa se ponovo vraćao...hahahahaha;)

peralozac75 - 3-3-2006 u 20:41

Pa sta hoce ovaj cubio da kaze, da ja nisam primjeran radnik? Kazi mu Kikiriki kako ja rintam i moj posao a i tudji! hehe neradnik hoce da nas zavadi.

kikiriki - 4-3-2006 u 00:23

Ma nije on to tako mislio,on samo zamisljaaaaaaaa...

stela - 18-9-2006 u 09:16

Citat:

Od danas i CHAT na sajtu RTM

Sto je veliki plus za sajt

Doktor - 27-2-2007 u 01:09

Vala bas se obrukaste na CHATU pre neko vece........!!!!!!!!!

freakch - 2-3-2007 u 15:06

auuuuu ova nova pravila ......:bawling:

admin - 3-3-2007 u 09:11

Da li bi Doktor i freakch bili ljubazni da kazu o cemu se konkretno radi, posto stvarno ne znam na sta misle :aeh:

Doktor - 3-3-2007 u 09:17

Ja sam konkretno mislio na cetvrtak.....kad su upala neka trojica (stalna )...i poceli da vredjaju sve redom......a nikoga da ih izbaci....

Vidim da nije bilo sve reseno i da je sada sve OK......Pozdrav !!!!

modseti - 4-3-2007 u 22:34

to laki kad popravi... to je popravljeno bre ...

LAKI A U2U STA BI SA TIM

"U2U je iskljucen zbog mogucih exploita. Hvala na razumevanju."

admin - 4-3-2007 u 23:49

Kao sto i kaze... U2U je iskljucen, i do daljnjeg nece biti u funkciji.

Rokerka - 5-3-2007 u 00:06

...hm...:snob:

Jeca - 26-4-2007 u 05:39

Posto je tema ''zakazivanje chat seansi'' zakljucana (a mogao bi admin da otkloni to jer smatram da sada kad se daleko vise druzimo od samog pocetka chata i foruma), ja cu ovde da vam kazem da s obzirom da se promasijemo cesto na chatu, a malo ko nad nas ima vremena da cuci i ceka(kao mila i ja nekada), hajde lepo da zakazujemo chat seanse ovde, kao sto smo to danas odradili, pa da se konacno kao nekad druzimo...ili pak, da napisete ko je kada recimo slobodan, da od prilike znamo kad mozemo na chatu da se nadjemo....Naravno, znam da nam zivot bas i ne nalaze da precizni budemo ali svakako vredi probati.Ja sam danas gotovo svakome na MSN-u poslala poruku da bih na chatu da se druzimo kao nekada i moze se reci da nas je dosta bilo. Volela bih da to cesce radimo....bas mi je prijalo druzenje sa vama danas....a vi znate ko ste, da vas ne nabrajam :)

eto...to je to...ljubi vas vasa Jecka

FIRU - 24-10-2007 u 10:57

:money:

SunceBg - 24-11-2010 u 22:07

ja moram da vam priznam nesto xi xi...bila sam kod vas 18.11.2010 i odusevljena sam i zavidim vam na vazduhu,stvarno vam je prelep grad i dolazicu sve dok me jedan vas sugradjanin hoce :)

SunceBg - 24-11-2010 u 22:14

:010:

SunceBg - 24-11-2010 u 22:15

jos uvek ne mogu da postavim sliku....:aeh:

pmeda1 - 20-12-2010 u 02:50

mozda je i bolje

zuleee - 14-1-2011 u 23:43

ne znam da li je neko primetio ,ali nam ne radi chat...

Jeca - 15-1-2011 u 22:03

primeceno...sigurna sam da ce proraditi jednom kad nas primete kako guzvu pravimo ovde i stalno odlazimo u :010:

Mila - 15-1-2011 u 22:06

Citat:
Originalno postavio/la Jeca
primeceno...sigurna sam da ce proraditi jednom kad nas primete kako guzvu pravimo ovde i stalno odlazimo u :010:

:jao:

admin - 16-1-2011 u 05:04

Drago mi je da vas ponovo vidim ovde :)
Malo pojasnjenje u vezi sa chatom: posto dugo nije bilo nikoga, bio je potpuno ugasen i nedostupan. Ponovo je na, brzinu, aktiviran par dana pre "zurke". Posto mi nije bilo poznato hoce li i koliko biti interesanata za chat u buduce, i da li ce ubrzo opet nestati, trenutno i on ima svoje radno vreme, tj. kad moj laptop i ja spavamo, chat odmara :) Znaci, trenutno je uglavnom nedostupan otprilike od 2-3 nocu do 8:30 ujutru JST vremenska zona. Isto radno vreme ima i stream radija :)

Mila - 16-1-2011 u 06:49

vidi ko se nama javio, :g010: lazice nadam se da se nam ziv i zdrav.....i hvala za chat....

Jeca - 16-1-2011 u 10:46

Lazo, meni je tako drago da si i ti medju nama. Pozdrav!